Niets menselijk is de mens vreemdquote:Op vrijdag 2 juli 2010 22:13 schreef Ringo het volgende:
Drie eeuwen weg, pronken en protsen met je liefde voor de Afrikaanse bodem. Een en al Nieuw-Wereldse stoerdoenerij. En als het even lastig wordt in je land, met hangende pootjes vragen of je aub plzplzplz mag terugkomen..
quote:
Coyote is uitgeluldquote:
Zo moeilijk is het echt niet. Of je bent wel een afstammeling of je bent het nietquote:Op zaterdag 3 juli 2010 10:03 schreef Dagonet het volgende:
Er is amper nog een bloedband te vinden man, en krijgen alle afstammelingen uit Nieuw Nederland dan een Nederlands paspoort ook?
arme blanken in zuid-Afrikaquote:Op dinsdag 18 mei 2010 01:59 schreef Seam het volgende:
Die blanken zijn over het algemeen best rijk, dus prima tog?
Ja okay, maar dan gaat het ook om de afstammelingen in het voormalige Nieuw Nederland dus?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 10:12 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Zo moeilijk is het echt niet. Of je bent wel een afstammeling of je bent het niet
Als ze een bloedband kunnen aantonen welquote:Op zaterdag 3 juli 2010 22:26 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ja okay, maar dan gaat het ook om de afstammelingen in het voormalige Nieuw Nederland dus?
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 22:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Als ze een bloedband kunnen aantonen wel
Tuurlijk, ik ken ook Afrikaner-Nederlanders uit zowel Zimbabwe als ZA (West en Oostkaap), iedereen in die regio kent wel een naaste die door geweld om het leven is gekomen.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:16 schreef Torrio het volgende:
[..]
Ik denk dat ze lachen om die ratjes hier. Heb 2 kennissen in ZA wonen en die hebben al meer gezien en meegemaakt dan een normaal mens in een heel leven.
Nee, dat is niet makkelijk aan te tonen aan de naam, of je moet alleen een bloedband in mannelijke lijn toestaan maar dan beperk je het ergquote:Op zaterdag 3 juli 2010 23:24 schreef Haradrim het volgende:
[..]
Simpel te zien aan namen. Broeders, welkom terug!
maar wat versta je onder bloedband?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 23:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Nee, dat is niet makkelijk aan te tonen aan de naam, of je moet alleen een bloedband in mannelijke lijn toestaan maar dan beperk je het erg
Ja, dat is inderdaad een bloedbandquote:Op zondag 4 juli 2010 01:18 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
maar wat versta je onder bloedband?
is 1 overoverovergrootouder uit Nederland genoeg ?
Dat is het ook...maar is dat genoeg bloedband om Nederland te mogen binnenkomen in jouw concept ?quote:Op zondag 4 juli 2010 01:37 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ja, dat is inderdaad een bloedband
Bij iedere bloedband kan dat maar dat had je allemaal al kunnen lezenquote:Op zondag 4 juli 2010 01:39 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Dat is het ook...maar is dat genoeg bloedband om Nederland te mogen binnenkomen in jouw concept ?
Weet je hoeveel zuid-afrikanen een Nederlandse overoverovergrootouder hebben ?quote:Op zondag 4 juli 2010 01:41 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Bij iedere bloedband kan dat maar dat had je allemaal al kunnen lezen
Je praat onzin, nog even en je gaat door op Hitler. Ik reageer dus verder ook niet meer op die onzinquote:Op zondag 4 juli 2010 01:48 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Weet je hoeveel zuid-afrikanen een Nederlandse overoverovergrootouder hebben ?
1 miljoen... of 3 miljoen ?
In potentie kan dat in massa-immigratie overgaan ... als die aantallen juist zijn .
En is het criterium dat iemand blank moet zijn ?
Hoe blank? Volledig blank uitziend? Of een beetje niet-blank mag nog wel. ?
Hitler is niet nodig in deze diskussie... daarover beginnen is de diskussie blokkerenquote:Op zondag 4 juli 2010 01:50 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Je praat onzin, nog even en je gaat door op Hitler. Ik reageer dus verder ook niet meer op die onzin
Over blanken beginnen blokkeert de discussie nietquote:Op zondag 4 juli 2010 01:55 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Hitler is niet nodig in deze diskussie... daarover beginnen is de diskussie blokkeren
Maar je ontwijkt moeilijke vragen...ik stelde allleen maar vragen .
Je realiseert je ineens dat de eis van blank zijn een racistische eis is en daar wil je niet over denken en praten. ?
Een Nederlands paspoort hoeft niet te betekenen dat je heel je leven in Nederland moet wonenquote:Op zondag 4 juli 2010 02:05 schreef Joppy het volgende:
Die gasten passen toch helemaal niet meer in NL joh. De goed opgeleide afrikaners kunnen zich uiteraard nog wel aardig rooien in het buitenland, en geld verdienen. Maar dat geld voor iedere goed opgeleide persoon.
Het grootste deel van de afrikaners is echter veel te conservatief en te gewend aan zijn vrijheid om nog in Europa te passen.
Die lui kunnen zich niet voorstellen dat er hier in NL mensen zijn veroordeeld wegens mishandeling van inbrekers. Om maar iets te noemen.
Ok... hoe zie je die toelatingseis van blankheid dan ?quote:Op zondag 4 juli 2010 02:14 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Over blanken beginnen blokkeert de discussie niet
Ik reageer niet meer op je, maar dat had je allemaal al kunnen lezenquote:Op zondag 4 juli 2010 02:18 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ok... hoe zie je die toelatingseis van blankheid dan ?
Iemand moet er volledig blank uitzien? of een beetje nietblank uitzien mag ook een beetje? Tot hoever dan ?
Je weet toch dat er ook veel mensen zijn met Nederlandse voorouders en die er niet zo erg blank uitzien .
Die sluit je buiten als je de eis van blankheid handhaaft..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |