Ja was wel jammer maar ja niet geheel onverwachts...quote:
Ik vond het helemaal niet vreemd.quote:Op donderdag 22 april 2010 09:02 schreef nyny83 het volgende:
Ennnnn Varlamov weer fantastisch. Die gozer is zoveel completer dan Theodore als goalie, geen idee waarom ze hem als starter hadden.
Ik had meer het idee dat dat kwam door het goede spel van zijn team dan door hemzelf. Ik heb die vent al sinds ik hem zie keepen zo instabiel als maar zijn kan gevonden, nog veel erger dan Fleury. De ene wedstrijd keept hij de sterren van de hemel, maar de volgende wedstrijd kan het compleet bout zijn. Geen keeper waar je van op aan kan imo. Pascal LeClaire vind ik ook zo'n figuur.quote:Op donderdag 22 april 2010 09:40 schreef Katth het volgende:
[..]
Ik vond het helemaal niet vreemd.
Wat dacht je van Theo's record sinds januari? Dat was 20-0-7 of zoiets met een save percentage van over de 0.9500, beste in de NHL.
Je hebt deels wel gelijk, maar neemt niet weg dat hij een goede serie heeft neergezet. Je kan niet echt zeggen dat de Caps nou zo goed waren post olympics, want dat waren ze echt niet.quote:Op donderdag 22 april 2010 10:03 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Ik had meer het idee dat dat kwam door het goede spel van zijn team dan door hemzelf. Ik heb die vent al sinds ik hem zie keepen zo instabiel als maar zijn kan gevonden, nog veel erger dan Fleury. De ene wedstrijd keept hij de sterren van de hemel, maar de volgende wedstrijd kan het compleet bout zijn. Geen keeper waar je van op aan kan imo. Pascal LeClaire vind ik ook zo'n figuur.
[NHL playoffs] Capitals op koers voor tweede ronde
Die mag vanavond starten dus laten we hopen dat ie dan een offday heeft vandaagquote:Op donderdag 22 april 2010 10:03 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Pascal LeClaire vind ik ook zo'n figuur.
Hebben de Penguins niet eens nodig met Cindy is zo'n goede vorm. Nu komt Malkin ook eindelijk kijken en begint de trein weer te lopen.quote:Op donderdag 22 april 2010 20:14 schreef SoeperKoe het volgende:
[..]
Die mag vanavond starten dus laten we hopen dat ie dan een offday heeft vandaag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |