quote:Beste Esmeen,
Jouw oproepje komt als geroepen, namelijk werk dagenlijks met word voor me werk en kan je zeker helpen op dit niveau.
Ik, -naam-, 27 jaar, sinds 1 maart weer vrijgezel na 5,5 jaar relatie, donker stekkeltjes haar, blauwe ogen, normaal postuur, beetje gespierd.
Graag zou ik in contact met je willen komen en graag iets gezelligs- / wat leuks met je doen. Ook natuurlijk je intervieuw klaar stomen in mooi document zoals jij het wenst.
Neem contact met me op via msn, -mail-. kunnen we hier ff verder spreken etc.
Groeten
quote:Ik wil je daar graag bij helpen hoor. Als je mij de tekst stuurt en een idee geeft hoe het eruit moet komen te zien kan ik dat vandaag in elkaar zetten. Heb je er ook fotootjes bij?
Je mag ook zeggen dat je er voor wilt doen!
Mvg.
quote:Hoi Esmeen,
Ik help je graag met de redactie. Doe dagelijks redactiewerk, dus dat gaat zeker goed komen.
Wat over mijzelf: ik woon in de buurt van Utrecht, ben 45 jaar maar gelukkig nog steeds prettig gestoord. Ik ben een warme, enthousiaste en open man, net wat meer kilootjes dan ik zelf leuk vind, dus regelmatig in de sportschool of -als het mooi weer is- op de fiets te vinden...;-)..
Laat eens weten of het je wat lijkt! Zo ja, dan krijgen je natuurlijk een fotootje van me. Ik ook één van jou? Mijn mailadres is -mail-
Ben benieuwd naar je reactie!
Groetjes,
quote:Hoi Esmeen,
ik ben een word tovernaar.
En kan jou jou fantastisch bewerken.
XXX
quote:Hoi,
Dat kan toch niet zo moeilijk zijn? Momenteel ben ik werkzoekend en heb dus wel tijd. Ben wel een tikkie ouder (54 jaar), maar als je dat niet erg vindt, dan kan ik je wel helpen.
Groeten
quote:Ik werk voor de grootste krant van nederland dus ik ben zeer goed in staat er iets moois van te maken voor je. Indien je nog hulp zoekt reageer dan snel, ik ben verder slank, leuk, lekker en heb humor, jij?
Marcel Roubosquote:Hoi esmee ik heb alle apparatuur omvoor jouw verhaal iets moois te maken. ben een leuke sponytanen vent van 39 zie er geod verzorgd uit en wil je grag helpen.
quote:Denk als ik je kom helpen je niet veel verder komt , daar schiet je dus niet veel mee op maar wel een ervaring rijker succes
quote:Denk als ik je kom helpen je niet veel verder komt , daar schiet je dus niet veel mee op maar wel een ervaring rijker succes
Apparatuur?quote:Hoi esmee ik heb alle apparatuur omvoor jouw verhaal iets moois te maken. ben een leuke sponytanen vent van 39 zie er geod verzorgd uit en wil je grag helpen.
Klopt, vroeger.quote:Op woensdag 26 mei 2010 19:22 schreef HSG-BOMBER het volgende:
FLIKKER IK DACH T DAT JE EEN VROUW WAS WTFFC
quote:Hallo,
Uit je beschrijving begrijp ik nog niet helemaal wat je precies nodig hebt. Maar ik ben een professioneel designer en goed in het schrijven en opmaken van teksten. Als je me er iets meer over kan vertellen kan ik je vast wel van dienst zijn.
Ik ben een man van 29 jaar, heb blond haar, blauwe ogen, en ben vriendelijk en behulpzaam. Als ik jou mag helpen dan hoor ik het graag.
Groetjes,
Witte ridder
quote:he esmee
heb veel ervaring ermee
vertel me precies wat de opdracht inhoud en wat je daar voor terug geeft aan mij
misschien kunnen we er uit komen
intresse laat me dan wat weten
vr.gr. P
quote:Hey Esmeen....ik heb ruime ervaring in Word, dus zeg maar wat je graag wilt en wat je ervoor over hebt.
Ik ben een leuke en goed uitziende kerel van 47....miss iets te oud voor je?
lieve groet...L
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop