thx, die is iets beter iddquote:Op donderdag 27 mei 2010 09:37 schreef Disana het volgende:
Hier trouwens nog een
http://www.bp.com/liveass(...)html/rov_stream.html
met een kleiner venster. Het schijnt dat het nieuwste redmiddel nog niets uithaalt.
Ik hoorde net van Obama dat ie er slapeloze nachten van heeft, dus hij zal nu wel alles op alles zetten.quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:33 schreef FP128 het volgende:
Fraai allemaal en bedankt voor het posten van de link naar die webcam.
Inzake die olie verspreiding vrees ik dat de Amerikaanse regering gewoon
moet inspringen want dat hele BP zit maar wat te knoeien in de tussentijd
terwijl de schade aan de natuur alsmaar oploopt.
Het ziet er wel bruiner uit, maar als je het mij vraagt komt er staks gewoon een combinatie van olie en modder uit. Misschien kan BP dan straks zeggen 'het is geen olie'quote:Op vrijdag 28 mei 2010 14:19 schreef Disana het volgende:
Ik hoorde in het radionieuws dat de stroom was gestopt en de stream ziet er inderdaad anders uit, maar daar komt toch nog gewoon olie uit of is dat iets anders.
Er staat nu onder de stream dat het misschien geen ware weergave van de vooruitgang is.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 14:30 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Het ziet er wel bruiner uit, maar als je het mij vraagt komt er staks gewoon een combinatie van olie en modder uit. Misschien kan BP dan straks zeggen 'het is geen olie'
Bedoelen ze dat BP de zaak bedriegt?quote:Op vrijdag 28 mei 2010 14:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Er staat nu onder de stream dat het misschien geen ware weergave van de vooruitgang is.
leuke ava
Denk het niet, maar ik begrijp de formulering niet helemaal:quote:
Kennelijk is er nog niet veel resultaat van de plug te zien. Maar waarom blijft het nieuws dan melden dat de olie niet meer stroomt, vraag je je af.quote:Throughout the extended top kill procedure – which may take up to two days to complete - very significant changes in the appearance of the flows at the seabed may be expected. These will not provide a reliable indicator of the overall progress, or success or failure, of the top kill operation as a whole. BP will report on the progress of the operation as appropriate and on its outcome when complete.
Ik denk PR hé, je ziet geen olie meer, dus is het gestoptquote:Op vrijdag 28 mei 2010 14:38 schreef Disana het volgende:
[..]
Denk het niet, maar ik begrijp de formulering niet helemaal:
[..]
Kennelijk is er nog niet veel resultaat van de plug te zien. Maar waarom blijft het nieuws dan melden dat de olie niet meer stroomt, vraag je je af.
Of alle troep is uit de stopper. Ik weet het echt niet, er komt waarschijnlijk later wel weer een update:quote:Op vrijdag 28 mei 2010 15:44 schreef beequeen het volgende:
Hoe kan dat water nu ineens redelijk helder zijn? Lek toch gedicht?
Ok, afwachten dus maar ik hoop het van harte en niet alleen voor BP maar vooral voor het milieu.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 15:47 schreef Disana het volgende:
Of alle troep is uit de stopper. Ik weet het echt niet, er komt waarschijnlijk later wel weer een update:
http://www.bp.com/genericarticle.do?categoryId=2012968&contentId=7062470
Ik sla overal de beelden van besmeurde vogels over. Kan er niet tegen.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 15:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ok, afwachten dus maar ik hoop het van harte en niet alleen voor BP maar vooral voor het milieu.
Ik ook niet. Die fladderende beesies op het water of op het strand met vleugels vol olie.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 15:58 schreef Disana het volgende:
Ik sla overal de beelden van besmeurde vogels over. Kan er niet tegen.
Loopt CNN achter of nemen ze ons in de maling?quote:Op vrijdag 28 mei 2010 18:09 schreef HiDiHo het volgende:
Ze zeggen dat het lek nu gedicht is en dat de komende 48uur cruciaal zijn.
Op CNN zie ik overigens nog steeds hetzelfde beeld....
Huh? Dicht? Lijkt het nog steeds niet op.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 18:09 schreef HiDiHo het volgende:
Ze zeggen dat het lek nu gedicht is en dat de komende 48uur cruciaal zijn.
Op CNN zie ik overigens nog steeds hetzelfde beeld....
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |