Nou... sterkte dan maar vanavond.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:15 schreef Boldface het volgende:
[..]
Ja, ik ben pissig ja. Zeker als ik lees dat Vader Abraham volgend jaar wel opnieuw een liedje wil schrijven (misplaatste arrogantie, gebrek aan zelfreflectie én egoïsme) en dat de TROS nog jarenlang met dit soort meuk doorgaat.
Mijn humeur knapt hooguit een beetje op als Nederland vanavond wordt uitgeschakeld, wat ik vurig hoop.
Misschien kunnen we ze er van overtuigen dat WIJ het moeten gaan organiseren!quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:50 schreef Boldface het volgende:
De TROS toont nu al geen enkele zelfreflectie, Pierre Kartner evenmin. Als Sieneke doorgaat, gaan ze NOG verder naast hun arrogante schoenen lopen.
Trouwens: als ze in Zweden TIG artiesten op een podium weten te krijgen, dan moeten we in Nederland, met bijna dubbel zo veel inwoners, toch ook wel wat bijeen kunnen brengen. En dat konden we ook; kijk nog maar eens naar 2004, bijvoorbeeld.
Het Nationaal Songfestival moet weer gaan leven en moet op zichzelf staand een noemenswaardig evenement zijn waar mensen voor gaan zitten. Dat de winnaar naar het ESF gaat, is - zeg maar - bijzaak...
We hebben geen recht van spreken in Nederland zolang we zelf een nummer sturen dat nog veel slechter is dan het telefoonboek hardop zingen. Als we dat deden, was de songtekst tenminste nog concreet.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:56 schreef Greys het volgende:
Wellicht als er dit jaar een uiteindelijke top 10 uit rolt waar het merendeel zich in kan vinden, en als Turkije eens NIET doorgaat als ze alleen maar het telefoonboek hardop zingen, dan komt er misschien een omslag ook bij de artiesten... Dan moeten we alleen nog ff van de TROS af![]()
Die ballad van Malta is ook niet doorquote:Op donderdag 27 mei 2010 19:19 schreef Charie het volgende:
Het pakt wel ongelukkig uit, altijd hadden wij goede nummers maar door de televoting kwam het er niet door. Nu is er ook jury en zenden we geen ballads meer.
Je overdrijft echt schromelijk en hangt veel te veel aan je eigen smaak ben ik bangquote:Op donderdag 27 mei 2010 19:18 schreef Boldface het volgende:
[..]
We hebben geen recht van spreken in Nederland zolang we zelf een nummer sturen dat nog veel slechter is dan het telefoonboek hardop zingen. Als we dat deden, was de songtekst tenminste nog concreet.
Ah oke, ik dacht dat je bedoelde dat we de laatste jaren echt alleen maar bagger hadden gestuurd.quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:27 schreef Boldface het volgende:
Re-union was prima, Glennis ook. Zelfs De Toppers waren nog best te pruimen. Maar slecht scoren betekent niet dat je een jaar later dan maar bagger moet gaan sturen (zie 2006, zie 2010).
Nee, zeker niet. In 2001 was onze inzending zelfs geniaal.quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:29 schreef Greys het volgende:
Ah oke, ik dacht dat je bedoelde dat we de laatste jaren echt alleen maar bagger hadden gestuurd.
Fijne avond!quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:32 schreef Boldface het volgende:
[..]
Nee, zeker niet. In 2001 was onze inzending zelfs geniaal.
Out On My Own![]()
Ben nu weg, trouwens...
Mijn Estse vlag wappert vanavond voor Litouwen, verder niet. Veel plezier allemaal.
Wel eens naar Holland's Next Top Model gekeken? De meeste van die meiden spreken ook alleen Nederlands en dan nog niet eens van een hoog niveau.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:11 schreef Boldface het volgende:
Ik snap niet wat er zo knap aan is dat een meid van 18 een paar woorden Engels kan. Nederland is toch niet één of ander ontwikkelingsland? Mensen krijgen hier onderwijs en Engels is een vak waarmee iedereen tegenwoordig al op jonge leeftijd te maken krijgt.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:50 schreef Boldface het volgende:
Het Nationaal Songfestival moet weer gaan leven en moet op zichzelf staand een noemenswaardig evenement zijn waar mensen voor gaan zitten. Dat de winnaar naar het ESF gaat, is - zeg maar - bijzaak...
quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:10 schreef cptmarco het volgende:
lijkt mij wel wat.... iets met tralalie tralala... ofzo....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |