Waarom zouden ze. Hij maakt solo behoorlijk ouwelullenmuziek.quote:Op woensdag 21 april 2010 12:22 schreef Roel_Jewel het volgende:
Draai die man ook gewoon als ie niet ineens in het 'nieuws' is...
quote:Op woensdag 21 april 2010 12:29 schreef -Hans- het volgende:
Roel ! Liep door de Appie, maar naast een prettig uitzicht werd ook Bruce - Trapped gedraaid. Voor dat soort kwaliteitsmuziek betaal ik graag wat extra's
Mijn ervaring is dat de Appie en de Deen de beste muziek hebben. Dat blijkt maar weer.quote:Op woensdag 21 april 2010 12:29 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..].
Dat kan Sersjee ook wel waarderen.
Heb jij even geluk bij mijn lokale Appie draaien ze niet eens muziek want de bedrijfsleider denkt dat de medewerkers met muziek niet hard kunnen werkenquote:Op woensdag 21 april 2010 12:29 schreef -Hans- het volgende:
Roel ! Liep door de Appie, maar naast een prettig uitzicht werd ook Bruce - Trapped gedraaid. Voor dat soort kwaliteitsmuziek betaal ik graag wat extra's
Het is niet eens een coverquote:
quote:Op woensdag 21 april 2010 12:36 schreef themauster het volgende:
[..]
Heb jij even geluk bij mijn lokale Appie draaien ze niet eens muziek want de bedrijfsleider denkt dat de medewerkers met muziek niet hard kunnen werken
Wat een onzin zegquote:Op woensdag 21 april 2010 12:36 schreef themauster het volgende:
[..]
Heb jij even geluk bij mijn lokale Appie draaien ze niet eens muziek want de bedrijfsleider denkt dat de medewerkers met muziek niet hard kunnen werken
Daar kom ik net vandaan omdat ze daar de plaat ook kapot draaienquote:
Bergen. Ik weet van mezelf dat als er een fijn plaatje door de super klinkt, ik langer blijf hangen en onwillekeurig misschien ook wel meer koop.quote:Op woensdag 21 april 2010 12:39 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..].
Volgens mij voldoende onderzoeken die aantonen dat muziek positief bijdraagt aan de winkelbeleving...
Ik wist het dat ze daar die plaat zouden draaien wat een zenderkenner ben ik tochquote:Op woensdag 21 april 2010 12:41 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Daar kom ik net vandaan omdat ze daar de plaat ook kapot draaienIk heb niet zoveel moeite met de plaat
.
Ja maarja aparte man die bedrijfsleider ik heb er ook gewerkt, als je langer dan een minuut met een klant stond te praten kreeg je een aantekening, ook al legde je de klant uit waar iets lag nu werkt mijn zusje er ook en die scheld alleen maar op die manquote:Op woensdag 21 april 2010 12:39 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..].
Volgens mij voldoende onderzoeken die aantonen dat muziek positief bijdraagt aan de winkelbeleving...
Idd die muzieksamensteller wil Stenders zeker eruit werkenquote:Op woensdag 21 april 2010 12:43 schreef EdvandeBerg het volgende:
Wat een kutmuziek draait Stenders, zeg.
je zou zendercoördinator moeten worden ! Geloof dat bij Sky Radio wel ruimte voor verbetering is..quote:Op woensdag 21 april 2010 12:43 schreef Paul het volgende:
[..]
Ik wist het dat ze daar die plaat zouden draaien wat een zenderkenner ben ik toch
En dan vind ik drie weken nog langquote:Op woensdag 21 april 2010 12:42 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Bergen. Ik weet van mezelf dat als er een fijn plaatje door de super klinkt, ik langer blijf hangen en onwillekeurig misschien ook wel meer koop.
En ik moet er niet aan denken om te werken op een plek waar je geen muziek hebt. Binnen 3 weken kan je mij dan afvoeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |