Ik denk dat Fritz iets heftig geïrriteerd heeft. Geef het even een dag of twee de tijd, als er een rood plekje van binnen in je keel'huig zit blijf je ook schrapen en niezen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 00:25 schreef ElisaB het volgende:
Goed, we hebben weer eens wat
Tot zaterdag halverwege de dag was er niets aan de hand. Maar in de loop van de middag viel het op dat Fritz (kater, net een jaar, verder prima gezond) een beetje aan het... tsja... uhhh... keelschrapen / hoesten / kuchen was. Zo'n beetje wat ze wel eens doen als ze een haar in hun keel hebben zitten of zo.
Aamvankelijk weinig aandacht aan besteed (zal er zo wel uitkomen), maar aan het begin van de avond werd het wat opdringerig. Aan het eind van de avond - na een tukje van een uurtje - werd het echt opdringerig en niet meer te negeren.
Zaadje als ik ben, heb ik zaterdagavond de DA gebeld. Die heeft even meegeluisterd en concludeerde dat het verhaal (en geluid) klonk naar een iets geirriteerd strottenhoofd. Fritz had 's middags achter vliegende insecten aangezeten en had wat in het gras gerommeld, dus een grassprietje achter de huig of een stekend insect leken wel logisch. Fritz had het niet benauwd, at en speelde gewoon, dus volgens de DA zou het wel loslopen.
Ik weer gerustgesteld en als ik wilde, dan mocht ik om 2:30 uur gerust nog een keer bellen
Goed. Zondagmorgen ging het aanvankelijk beter, maar al snel begon het gekuch weer. Dus wederom de DA gebeld en langsgeweest. Fritz had een beetje zwelling bij de amandel, maar niets ernstigs. Geen snot, geen vieze ogen, een klein beetje verhoging. De keuze was: injectie ontstekingsremmer tegen de zwelling en dan hopen dat dat het was, óf een roesje en in de keel kijken. Optie 1 samen gekozen.
Het hielp! Het kuchen hield op. Maar... Fritz begon te niesen (of was het nou niezen?). En niet een beetje, maar zo ongeveer doorlopend
[lang verhaal he....]
Het niesen ging maar door en vanmorgen ben ik met Fritz onder de arm wederom naar de DA gegaan. Fritz was ondertussen redelijk uitgeput (slapen gaat niet als je elke anderhalve minuut moet niesen).
Het idee was: misschien toch een grasje, dat nu uit de keel en in de neus zat. Dus Fritz onder zeil en de DA op onderzoek. Dit leverde niets op, behalve een beetje snot. Zelfs na drie keer doorspoelen geen gras, pluis of beestje te vinden.
Weer een spuit erin (ben even kwijt wat daar precies de bedoeling van was, maar als ik me niet vergis iets antibiotica-achtigs).
Fritz is weer thuis, maar niest onverminderd voort. Iemand een goed idee??
(vast niet, maar jullie hebben wel weer wat te lezen gehad)
Zou hetquote:Op dinsdag 1 juni 2010 00:35 schreef drumstickNL het volgende:
Misschien is hij allergisch voor je.
Hij kan niet meer wakker blijven, maar hij kan ook niet slapen. En hij blijft maar achter me aan sukkelen. Als ik even ga zitten, kruipt ie op schoot (en niest me recht in mn bakkesquote:Op dinsdag 1 juni 2010 00:40 schreef Strega het volgende:
Ik denk dat Fritz iets heftig geïrriteerd heeft. Geef het even een dag of twee de tijd, als er een rood plekje van binnen in je keel'huig zit blijf je ook schrapen en niezen.
Veel TLC natuurlijk ook, maar dat doe je vast al!
Ja, een grasaartje ofzo kan ook zo enorm vervelend zijn in een oor.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 00:50 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Zou het
[..]
Hij kan niet meer wakker blijven, maar hij kan ook niet slapen. En hij blijft maar achter me aan sukkelen. Als ik even ga zitten, kruipt ie op schoot (en niest me recht in mn bakkes) Ik heb net met hem afgesproken dat ik even wat wil eten en dat we daarna samen op de bank gaan liggen slapen.
Beterschap met Fritzjequote:Op dinsdag 1 juni 2010 15:24 schreef ElisaB het volgende:
Goed, we hebben het grootste deel van de nacht samen op de bank gezeten () en om een uurtje of 4:00 heb ik het voor gezien gehouden. Fritz stond vanmorgen redelijk patent op, maar hij niest nog steeds.
Ik doe wat Strega zegt en kijk het nog een dagje aan
Straks komt dat niezen doordat ie allergisch is voor de AB ofzoquote:Op woensdag 2 juni 2010 17:49 schreef ElisaB het volgende:
Owja, en DA belde zowel gisteren als vandaag op om te vragen hoe het ging
Dan zou ie allergisch moeten zijn voor ontstekingsremmer, want de AB kreeg ie pas na het neus- en keelonderzoekquote:Op woensdag 2 juni 2010 17:55 schreef tombolafan het volgende:
Straks komt dat niezen doordat ie allergisch is voor de AB ofzo
Zou even vragen of dat kan
oh, nou, die dan iddquote:Op woensdag 2 juni 2010 19:02 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dan zou ie allergisch moeten zijn voor ontstekingsremmer, want de AB kreeg ie pas na het neus- en keelonderzoek
Maar.... ik ga het vragen
Creatiefquote:Op woensdag 2 juni 2010 22:13 schreef nokwanda het volgende:
Kan je wel een boel schelen in de waterrekening. Je zeept je wat in en gaat staan wachten op een niesbui van Fritz
Misschien toch ergens door gestoken en allergische reaktie.quote:Op woensdag 2 juni 2010 22:42 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Creatief
Het gaat vanavond een stuk beter. Fritz is echt weer een ventje aan het worden
Overigens nog steeds geen idee wat er nou loos is / was
quote:Op donderdag 3 juni 2010 00:07 schreef Sorella het volgende:
Die van mij doet het ook en maakte ook slikbewegingen en ging daarna weer door, doet/deed die van jou het ook ??
Het is besmettelijkquote:Op woensdag 2 juni 2010 23:14 schreef Strega het volgende:
Misschien toch ergens door gestoken en allergische reaktie.
Maar gewoon blij dat het beter gaat!![]()
Terwijl ik dit typ, krijg ik dus een niesbui!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |