Hey. 5997 kijks in 5 dagen, dat vergeet je te melden. Wat een baas met al die kijks.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 02:15 schreef Metaan het volgende:
Harde track, slappe clip.
Alhoewel ik vermoed dat de provincialen op het Forum hem wel weer zullen smaken:
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 07:57 schreef Svubeqak het volgende:
[..]
Hey. 5997 kijks in 5 dagen, dat vergeet je te melden. Wat een baas met al die kijks.
Serieus, als die Hef hier geld mee kan verdienen moet ik er ook maar over gaan nadenken om te gaan rappen. Beats maken doe ik al. Als ik dan beats kan maken en kan rappen ben ik echt binnen.
quote:
+1quote:Op woensdag 26 mei 2010 12:36 schreef ems. het volgende:
[ afbeelding ]
ahum
[..]
Met vreemde mensen ga je dan om!
Ik heb alleen gezegd dat ik erover zou gaan nadenken.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:48 schreef krioro het volgende:
[..]
[..]
Wat ems. zegt. De beste rapper van NL vind ik Hef zeker niet, maar als je met dit soort opmerkingen komt moet je dat ondersteunen met actie natuurlijk. [ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 01:41 schreef Metaan het volgende:
Het favoriet liedje van Desi Bouterse zoals de nieuwe president van Suriname op een persconferentie vertelde.
1 miljoen kijks
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 08:04 schreef Svubeqak het volgende:
Weet je hoe dat komt? Die 1 miljoen 'kijks' ()
Alle losers die deze muziek luisteren zijn te arm om een normale MP3 speler te kopen of om CD's te kopen, dus ze luisteren hun muziek op Youtube.
Laten we het van een andere kant bekijken:
[ afbeelding ]
130.000 luisters.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 08:04 schreef Svubeqak het volgende:
Weet je hoe dat komt? Die 1 miljoen 'kijks' ()
Alle losers die deze muziek luisteren zijn te arm om een normale MP3 speler te kopen of om CD's te kopen, dus ze luisteren hun muziek op Youtube.
Dan heb je teveel haar voor je oog zitten kleine, ik zie die modderfokker zo vaak bij de metro hangen dat ik er voortaan elke keer een euro voor ga vragen. Gonna be rich by the time I'm 30.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 18:07 schreef vault_tec het volgende:
19 jaar woon ik in HVT, vrienden van mij ook al zo lang... Nog nooit hef gezien. Hef heeft op mijn oude school gezeten maar deed een andere opleiding (mbo niveau 1 of 2) maar haalde kut cijfers en is gestopt en toen gaan rappen![]()
(vervolg)quote:Op maandag 24 mei 2010 08:46 schreef Edwinuss het volgende:
Ik moet ook maar rapper worden als het allemaal zo makkelijk gaat.
In het kort.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 04:35 schreef Nober het volgende:
Waarschuwing!
Dit gaat niet over geld, auto's, wapens en zogenaamde ruzies met collega-rappers. Dus kom niet aan dat het daar niet over gaat, want dat ik heb net gezegd, tada!!!![]()
Je hebt trouwens ook nog Opgezwolle (Rico&Sticks), Jiggy Djé, Winne, Raymzter, De Jeugd van Tegenwoordig in combinatie met de beats een soort van Dr. Dre effect, want waarom denk je dat Dr. Dre zoveel featurings heeft op z'n albums (nee dat is niet omdat Dr. Dre een geweldige rapper is). Daarnaast blijft Binnenlandse Funk van Extince ook een heel goed album!
HEF het dus maar op!![]()
[..]
(vervolg)
Het houdt je van de straat, zorg dat je je fans vermaakt als je die zin vervolgens vaak genoeg herhaald wordt je dope bevonden en loop je binnen als een oliemagnaat.
Vrij simpel inderdaad, go get 'em n*gga, the world's yours!![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 48% gewijzigd door krioro op 22-08-2010 15:16:00 (toch geen links naar onofficiële downloads op FOK!) ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |