Wanneer zit iets lyrically volgens jou goed in elkaar dan?quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:14 schreef ems. het volgende:
Het klinkt misschien vreemd maar de onderwerpen die in de tracks worden besproken vind ik over het algemeen een stuk minder belangrijk dan de manier waarop het gebracht wordt. Niets mis met over ho's en bitches praten, als het lyrically maar goed in elkaar zit.
Innovatief gebruik van woorden, afwisseling van tempo, ruime woordenschat, eigen stijl, manier/toon van praten, niet elk nummer op elkaar laten lijken.quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:07 schreef Meneer_de_Bruin het volgende:
[..]
Wanneer zit iets lyrically volgens jou goed in elkaar dan?
Al met al zeker geen slechte rapper, leuk om naar te luisteren (onderwerpen daarbuiten gelaten) maar bij verre na niet de beste van nlquote:Op donderdag 27 mei 2010 19:39 schreef ems. het volgende:
[..]
Innovatief gebruik van woorden, doet hij niet heel goed, tenzij je feunen/hef bundy en een keer een simpele woordspeling als: "is het meer dan een ons moet je ons hebben" meetelt
afwisseling van tempo Heeft denk ik elke beetje gemiddelde rapper wel
ruime woordenschat, Dat heeft hij zeker niet
eigen stijl, [/b Dat heeft hij zeker wel
[b]]manier/toon van praten, Heeft hij ook
niet elk nummer op elkaar laten lijken. Mwahh...heel veel variatie vond ik in hefvermogen niet zitten
Maar hij heeft ook schaarste aan onderwerpen, en de onderwerpen waarover hij rapt zijn gewoon weg kinderachtig.quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:52 schreef ems. het volgende:
Dat heb ik dan ook niet beweerd. Ik reageerde puur op de veroordeling wat betreft de schaarste aan onderwerpen die hef zou aanspreken
Ja je kan ook wel eindeloos door rappen over in de zandbak spelen maar dat wil niet zeggen dat het niet eenzijdig is? (en kinderachtig)quote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:39 schreef Metaan het volgende:
Je kunt eindeloos doorrappen over een onderwerp als 'de straat' hoor.
Klopt, heb je gelijk in...maar ook niemand dat ze kwalitatief goede teksten zouden hebben.quote:Zo zijn er wereldacts die al hun hele carriere zingen over 'de liefde'; Dan begint er toch ook niemand te gillen dat ze een ander onderwerp moeten kiezen?
Ik denk het niet....noem eens 1 woord waarvan je denkt dat het een algemeen geaccepteerd woord wordt. Misschien onder kids van 16 maar denk je nou echt dat bijv een ondernemer gaat zeggen: "ik neem vanmiddag vrij hoor, ff een middagje feunen!"quote:Over die woordenschat: Ik denk dat we over een jaar of vijf allemaal gaan zien dat sinds 'Koot en Bie' niemand als Hef zo'n grote invloed op onze taal zal hebben gehad.
Hij heeft idd veel potentie, ik mag het graag horen, maar het schort een beetje aan wat intelligentere minder kinderachtige teksten (vind ik)quote:Deze man coint nieuwe woorden en uitdrukkingen die beklijven.
Door zijn woordkeuze, wordplay en punchlines voel je dat de man de straat van Nederland 'voelt'; Recht op de hartslag.
Het geniale van Hefs' rijms vind ik dat hij de juiste lettergrepen in het juiste metrum op de beat plakt. Enge shit.
Voeg daarbij een totaal zieke flow met zijn karakteristieke stem en we hebben een wereld rapper.
quote:Op donderdag 6 mei 2010 01:22 schreef fyah het volgende:
Dit is Hef zn enige echte probleem:
[ afbeelding ]
Rot alsjeblieft op, ik kwam gister ook een linkje tegen van Hef en het was een clip op youtube.quote:Op maandag 14 juni 2010 23:39 schreef Metaan het volgende:
Even puur skills komen laten zien op 101.
Groot.
Het zegt jou niks, hetgeen weer veelzeggend is over jouw biotoop.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 20:39 schreef Edwinuss het volgende:
Alleen maar nietszeggende muziek over hoe hij aan het hosselen is.
Je bent zelf een kutneger die doet alsof ie uit de ghetto komt.quote:Op maandag 21 juni 2010 11:25 schreef LarryBird het volgende:
is toch gewoon de zoveelste kutneger die doet alsof ie een gangster uit ´de ghetto´ is... triest, nep, saai en slecht.
vet hosselen, man. al die stress.quote:Op maandag 21 juni 2010 11:55 schreef ems. het volgende:
[..]
