Je gaat vanuit een gesloten inrichting weer terug naar de vreselijke martelingen en verkrachtingenquote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:20 schreef Izaag het volgende:
Jaren misbruikt met flink veel geweld
. Nadat ze in 2007 in een gesloten inrichting was geplaatst, dook de minderjarige onder bij de ontkennende verdachte. Daar is het nu 18-jarige slachtoffer in december 2007 aangetroffen. De uit huis geplaatste zoon (15) van de verdachte verklaarde onlangs bij de rechter nooit iets van het misbruik te hebben gemerkt.
Op 24 mei volgt de uitspraak.
waarschijnlijk heeft een hulpverlener op haar ingesproken toen hij tussen de laken ontdekte dat ze geen maagd meer was.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:00 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je gaat vanuit een gesloten inrichting weer terug naar de vreselijke martelingen en verkrachtingen
Tuuuuuuuurlijkquote:De uit huis geplaatste zoon (15) van de verdachte verklaarde onlangs bij de rechter nooit iets van het misbruik te hebben gemerkt
geloof je die zoon niet, of geloof je het meisje niet?quote:
pardon my french maar wat open jij een ongelofelijke kuttopics, stroop jij het world wide web af naar verrkrachtingszaken ofzo? want als je dat leuk vindt weet ik nog wel wat r sites voor je, ben je morgen nog niet uitgepost..quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:20 schreef Izaag het volgende:
Jaren misbruikt met flink veel geweld
Tegen Peter van S.(48) uit Hoek van Holland is gisteren vijfenhalf jaar cel geëist voor het verkrachten van een meisje uit die plaats. De minderjarige zou bij aanvang van het seksueel misbruik 13 jaar zijn geweest en kampte thuis met ernstige gedragsproblemen. Ze woonde met medeweten van Jeugdzorg in bij de man en zijn zoon.
Het slachtoffer is in anderhalf jaar tijd ruim tweehonderd keer door de man tot seks gedwongen waarbij ze werd geschopt, geslagen, vastgebonden en bewerkt met een mes en heet kaarsvet. Zijn woning in de Mahustraat was een vrijplaats voor veel jongeren, waar ze blowden en sleutelden aan scooters. Omdat het meisje nergens anders heen kon, zou ze het misbruik lang hebben toegestaan. Nadat ze in 2007 in een gesloten inrichting was geplaatst, dook de minderjarige onder bij de ontkennende verdachte. Daar is het nu 18-jarige slachtoffer in december 2007 aangetroffen. De uit huis geplaatste zoon (15) van de verdachte verklaarde onlangs bij de rechter nooit iets van het misbruik te hebben gemerkt.
Op 24 mei volgt de uitspraak.
Bron: Algemeen Dagblad 11 mei 2009
Dat dit kan in Nederland.
lekker buurtje.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:12 schreef vosss het volgende:
Bij mij 2 deuren verderop hebben ze een paar weken geleden nog iemand van jeugdzorg dood gestoken
Stond nog op de FP toen. En het is een keurige buurt. Keurig dorp ook. De laatste moord dateert alweer van een jaar of 20 geleden toen iemand zijn ex met een jachtgeweer doodschoot en daarna haar nieuwe vriend en vervolgens zijn eigen hoofd eraf knaldequote:
oh ok, lol. klinkt wel relaxed daar, waar is 't?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:37 schreef vosss het volgende:
[..]
Stond nog op de FP toen. En het is een keurige buurt. Keurig dorp ook. De laatste moord dateert alweer van een jaar of 20 geleden toen iemand zijn ex met een jachtgeweer doodschoot en daarna haar nieuwe vriend en vervolgens zijn eigen hoofd eraf knalde
Het is voorjaar..quote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:32 schreef Terpentin07 het volgende:
Beetje veel verkrachtingstopics vandaag.
Ies koeltoer, niet waar.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:37 schreef vosss het volgende:
[..]
Stond nog op de FP toen. En het is een keurige buurt. Keurig dorp ook. De laatste moord dateert alweer van een jaar of 20 geleden toen iemand zijn ex met een jachtgeweer doodschoot en daarna haar nieuwe vriend en vervolgens zijn eigen hoofd eraf knalde
volgens mij heb jij wat moeite met lezen.quote:
Zie de op. Ies koeltoer.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 23:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
volgens mij heb jij wat moeite met lezen.
Iets met great minds...quote:Op woensdag 12 mei 2010 00:16 schreef Santello het volgende:
Godverdomme Martin, dat wou ik net gaan posten
Daarom zat ze in die inrichting.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:00 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je gaat vanuit een gesloten inrichting weer terug naar de vreselijke martelingen en verkrachtingen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |