Scheelt al een hoop als je zelf scheerschuim maakt heb ik zelf gemerkt, veel beter resultaat dan uit zo'n busje. Doe dat nu met Proraso. En je moet wel verschillende mesjes uitproberen, even kijken wat bij je huid past. Ben net 2 weken geleden begonnen met Feather en dat is me een partij glad scheren! Nu moet ik nog beter op mn techniek letten, wat ze zijn vreselijk scherp die mesjes.quote:
Bedoel je met zelf maken dat je zo'n blok vast scheerzeep hebt en dat je dan met water en kwast langzaam schuim maakt?quote:Op woensdag 11 april 2012 14:32 schreef LukaLaban het volgende:
[..]
Scheelt al een hoop als je zelf scheerschuim maakt heb ik zelf gemerkt, veel beter resultaat dan uit zo'n busje. Doe dat nu met Proraso. En je moet wel verschillende mesjes uitproberen, even kijken wat bij je huid past. Ben net 2 weken geleden begonnen met Feather en dat is me een partij glad scheren! Nu moet ik nog beter op mn techniek letten, wat ze zijn vreselijk scherp die mesjes.
Ja.quote:Op woensdag 11 april 2012 16:43 schreef Sleip het volgende:
[..]
Bedoel je met zelf maken dat je zo'n blok vast scheerzeep hebt en dat je dan met water en kwast langzaam schuim maakt?
Elk mesje is anders en elke huid is anders.quote:Op woensdag 11 april 2012 13:35 schreef Sleip het volgende:
Scheer nu ongeveer een maand met een safety edge razor en het bevalt me wel, zeker aangezien het zo goedkoop is...
Zou het scheren beter gaan als ik bijvoorbeeld feather mesjes aanschaf of scheelt dat niet zoveel met die Gilette goal stainless?
Aluin als je het nog niet hebt.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:32 schreef kipknots het volgende:
Nog tips voor wat ik nog meer moet aanschaffen? En waar kan ik sample packs met mesjes krijgen?
Tot nu toe heb ik de kwast natgemaakt met heet water, dat geseeltelijk afgeschud en daarmee de creme gemengs. Ik had het idre dat ik dan soms al veel water had, maar dat zou dus niet het geval zijn?quote:Op zondag 20 mei 2012 17:46 schreef El-a-Menthol het volgende:
Geen probleem als je vragen hebt stel ze, mag me ook pm'en.
Zou met crème een streepje van 2/3cm gebruiken, dan langzaam water blijven toevoegen.
Liefst eerst in een kommetje, heb je er zicht op, goed te controleren.
Je wil een slagroom-achtige substantie hebben.
Derby's zijn vrij mild. Als je sample-pakje er is steeds een ander proberen tot hij bot is/stug/onprettig scheert, en eventueel dat en andere bevindingen opschrijven. Feather wel bewaren tot later.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:55 schreef kipknots het volgende:
[..]
Tot nu toe heb ik de kwast natgemaakt met heet water, dat geseeltelijk afgeschud en daarmee de creme gemengs. Ik had het idre dat ik dan soms al veel water had, maar dat zou dus niet het geval zijn?
Kin en nek blijven iig lastig, nog veel huidirritatie. Merk ook dat mijn Derby mesje af en toe lastig door m'n haar komt, dus denk dat ik eens een scherper mesje ga proberen.
Meer naar de 10-20 graden, dus met het uiteinde van de steel dichter naar je keelquote:Op woensdag 23 mei 2012 19:54 schreef DappereDodo77 het volgende:
Xnap 't niet, tijd voor paint![]()
Bedoel je meer op 70-80 graden, of meer op 10-20 graden?
Met het uiteinde van de steel naar je keel, das dan toch 70-80 graden? Loodrecht op je huid is 0 graden, en dan op 30 graden houden is meestal de ideale hoek. Of doe ik dat fout?quote:Op woensdag 23 mei 2012 23:20 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Meer naar de 10-20 graden, dus met het uiteinde van de steel dichter naar je keel
Rechtsklik, Save image as. Ben benieuwd of 't beter rendeert van m'n spaargeldquote:Op donderdag 24 mei 2012 01:31 schreef El-a-Menthol het volgende:
Dit brilliante high-res MS Paint tekening, die na mijn dood voor tonnen verkocht wordt maak het vast iets duidelijker:
[ afbeelding ]
Thanksquote:Op donderdag 24 mei 2012 22:01 schreef El-a-Menthol het volgende:
100% Eens met Dionysius85.
Heel goed advies.
Ook een conditioner op het eind v/h douchen kan helpen.
Ook een pre-shave product als Proraso Pre- & Post-crème helpt voor mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |