150 Euro, hoe kom je daarbij? Ik heb voor mijn 32GB + case 510 betaald..quote:Op maandag 26 april 2010 20:26 schreef Ad_rem het volgende:
[..]
150 euro meer voor iets wat hier pas over maanden te koop is? Valt mee toch?
Iemand een idee wanneer de verwachte verkoop is in winkels vlak over de duitse grens? (Dus dat je niet naar Berlijn ofzo hoeft?
En niemand uit je vrienden/kennissenkring die binnen nu en 2 maanden naar de VS gaat en hem voor je mee kan nemen?quote:Op maandag 26 april 2010 20:39 schreef nelisb het volgende:
Ja jij maar 99% heeft geen kennis die hem meeneemt uit Amerika.
Tja inderdaad. Ben wel erg benieuwd naar wat de Europese prijzen gaan zijn en wanneer hij in NL beschikbaar gaat komen, wordt dat tegelijkertijd bekend gemaakt?quote:Op maandag 26 april 2010 20:51 schreef nelisb het volgende:
Blijkbaar niet aangezien er zoveel via marktplaats worden verkocht.
Je blijft maar praten he? Die vraag van mij was serieus, dat ziet een slim iemand al aan het begin van de zin over het feit dat ik maar een 'leek' ben hierin en iemand gaf me gewoon een antwoord op mijn vraag, dus niks onzin typen.quote:Op maandag 26 april 2010 18:06 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Helaas lopen er best veel van die bijdehante zogenaamd grappige mannetjes zoals jij in Nederland rond.
Alleen maar onzin typen.
En jij moet leren normaal te communiceren EN na te denken. Als een vraag op zo'n manier stelt, dan ben je bij voorbaat al een troll en hoef je helemaal geen serieuze reacties meer te verwachten.quote:Op maandag 26 april 2010 22:17 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Je blijft maar praten he? Die vraag van mij was serieus, dat ziet een slim iemand al aan het begin van de zin over het feit dat ik maar een 'leek' ben hierin en iemand gaf me gewoon een antwoord op mijn vraag, dus niks onzin typen.
Jij moet je bijdehante poep-pratende mond houden.
Oh??????????? Dus we moeten ons allemaal aanpassen aan jouw manier van vragen stellen? Dacht het niet he dictatortje.quote:Op maandag 26 april 2010 22:29 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
En jij moet leren normaal te communiceren EN na te denken. Als een vraag op zo'n manier stelt, dan ben je bij voorbaat al een troll en hoef je helemaal geen serieuze reacties meer te verwachten.
Net of je een shoarmatent binnenstormt en roept "hee, ik heb nooit shoarma gegeten, maar is het echt een een broodje slachtafval, want dan hoef ik 'm niet"
Dus ga jij maar eerst eens je eigen mond spoelen.
Nee hoor, alleen jij moet je aanpassen aan de beschaafdheid, maar ga je maar lekker je netbookje kopenquote:Op maandag 26 april 2010 22:37 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Oh??????????? Dus we moeten ons allemaal aanpassen aan jouw manier van vragen stellen? Dacht het niet he dictatortje.
Ga ergens anders de autist spelen zieligerd.
Je vindt jezelf heel wat he? Denkende dat je de beschaafdheid zelve bent.quote:Op maandag 26 april 2010 22:45 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Nee hoor, alleen jij moet je aanpassen aan de beschaafdheid, maar ga je maar lekker je netbookje kopen
quote:Op maandag 26 april 2010 22:51 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Je vindt jezelf heel wat he? Denkende dat je de beschaafdheid zelve bent.
Beschaafdheid is in mijn ogen ook de mensen die ergens iets minder van af weten en zo een vraag stellen toch respectvol en zonder te quasi grappig te zijn 'beantwoorden'.
Thuis ben je zeker ook zo makkelijk in omgang? Ik heb medelijden met je vriendin (die je hoogstwaarschijnlijk niet hebt).
Ik ben zeer benieuwd naar zijn screenshot (die er nooit is geweest, en ik dus niet eens als Photoshop bestempeld KAN hebben) en als klap op de vuurpijl kan hij de discussie niet meer aan en blokkeert hij mij. Hoe triest. Grote kans dat hij mensen die geld overgemaakt hebben ook blokkeert als het eenmaal binnen is. Ook maakt hij eenzijdig 'afspraken' blijkbaar, klinkt ook al lekker fris. En ik moet 'de zaak' de zaak laten, anders zijn de rapen gaar? Bedankt voor deze bedreiging, ik leg hem naast me neer en zal er niets mee doen.quote:Op 26 april 2010 22:53 schreef FP128 het volgende:
Ik ga niet mij verder bezigen met het welbekende
wellus-niettes spelletje want je leest niet eens wat
ik schrijf en je bazelt vooral om jezelf te horen en
dat is een herhaling van wat al eerder is voorgevallen.
"laat nu je iPad zien" terwijl ik 5 keer zeg dat ik het
nog niet binnen heb! Je leest niet eens wat ik schrijf!
Ik laat jou in de waan dat je gelijk hebt want je steekt
alleen maar jouw riedel af dat nl. wat ik zeg niet waar
is,elke bewijs(zelfs een screenshot van PP deed je af
als Photoshop) is geen bewijs en wat jij zegt is waar
en alleen maar 40 man hier en daar,hebben het
gekocht en dat was dan jouw hard bewijs.
Geen screenshot van officiële betalingen,nee,wat
ik zeg is genoeg en het bewijs. GELUL!
Ik heb e.e.a al duidelijk uitgelegd in het FOK!
topic en ik ga het niet herhalen want dit is zinloos.
Ik ga nu al die andere mensen die wel zich hebben
aangemeld helpen zodat ze morgen/overmorgen
hun iPad bij de NL contact(wat duurder) kunnen
afhalen en ik adviseer je verder de zaak de
zaak te laten en niet opnieuw een of ander "lekker
puh"pm te sturen want dan zijn de rapen gaar voor je.
En om zeker te zijn dat je je aan mijn afspraak houdt
ben je vanaf nu geblokkeerd! zodat ik zeker weet dat
je niet terug zal of kan pm.
Mocht je op FOK! de discussie gaan uitvechten dan
meld ik je rechtstreeks aan voor een ban. Ik hoop
dat je je gedraagt.
De groeten!
Juist. Zielig ben je.quote:
quote:Op maandag 26 april 2010 22:58 schreef Tha_Duck het volgende:
Ok, voor mij is het nu wel duidelijk. Vertrouw FP128 NIET (!!).
Hierbij zijn laatste mail:
[..]
Ik ben zeer benieuwd naar zijn screenshot (die er nooit is geweest, en ik dus niet eens als Photoshop bestempeld KAN hebben) en als klap op de vuurpijl kan hij de discussie niet meer aan en blokkeert hij mij. Hoe triest. Grote kans dat hij mensen die geld overgemaakt hebben ook blokkeert als het eenmaal binnen is. Ook maakt hij eenzijdig 'afspraken' blijkbaar, klinkt ook al lekker fris. En ik moet 'de zaak' de zaak laten, anders zijn de rapen gaar? Bedankt voor deze bedreiging, ik leg hem naast me neer en zal er niets mee doen.
En ten overvloede om te melden, vragen om iemand te bannen is zelf een ban krijgen. Dus pas daarmee op.
Overigens hou ik me aanbevolen voor mensen met een positieve ervaring met FP128. En dan hoef ik geen mensen met 1 post en eergisteren geregistreerd op Fok!. Dan weet ik ook wel genoeg.
Inderdaad, tis dus oppassen geblazen.quote:Op maandag 26 april 2010 23:04 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Lijkt me makkelijk voor mensen die het willen wagen, zelf langsgaan en bij pas bij een check op een werkende iPad geld overhandigen. Hoewel... Als ze weten dat je met een paar honderd euro ergens om zoveel uur komt.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |