Hee allemaal heb hier nog een super mooie helemaal complete en schadeloze htc TyTn ll PRO liggen.
Heb zelf een iPhone gekocht vlak na deze dus hij heeft al die tijd in de doos gezeten.
![]()
![]()
![]()
![]()
HTC TyTN 2 Pro:
De HTC TyTN II is krachtiger dan alles wat u tot nu toe heeft gezien en brengt communicatie op een geheel eigen niveau.
Communicatie onderweg is nooit zo gemakkelijk geweest als met dit ergonomische ontwerp waarbij het kantelscherm in de perfecte positie staat voor het lezen en schrijven van e-mails. De uitgebreide draadloze communicatiemogelijkheden zorgen ervoor dat u overal ter wereld verbinding kunt maken en altijd beschikt over een snelle internetverbinding.
In een oogopslag hebt u zicht op alle belangrijke informatie dankzij het HTC Home™-scherm, met een overzicht van e-mail, agenda, berichten, gemiste oproepen, dynamische weersinformatie en nog veel meer.
Behoud contact: behoud uw voorsprong. Met de complete suite Microsoft® Office Mobile-toepassingen zoals Outlook®, Word, Excel® en PowerPoint® leidt een afspraak buiten de deur niet direct tot een achterstand. De HTC TyTN II is altijd "ready for business", zodat ook u dat bent.
Belangrijkste kenmerken
Ga productiever op weg met Windows Mobile® 6 Professional: met directe synchronisatie van e-mail, agenda en contactpersonen
Neem uw kantoor met u mee: download, bekijk en bewerk documenten waar u zich ook bevindt
Werk prettig met het unieke kantelbare touch-screen
Ga op pad met de geïntegreerde GPS-navigatie en een demoversie van TomTom.
Maak optimaal gebruik van de supersnelle verbindingsmogelijkheden: 3G/HSDPA, GSM/GPRS/EDGE, Wi-Fi® en Bluetooth® 2.0
Incl. alle accesoires :
[i]Oordopjes
Heup tasje
Oplader
Usb snoer
En een extra pennetje/i]
Wil er zo rond de 150 euro voor hebben.
Op te halen in Heemskerk.
Biedingen zijn altijd welkom;)
Mvg. Ciarán
[ Bericht 0% gewijzigd door killerbee911 op 27-04-2010 15:50:27 ]