Neenee, valt mee dat jullie het nog niet wetenquote:
Veel blijkbaar zit al in zijn Postgeschiedenisquote:
Ik had hier nooit moeten posten.quote:
Dat vraag ik me ook af het is mijn topicquote:Op zondag 2 mei 2010 19:25 schreef Fortitude het volgende:
[..]
Ik had hier nooit moeten posten.![]()
Zover ik weet niemand op basis van uiterlijk. Ik noem mensen wel regelmatig dom, maarja die posten ook van die domme dingen. En ik kan heel goed trollen.Alhoewel ik dat volgens mij ook zelden in R&P doe.
Waarom draait dit topic opeens om mij?
Kom op man, dat is ze natuurlijk niet.quote:Op zondag 2 mei 2010 19:17 schreef Adames het volgende:
[..]
Fotoboek van Chai
nee
maar nvm: relatie - nee
is haar dus niet
Dat geloof ik niet maar ok. Sorry dan. Zo geweldig zie ik er ook niet uit.quote:Op zondag 2 mei 2010 19:26 schreef Merel547 het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af het is mijn topic
maar goed ben al wat dingen tegen gekomen wat over mijn uiterlijk gingwat van jou af komt.
Hoe is hij ze kwijtgeraakt dan? Meestal zijn vrienden best groot dus als je die al verliest dan merk je dat toch direct!quote:Op zondag 2 mei 2010 17:40 schreef Merel547 het volgende:
Hij is zijn vrienden kwijt geraakt dus ziet hij niet veel meer.
Sorry geaccepteerd.quote:Op zondag 2 mei 2010 19:31 schreef Fortitude het volgende:
[..]
Kom op man, dat is ze natuurlijk niet.![]()
[..]
Dat geloof ik niet maar ok. Sorry dan. Zo geweldig zie ik er ook niet uit.
Mja okequote:Op zondag 2 mei 2010 19:33 schreef Keep_Walking het volgende:
Ja kijk Merel, je moet niet alles op Fok serieus nemen. Hier op de internet wordt het meest gepest.
Mensen hebben ook zo vaak mij (en andere mensen) proberen aan te vallen voor domme redenen. En ja, ook Fortitude.
Als Fok een goede weerspiegeling was van de echte leven, dan zou ik een heel depressieve mens zijn.
Luister niet naar Keep_Walking, Merel! Iin werkelijkheid bestaat er een geheime internetsite waar alleen coole mensen van afweten en op toegelaten worden. Op erover spreken in het openbaar, bijvoorbeeld op een forum als fok, staat levenslange uitsluiting. Alle coole, leuke, mooie, grappige, lieve mensen zijn er te vinden. Sociaal/maatschappelijk absoluut het neusje van de zalm. Het is een mooie plaats, zonder minderwaardige pispaaltjes omdat die er simpelweg niet welkom zijn. Iedereen is er lief voor elkaar, iedereen doet leuk en de sfeer is altijd goed. Helaas zal ik er met dank aan deze post nooit meer toegelaten worden. Maar ik vond dat jij het op z'n minst verdiende één keer de waarheid te horen.quote:
Je wilt dus zeggen dat je koperkleurig haar hebt en lichte sproetjes op een roomblank huidje?quote:Op zondag 2 mei 2010 17:53 schreef Merel547 het volgende:
[..]
Rood-blond haar kun je niet veel kanten mee op. Ik heb lichte sproetjes in mijn gezicht, dus donkerbruin zal ook niet slaan.
Blonderen doet mijn haar niet goed lijkt me?
mezelf waarderen is moeilijk als mensen je vaak scheef aankeken.
Wat CherryLips zei, jezelf accepteren en schijt hebben aan mensen die dat niet doen. Veel meer kan je niet doen. Als je dit echt niet kan dan moet je misschien is langs een psycholoog aan. Al is het maar om met iemand anders te kunnen praten. Dit stelt niks voor, en die mensen zitten daar nota bene voor.quote:Op zondag 2 mei 2010 20:27 schreef Merel547 het volgende:
nu wil iedereen mijn echte account weten, maar bijna niemand accepteerd mijn echte ik hier op fok
maar ik wil eerst veel goede adviezen dan denk ik er aan om te vertellen wie ik daadwerkelijk ben
Dit wilde ik nog wel even benadrukken. Die mijlpunten zijn inderdaad precies waar het om draait. Je geeft aan dat je in onbekende situaties geen problemen hebt met het aanspreken van mensen. Maak daar gebruik van! Door daar te oefenen moet dat toch vertrouwen geven! Die mensen kennen je niet en zullen je alleen beoordelen op hoe je jezelf presenteert. Dat is een makkelijke manier om je zelfvertrouwen een boost te geven. In situaties waar iedereen je kent als dat onzekere/gepeste meisje is het vervolgens alsnog moeilijker, omdat ze je heel anders kennen, maar daar moet je dan maar schijt aan hebben en doorzetten. Dat duurt nou eenmaal langer.quote:Op zondag 2 mei 2010 18:37 schreef Rovenaar het volgende:
zelfvertrouwen bouw je op doordat mensen je de indruk geven dat ze jou mooi, aardig, etc vinden, maar ook door persoonlijke '''mijlpunten''' te halen, dingen bereiken zegmaar, net zoals bij een zakenman, die naar bedrijven toe moet rijden om producten te verkopen, nauw als die net begint kan ik me voorstellen dat hij erg zenuwachtig is en weinig zelfvertrouwen heeft, maar als hij het vaker heeft gedaan/meer ervaring/ EN/OF al wat goeie deals heeft gemaakt is zijn zelfvertrouwen al veel hoger.
het ligt namelijk in jezelf, vraag diep in je hart af wat jou nou echt zekerder zal maken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |