Wij willen Opaatje!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 12:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik mag toch aannemen dat Babs dat gaat doen.
Dus dat, maar de andere Africams doen het op dit moment ook niet. Bij de Slechtvalken is de binnencam ook uitgevallen. Doffe pech vandaag.
quote:
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:16 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Babs is ook bekend als Dirk, Anouk, moeder en Babouschka.
Ik ben echt niet de enige hoor.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:28 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Herstel, Herstel...............JIJ wilt Opaatje
Moet opaatje zich hier maar een beetje in gaan lezenquote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:39 schreef Pearlbitch het volgende:
Misschien een leuk idee: laat Opa in de aanloop naar de verkiezingen wekelijks de Politieke Barometer bespreken!
Opaatje kan beter komentaar gaan geven straks met het WK, uitraad in zijn Hup Holland Hup shirtje en zich verre houden van politieke komentaren.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:39 schreef Pearlbitch het volgende:
Misschien een leuk idee: laat Opa in de aanloop naar de verkiezingen wekelijks de Politieke Barometer bespreken!
Het WK volg ik wel op de t.v., heb ik opaatje niet bij nodig. Zo leuk vind ik hem nou ook weer niet.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:08 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Opaatje kan beter komentaar gaan geven straks met het WK, uitraad in zijn Hup Holland Hup shirtje en zich verre houden van politieke komentaren.
je link staat er als 1equote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef tonja het volgende:
Mag mijn kattenstream ook in het lijstje van de OP?
(Zie onderschrift)
Familie van Harry:
[ afbeelding ]
Opa doet me altijd een beetje aan Fred Schuit denken.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:22 schreef FP128 het volgende:
[..]
Misschien dat je ook gelijk kan uitleggen wat dan zo byzonder
aan opaatje is
wilde jou naam nog verweven in de openingspost maar kon ff niks *leuks* bedenkenquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:08 schreef 5thencounter het volgende:
Moest dat niet "Het nutteloze Leleke Beeste COS" worden?Waar constante streams op leleke luie nixzeggende, veelal ook nog zwangere, beeste nogmaals hier nix te zoeken hebben!!
![]()
ja nu je het zegt hahha we gaan hem fredje noemenquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:33 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Opa doet me altijd een beetje aan Fred Schuit denken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |