FOK!forum / De Bus Archief / Oke, ole ole?
G. Orwelldinsdag 23 mei 2000 @ 09:17
Ben ik nou de enige die zich elke keer gek irriteert wanneer de overgebleven passagiers een weggestemde en vertrekkende passagier toezingen met (bijv.) "Essy is oke, ole ole"?
Ze hebben zojuist diegene met meerderheid van stemmen weggestemd, dus zo oke zal die persoon dan in hun ogen toch niet zijn?
Waarom dan elke keer dat irritante riedeltje ophoesten wanneer iemand eruit geflikkerd wordt?
Esmeralda zit met een heks als Tessa op de bank en niemand wil dat zij blijft, dus hoe kan Essy dan in godsnaam oke zijn?
biancadinsdag 23 mei 2000 @ 09:25
Zij moeten dit vol blijven houden, want (zo denken zij )als ze dit stoppen wordt er natuurlijk gezegt "die mogen ze zeker niet "want ze zingen niet.
Weten zij beter .....
Wij wel
G. Orwelldinsdag 23 mei 2000 @ 10:06
..................

[Dit bericht is gewijzigd door G. Orwell (Datum 23 Mei 2000).]

DrDoomdinsdag 23 mei 2000 @ 10:09
Maar ik meen 't wel, dat zweer ik bij Tessa
Party-pooperdinsdag 23 mei 2000 @ 13:56
Omdat ze daar bij SBS de boel gewoon zwaar lopen te flessen, wat een ontiegelijke klotezooi......
PC eenddinsdag 23 mei 2000 @ 18:45
Ik moet zeggen dat de ok , ok song er niet erg overtuigend uit vond komen.
itsmedinsdag 23 mei 2000 @ 20:48
Ja tuurlijk, ze vinden degene die ze weggestemd hebben walgelijk!
Het liefst stemmen ze 2 keer per week. Ik hoor ze dit ook zo vaak verzuchten"please mogen we vandaag nog een keer stemmen? ik heb zo een hekel aan die persoon.
lafferdinsdag 23 mei 2000 @ 21:06
precies, het draait toch gewoon om het geld.
wie zit er nou voor de lol in z'n klote bus
met al die camera's om zich heen. ik hoorde
dikke eric vanavond zeggen dat je er toch voor jezelf zit. ze hopen er allemaal wat aan over te houden. van mij mag vette eric
het frikandellendelirium er aan over houden.
markydinsdag 23 mei 2000 @ 22:57
Essy was zelf een van de ergste wat dat oke ole ole betreft en de geen die ze wegstemde kon ook nog een persoonlijk oprot briefje krijgen ook.
Proledinsdag 23 mei 2000 @ 23:03
quote:
op 05-23-2000 om 10:57 PM schreef marky het volgende:
Essy was zelf een van de ergste wat dat oke ole ole betreft en de geen die ze wegstemde kon ook nog een persoonlijk oprot briefje krijgen ook.

Wat een onzin! Juist Essy was zwaar de pineut iedere keer. Bij iedere stemronde ging nou net die persoon op wie zij NIET had gestemd de bus uit! Willeke, Büllent, Bianca, Bart... (ben ik iemand vergeten?) En elke keer bleef ze zitten met diegene die ze het liefst had zien vertrekken. Oprotbriefje? Welnee, zo kun je overal wel een draai aan geven.