Alles wat je altijd al over computers, hardware, software, internet en elektronische gadgets had willen weten, maar niet op Tweakers.net durft te vragen.
Ik wil graag nummerbehoud aanvragen nu in een nieuwe simkaart heb. Ik zat bij Hi en heb nu een Vodafone simkaart gekocht, maar nu moet ik het simkaart nummer van de hi simkaart opgeven. Er staat dat dit uit minimaal 13 cijfers moet bestaan, maar bij mij staan er maar 9 getallen op + 2 cijfers.
Maar als het een getal moet zijn van 13 cijfers, vul ik vervolgens een getal op van 8 cijfers, en dan kan het niet. Dan blijf ik bezig met heen en weer sturen.
Simkaartnummer bij KPN is korter, gewoon die opgeven en de juiste provider erbij, dan moet het goedkomen als het niet lukt, klantenservice bellen, dan regelen zij het maar