Je bent zelf een kutneger die doet alsof ie uit de ghetto komt.
Héérlijk hoor.quote:Op maandag 21 juni 2010 11:23 schreef Metaan het volgende:
[..]
Het zegt jou niks, hetgeen weer veelzeggend is over jouw biotoop.
Elke straatman in Nederland , Belgie en Suriname voelt deze rapper echter héél goed.
Daarbuiten zijn er massa's mensen die zich in kunnen leven in /zich laven aan de nummers over de straten van Holland.
Héérlijk toch!
Hey. 5997 kijks in 5 dagen, dat vergeet je te melden. Wat een baas met al die kijks.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 02:15 schreef Metaan het volgende:
Harde track, slappe clip.
Alhoewel ik vermoed dat de provincialen op het Forum hem wel weer zullen smaken:
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 07:57 schreef Svubeqak het volgende:
[..]
Hey. 5997 kijks in 5 dagen, dat vergeet je te melden. Wat een baas met al die kijks.
Serieus, als die Hef hier geld mee kan verdienen moet ik er ook maar over gaan nadenken om te gaan rappen. Beats maken doe ik al. Als ik dan beats kan maken en kan rappen ben ik echt binnen.
quote:
+1quote:Op woensdag 26 mei 2010 12:36 schreef ems. het volgende:
[ afbeelding ]
ahum
[..]
Met vreemde mensen ga je dan om!
Ik heb alleen gezegd dat ik erover zou gaan nadenken.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:48 schreef krioro het volgende:
[..]
[..]
Wat ems. zegt. De beste rapper van NL vind ik Hef zeker niet, maar als je met dit soort opmerkingen komt moet je dat ondersteunen met actie natuurlijk. [ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 01:41 schreef Metaan het volgende:
Het favoriet liedje van Desi Bouterse zoals de nieuwe president van Suriname op een persconferentie vertelde.
1 miljoen kijks
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 08:04 schreef Svubeqak het volgende:
Weet je hoe dat komt? Die 1 miljoen 'kijks' ()
Alle losers die deze muziek luisteren zijn te arm om een normale MP3 speler te kopen of om CD's te kopen, dus ze luisteren hun muziek op Youtube.
Laten we het van een andere kant bekijken:
[ afbeelding ]
130.000 luisters.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 08:04 schreef Svubeqak het volgende:
Weet je hoe dat komt? Die 1 miljoen 'kijks' ()
Alle losers die deze muziek luisteren zijn te arm om een normale MP3 speler te kopen of om CD's te kopen, dus ze luisteren hun muziek op Youtube.
Dan heb je teveel haar voor je oog zitten kleine, ik zie die modderfokker zo vaak bij de metro hangen dat ik er voortaan elke keer een euro voor ga vragen. Gonna be rich by the time I'm 30.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 18:07 schreef vault_tec het volgende:
19 jaar woon ik in HVT, vrienden van mij ook al zo lang... Nog nooit hef gezien. Hef heeft op mijn oude school gezeten maar deed een andere opleiding (mbo niveau 1 of 2) maar haalde kut cijfers en is gestopt en toen gaan rappen![]()
(vervolg)quote:Op maandag 24 mei 2010 08:46 schreef Edwinuss het volgende:
Ik moet ook maar rapper worden als het allemaal zo makkelijk gaat.
In het kort.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 04:35 schreef Nober het volgende:
Waarschuwing!
Dit gaat niet over geld, auto's, wapens en zogenaamde ruzies met collega-rappers. Dus kom niet aan dat het daar niet over gaat, want dat ik heb net gezegd, tada!!!![]()
Je hebt trouwens ook nog Opgezwolle (Rico&Sticks), Jiggy Djé, Winne, Raymzter, De Jeugd van Tegenwoordig in combinatie met de beats een soort van Dr. Dre effect, want waarom denk je dat Dr. Dre zoveel featurings heeft op z'n albums (nee dat is niet omdat Dr. Dre een geweldige rapper is). Daarnaast blijft Binnenlandse Funk van Extince ook een heel goed album!
HEF het dus maar op!![]()
[..]
(vervolg)
Het houdt je van de straat, zorg dat je je fans vermaakt als je die zin vervolgens vaak genoeg herhaald wordt je dope bevonden en loop je binnen als een oliemagnaat.
Vrij simpel inderdaad, go get 'em n*gga, the world's yours!![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 48% gewijzigd door krioro op 22-08-2010 15:16:00 (toch geen links naar onofficiële downloads op FOK!) ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |