FOK!forum / Gaming / [GAM SC #343] Vroeger, toen...
Gamer_Vdinsdag 6 april 2010 @ 15:53


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Heeft de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Houdt koei 's nachts wakker met zijn imitatie van disjfa.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
e97073: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Zijn gamesverzameling is indrukwekkend te noemen: hij heeft veel games, maar nog meer consoles.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen. Heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
SolidasRock: De ontrouwe slowchatter. Probeert chicks te versieren door zijn betrouwbare nickname. Woont echter in Den Haag, dus die act werkt helaas niet. Komt daarnaast slechts af en toe eens langshoppen, dus trouw is hij ook (nog) niet.
Cue_: Met haar ogen heeft ze menig GAM SCer (man/vrouw) weten te verleiden. Helaas blijkt mevrouw een ware piemelteaser zodra het puntje bij paaltje komt. Heeft smaak qua cabaret maar mist deze bij broodbeleg.

In memoriam:
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
AQuila360: De minst gewaardeerde slowchatter. Iedereen vindt hem irritant maar dat deert hem niet. Gaat spelen in de film van Emarwii en is zijn grootste fan. Was sinds #99 verdwenen uit de SC maar kwam jammer genoeg terug in #126. Liet zich nog maar sporadisch zien en nu helemaal niet meer.
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!

DE OP IS HIER TE VINDEN
De persoon die een SC-topic sluit opent de volgende. Heeft deze persoon dit niet binnen een kwartier gedaan dan is het aan anderen om een nieuw SC-topic te openen.
SpankmasterCdinsdag 6 april 2010 @ 15:54
vwroegerrrrrrt!
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 15:55
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 15:54 schreef SpankmasterC het volgende:
vwroegerrrrrrt!
Vroeger! Toen Spankert nog wel op tijd de SC topics kon vinden
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 15:55
Vroeger in de stenen tijdperk, liepen mannen ook altyd met hun controller in hun handen
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 15:55
Mijn dingetje staat niet in dat plaatje van de OP....
SocialDisorderdinsdag 6 april 2010 @ 15:56
Vroeger, toen SC nog tof was
Gamer_Vdinsdag 6 april 2010 @ 15:57
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 15:55 schreef AQuila360 het volgende:
Mijn dingetje staat niet in dat plaatje van de OP....
quote:
DE OP IS HIER TE VINDEN
SocialDisorderdinsdag 6 april 2010 @ 15:57
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 15:55 schreef AQuila360 het volgende:
Mijn dingetje staat niet in dat plaatje van de OP....
geloof me, jouw dingetje WILLEN we ook helemaal niet in de OP.
Gamer_Vdinsdag 6 april 2010 @ 15:57
Zojuist van Firefox naar Chrome gegaan. Heerlijk, een browser die op normale snelheid werkt
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 15:58
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 15:57 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

geloof me, jouw dingetje WILLEN we ook helemaal niet in de OP.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 15:58
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 15:57 schreef Gamer_V het volgende:

[..]


[..]
Ik kan daar nix doen
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 16:00
Shell en Aegon beide rond de 1,5 % in de PLUS

Jullie gaan de boot missen
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 16:01
Vroeger, toen zoethout nog een cent was en je voor 50 gulden een spel kocht.
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:01
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 15:57 schreef Gamer_V het volgende:
Zojuist van Firefox naar Chrome gegaan. Heerlijk, een browser die op normale snelheid werkt
Chrome kan slechter PHPen dan Firefox Het is nog net geen IE
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:01
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:01 schreef Sigmund666 het volgende:
Vroeger, toen zoethout nog een cent was en je voor 50 gulden een spel kocht.
Ik heb echt nog nooit voor 50 gulden een nieuw spel gekocht 80, minimaal..
SocialDisorderdinsdag 6 april 2010 @ 16:03
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:01 schreef Poit het volgende:

[..]

Chrome kan slechter PHPen dan Firefox Het is nog net geen IE
PHP is server-side, dus heeft geen zak met je browser te maken
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 16:03
Vroeger bij knie problemen, werd dit verholpen door de oorzaak vanaf de nek te verhelpen.
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 16:05
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:01 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik heb echt nog nooit voor 50 gulden een nieuw spel gekocht 80, minimaal..
50 gulden was de opruiming meestal. Of 25 gulden voor de oudere titels.
Of 1000fr, of 500fr.
SpankmasterCdinsdag 6 april 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 15:57 schreef Gamer_V het volgende:
Zojuist van Firefox naar Chrome gegaan. Heerlijk, een browser die op normale snelheid werkt
? firefox werkt bij mij eigenlijk altijd wel snel, snap het niet dat mensen Chrome altijd zo'n upgrade vinden....

Hoogstens op mn laptop werkt FF niet helemaal lekker soepel,maar dat komt meer omdat het een 7 jaar oud ding is met nog een stokoude versie van XP erop Daar verandert Chrome ook geen tiet aan
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:03 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

PHP is server-side, dus heeft geen zak met je browser te maken
CCSen dan, wisenerd..
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:05 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

50 gulden was de opruiming meestal. Of 25 gulden voor de oudere titels.
Of 1000fr, of 500fr.
Dan koop je nu toch nog steeds games voor 20 euro
Reintjidinsdag 6 april 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:03 schreef badboynova het volgende:
Vroeger bij knie problemen, werd dit verholpen door de oorzaak vanaf de nek te verhelpen.
Ik moest lachen
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:08
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:06 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

? firefox werkt bij mij eigenlijk altijd wel snel, snap het niet dat mensen Chrome altijd zo'n upgrade vinden....

Hoogstens op mn laptop werkt FF niet helemaal lekker soepel,maar dat komt meer omdat het een 7 jaar oud ding is met nog een stokoude versie van XP erop Daar verandert Chrome ook geen tiet aan
Het enige mooie van Chrome vind ik dat je een minimale hoeveelheid aan browser ziet en zoveel mogelijk pagina. That's it.
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 16:09
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:06 schreef Poit het volgende:

[..]

CCSen dan, wisenerd..
[..]

Dan koop je nu toch nog steeds games voor 20 euro
Depends. Nieuwe titels en musthaves koop ik meteen. Games die moeilijker te krijgen zijn koop ik tweedehands of bij Gamemania, hoewel ik dat de laatste jaren verdom. Die spellen worden voor zowat nieuwprijs verkocht
Taindinsdag 6 april 2010 @ 16:09
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:08 schreef Poit het volgende:

[..]

Het enige mooie van Chrome vind ik dat je een minimale hoeveelheid aan browser ziet en zoveel mogelijk pagina. That's it.
F11 indrukken
Taindinsdag 6 april 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:09 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Depends. Nieuwe titels en musthaves koop ik meteen. Games die moeilijker te krijgen zijn koop ik tweedehands of bij Gamemania, hoewel ik dat de laatste jaren verdom. Die spellen worden voor zowat nieuwprijs verkocht
Nieuwe titels koop ik alleen maar via de interwebz, scheelt zo 20-30 euro
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:11
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:09 schreef Tain het volgende:

[..]

F11 indrukken
Dan gaat m'n geluid harder
Rossdaledinsdag 6 april 2010 @ 16:11
Vroeger... toen Spanky nog wel op spannende date mocht van zijn vriendin
lkb9000dinsdag 6 april 2010 @ 16:11
Taindinsdag 6 april 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:11 schreef Poit het volgende:

[..]

Dan gaat m'n geluid harder
je zit zeker op een stink mac
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:12 schreef Tain het volgende:

[..]

je zit zeker op een stink mac

Al ruikt ie best lekker Naar nieuw enzo
Gamer_Vdinsdag 6 april 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:06 schreef Poit het volgende:

[..]

CCSen dan, wisenerd..
[..]

Dan koop je nu toch nog steeds games voor 20 euro
http://sixrevisions.com/infographs/browser-performance/
SpankmasterCdinsdag 6 april 2010 @ 16:15
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:11 schreef Rossdale het volgende:
Vroeger... toen Spanky nog wel op spannende date mocht van zijn vriendin
Ja mooi was die tijd!

Je zou het gewoon iets eerder moeten zetten, ik plan altijd mn weekend helemaal vol met leukigheid om het zo optimaal mogelijk te gebruiken!
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:16
quote:
Juist, snelheid boven kwaliteit.
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:16
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:15 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ja mooi was die tijd!

Je zou het gewoon iets eerder moeten zetten, ik plan altijd mn weekend helemaal vol met leukigheid om het zo optimaal mogelijk te gebruiken!
Vroeger, toen een strakke planning heel niet nodig was om een leuk weekend te hebben.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 16:16
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:03 schreef badboynova het volgende:
Vroeger bij knie problemen, werd dit verholpen door de oorzaak vanaf de nek te verhelpen.
Waarom schakel je geen chinees vrouwtje in dat over je rug gaat lopen enzo dat schijnt te helpen!
SpankmasterCdinsdag 6 april 2010 @ 16:17
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:16 schreef Poit het volgende:

[..]

Vroeger, toen een strakke planning heel niet nodig was om een leuk weekend te hebben.
Naja strak, strak.... vaak staat heel mn zondag vol met "in onderbroek op de bank zitten, gamen, sap drinken, hand in onderbroek stoppen"
Rossdaledinsdag 6 april 2010 @ 16:18
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:15 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ja mooi was die tijd!

Je zou het gewoon iets eerder moeten zetten, ik plan altijd mn weekend helemaal vol met leukigheid om het zo optimaal mogelijk te gebruiken!
Had ook niet verwacht dat je kon, maar zulke dingen krijg ik zelf ook meestal behoorlijk last-minute te horen

No worries
SocialDisorderdinsdag 6 april 2010 @ 16:20
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:17 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Naja strak, strak.... vaak staat heel mn zondag vol met "in onderbroek op de bank zitten, gamen, sap drinken, hand in onderbroek stoppen"
aha, dus JIJ hebt m'n agenda gegapt!
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:21
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:17 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Naja strak, strak.... vaak staat heel mn zondag vol met "in onderbroek op de bank zitten, gamen porno kijken, sap drinken, hand in onderbroek stoppen, tissues pakken, bank afvegen, boze vriendin kalmeren, braakje leggen, repeat"
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 16:25
Heb oogpleur gekregen van de hel dag intensief staren
SpankmasterCdinsdag 6 april 2010 @ 16:28
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:20 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

aha, dus JIJ hebt m'n agenda gegapt!
Dat verklaart wel waarom ik ineens bij SB in bed probeerde te kruipen...
lkb9000dinsdag 6 april 2010 @ 16:29
http://www.twitvid.com/2GP1I

sicke shiiiiiit
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:34
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:28 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Dat verklaart wel waarom ik ineens bij SB in bed probeerde te kruipen...
En dat terwijl je dondersgoed weet dat jou plek onder het bed is!
SpankmasterCdinsdag 6 april 2010 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:34 schreef Poit het volgende:

[..]

En dat terwijl je dondersgoed weet dat jou plek onder het bed is!
Ik weet, tussen het transformers speelgoed en de glazen eenhoorns...
SpankmasterCdinsdag 6 april 2010 @ 16:47
Oh en Tequila, ik zag je reactie idd in het 360-topique!
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 16:47
Niets

[ Bericht 66% gewijzigd door AQuila360 op 06-04-2010 16:53:56 ]
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:48
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:47 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ik weet, tussen het transformers speelgoed en de glazen eenhoorns...
Beetje jammer dat die glazen eenhoorns inmiddels allemaal een bruine hoorn hebben
Fallendinsdag 6 april 2010 @ 16:53
en dat allemaal om een verloren agenda...
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:53 schreef Fallen het volgende:
en dat allemaal om een verloren agenda...
Je moest eens weten wat voor verhalen er ontstaan als iemand z'n portemonnee verloren is
SocialDisorderdinsdag 6 april 2010 @ 17:00
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:48 schreef Poit het volgende:

[..]

Beetje jammer dat die glazen eenhoorns inmiddels allemaal een bruine hoorn hebben
Niet haten, das best lekker als je eenmaal door de eerste pijn heenbijt.
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 17:02
Wat een bazentopique.
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 17:04
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:00 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Niet haten, das best lekker als je eenmaal door de eerste pijn heenbijt.
Verklaart wel je darmperforatie
SocialDisorderdinsdag 6 april 2010 @ 17:11
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:04 schreef Poit het volgende:

[..]

Verklaart wel je darmperforatie
dat heeft heul andere redenen
Reintjidinsdag 6 april 2010 @ 17:14
Hmm, beetje aanlummelen met Ballad of Gay Tony.
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 17:16
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:11 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

dat heeft heul andere redenen
Ohja
Sorry nog daarvoor..
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 17:27
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:14 schreef Reintji het volgende:
Hmm, beetje aanlummelen met Ballad of Gay Tony.
Die is TOFFFFF
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 17:30
Fallendinsdag 6 april 2010 @ 17:33
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:54 schreef Poit het volgende:

[..]

Je moest eens weten wat voor verhalen er ontstaan als iemand z'n portemonnee verloren is
I don't think I wanna know....
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 17:34
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:33 schreef Fallen het volgende:

[..]

I don't think I wanna know....
negerinnen die je geld jatten?
SkyChatdinsdag 6 april 2010 @ 17:49
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:27 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Die is TOFFFFF
Die 80 en 100% achievements zijn zwaar homo.
Phenodinsdag 6 april 2010 @ 17:53
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:04 schreef Poit het volgende:

[..]

Verklaart wel je darmperforatie
he, ik hoor een bekend iets. Tevens terugvindperforatie.
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 17:58
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:33 schreef Fallen het volgende:

[..]

I don't think I wanna know....
Gelukkig.. M'n inspiratie is op voor vandaag
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 17:58
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:53 schreef Pheno het volgende:

[..]

he, ik hoor een bekend iets. Tevens terugvindperforatie.
Hoi! Wie ben jij? Ik ben Poit, ben 27 jaar oud en kan heel goed Woody Woodpecker na doen.
Phenodinsdag 6 april 2010 @ 18:01
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:58 schreef Poit het volgende:

[..]

Hoi! Wie ben jij? Ik ben Poit, ben 27 jaar oud en kan heel goed Woody Woodpecker na doen.
Ik ben Pheno, ouder dan jij en ik doe Captain Caveman na.

CAAAAAPTAIN CAAAVEEEEEEEMAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 18:02
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:01 schreef Pheno het volgende:

[..]

Ik ben Pheno, ouder dan jij en ik doe Captain Caveman na.

CAAAAAPTAIN CAAAVEEEEEEEMAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!
Ik zag er gisteren nog uit als Captain Caveman
koeidinsdag 6 april 2010 @ 18:04
Waarom staat Misan bij de in memoriam lijst? Hij was er 1,5 topic geleden toch nog gewoon?

Ik had vanmiddag helemaal geen gaatjes dus ik hoef pas over een jaar weer naar de tandarts
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 18:05
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:04 schreef koei het volgende:
Waarom staat Misan bij de in memoriam lijst? Hij was er 1,5 topic geleden toch nog gewoon?

Ik had vanmiddag helemaal geen gaatjes dus ik hoef pas over een jaar weer naar de tandarts
Whoop whoop!!
Feestje met heel veel zoete troep bij Koei thuis!!
Phenodinsdag 6 april 2010 @ 18:10
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:02 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik zag er gisteren nog uit als Captain Caveman
Youtube or it didn't happen!
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 18:10
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:10 schreef Pheno het volgende:

[..]

Youtube or it didn't happen!
Ik mag niet op youtube van m'n moeder
Nick-GizModinsdag 6 april 2010 @ 18:12
Flodder! Het was geen dood wens of wat dan ook!

Maar je kent pas een jaar fok? Dat zegt ook genoeg eigenlijk!

Halloooo btw, nu ff van de zon genieten !
Reintjidinsdag 6 april 2010 @ 18:33
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:49 schreef SkyChat het volgende:

[..]

Die 80 en 100% achievements zijn zwaar homo.
Naatje, heb nu 1 van de 6 missies die ik nu gedaan heb op 80%
koeidinsdag 6 april 2010 @ 18:42
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:05 schreef Poit het volgende:

[..]

Whoop whoop!!
Feestje met heel veel zoete troep bij Koei thuis!!
Ik moet zo eerst even trainen (en het is lekker weer ) maar daarna ben je van harte welkom! Ik heb nog wel twee kilozakken suiker staan!
SkyChatdinsdag 6 april 2010 @ 18:44
Die vreet je toch even lekker leeg na de training, heb je morgen weer wat te sporten
Wat train je dan? Judo?
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 18:44
Sorry koei, heb al een afspraak staan vanavond..
koeidinsdag 6 april 2010 @ 18:54
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:44 schreef Poit het volgende:
Sorry koei, heb al een afspraak staan vanavond..
Je hebt duidelijk verkeerde prioriteiten!

Dan maar geen suikerfeest...
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 18:56
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:49 schreef SkyChat het volgende:

[..]

Die 80 en 100% achievements zijn zwaar homo.
Achievements kunnen de hik krijgen
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 19:03
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:54 schreef koei het volgende:

[..]

Je hebt duidelijk verkeerde prioriteiten!

Dan maar geen suikerfeest...
Nee hoor, ik ga lekker met een mooie dame eten en een ijsje halen
Gamer_Vdinsdag 6 april 2010 @ 19:05
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:04 schreef koei het volgende:
Waarom staat Misan bij de in memoriam lijst? Hij was er 1,5 topic geleden toch nog gewoon?

Ik had vanmiddag helemaal geen gaatjes dus ik hoef pas over een jaar weer naar de tandarts
Niks aan de OP gedaan hier.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 19:05
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:03 schreef Poit het volgende:

[..]

Nee hoor, ik ga lekker met een mooie dame eten en een ijsje halen
en daarna roomtaart?
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 19:16
Flodder, wat doe je hier nog?
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 19:17
Jongens ik vind dat we Flodder een compliment moeten maken!

Zijn onzinspam is met 67 % verminderd.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 19:19
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:17 schreef AQuila360 het volgende:
Jongens ik vind dat we Flodder een compliment moeten maken!

Zijn onzinspam is met 67 % verminderd.



heb je dat serieus uitgerekend?
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 19:22
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:19 schreef Flodder450 het volgende:

[..]




heb je dat serieus uitgerekend?
Ja hoezo?

Het is wel over de laatste week dus van voor die tijd weet ik niet maar vergeleken met vorige week toen het de spuigaten uitliep is het met 67 % minder geworden dat is dus wel goed
SpankmasterCdinsdag 6 april 2010 @ 19:22
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:19 schreef Flodder450 het volgende:

[..]




heb je dat serieus uitgerekend?
denk je dat nu echt?
Tequila doet iets met economie, die strooit met cijfertjes alsof zn leven er vanaf hangt!
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 19:24
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:22 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

denk je dat nu echt?
Tequila doet iets met economie, die strooit met cijfertjes alsof zn leven er vanaf hangt!
Hij liep toch stage bij ice save
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 19:26
Zou mij niks verbazen.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 19:27
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:24 schreef badboynova het volgende:

[..]

Hij liep toch stage bij ice save
jij bent door het ijs gezakt
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 19:27
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:24 schreef badboynova het volgende:

[..]

Hij liep toch stage bij ice save
Ja en later bij DSB Bank

De Dirk Scheringa Bank Bank
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 19:28
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:26 schreef Edwinuss het volgende:
Zou mij niks verbazen.
jij hebt Pedobear in je UI

Pedobear
Pedobear
ed

EDWINNUS IS PEDOBEAR ZOMGWTFBBQ
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 19:31
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:28 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

jij hebt Pedobear in je UI

Pedobear
Pedobear
ed

EDWINNUS IS PEDOBEAR ZOMGWTFBBQ
En nu het je het echt gedaan, u wenste om een bak vol met stront en die ga je ook over je heen krijgen.

KOM ER MAAR IN ED EN SLA JE SLAG.
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 19:38
Mijn UI heeft niks met Pedobear te maken. Het is onderdeel van een albumhoes van een briljant album.

Zoekze.
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 19:40
En ik heb niet zoveel zin om met poep te gooien, telefoon toetsen zijn te beperkt om fatsoenlijk te kunnen typen.

Vanaf 15 april weer!
PaRoDiUzZdinsdag 6 april 2010 @ 19:50
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:38 schreef Edwinuss het volgende:
Mijn UI heeft niks met Pedobear te maken. Het is onderdeel van een albumhoes van een briljant album.

Zoekze.
mwoah, voor een commercieel rap album is het niet slecht, zeker niet vergeleken met die auto-tune zooi die hij daarna is gaan doen.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 19:58
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:38 schreef Edwinuss het volgende:
Mijn UI heeft niks met Pedobear te maken. Het is onderdeel van een albumhoes van een briljant album.

Zoekze.
Pedobears greatest hits?
Thats the way i like it?
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 20:07
Gisteren Trials HD demo gespeeld. Zeer toffig spelletje.
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 20:17
808's is ook niet mijn favoriete album, ik heb het zelfs gehaat.
Sinds kort ga ik het album wat meer waarderen, luister het tegenwoordig ook vaker.
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 20:19
Flodder, kanker alsjeblieft een rot eind op. Ik volg het topic tegenwoordig niet vaak meer, maar als ik er doorheen lees vraag ik me elke keer af hoe je het vol kan houden. Rot gewoon op.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:22
Laat je niet zo op de kast jagen door zo'n jochie man

Hij leert vanzelf wel hoe die zich moet gedragen
PaRoDiUzZdinsdag 6 april 2010 @ 20:22
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:17 schreef Edwinuss het volgende:
808's is ook niet mijn favoriete album, ik heb het zelfs gehaat.
Sinds kort ga ik het album wat meer waarderen, luister het tegenwoordig ook vaker.
Ben sowieso nooit echt liefhebber geweest van Kayne, zn teksten zijn nu en dan wel aardig, maar zo'n beetje alle samples zijn eerder en beter gedaan, met als dieptepunt touch the sky.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:22
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 19:50 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

mwoah, voor een commercieel rap album is het niet slecht, zeker niet vergeleken met die auto-tune zooi die hij daarna is gaan doen.
Net de Gamekings Review van Blazblue gekeken en ze zijn er wel over te spreken
PaRoDiUzZdinsdag 6 april 2010 @ 20:23
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:22 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Net de Gamekings Review van Blazblue gekeken en ze zijn er wel over te spreken
Ik vond het een waardeloze review, alsof ze snel 2 topicjes op een site hebben gelezen(ze hebben het over guilty gear x, zonder te melden dat het originele team achter guilty gear deze game gemaakt hebben, jin kisaragi word tot 3x als vrouw omschreven en over online weten ze niets beters te zeggen dat ze van andere hebben horen zeggen dat het wel tof is), en het daarna een halfuurtje gespeeld hebben. Maar opzich deel ik hun conclusie wel dat het een toff 2d fighter is .
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 20:27
Kanye's beats zijn briljant. Eerder gebruikt of niet, beats ademen 1 en al sfeer en zijn aanlokkend.
Gelukkig heeft iedereen een eigen smaak, ben ook benieuwd welk nummer je bedoelt die dezelfde samples als Touch the Sky gebruikt.

Ik wil eigenlijk qouten, snap niet waarom het fout gaat met de Nokia.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:27
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:23 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik vond het een waardeloze review, alsof ze snel 2 topicjes op een site hebben gelezen, en het daarna een halfuurtje gespeeld hebben. Maar opzich deel ik hun conclusie wel dat het een toff 2d fighter is .
Ze hebben het idd niet heel lang gespeeld nee
PaRoDiUzZdinsdag 6 april 2010 @ 20:29
De beat van touch the sky erschilt bijna niks met het originele move on up van Curtis mayfield.

AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:30
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:29 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
De beat van move on up verschilt bijna niks met het origineel van Curtis mayfield.

Wat een takkeherrie
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 20:33
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:19 schreef Edwinuss het volgende:
Flodder, kanker alsjeblieft een rot eind op. Ik volg het topic tegenwoordig niet vaak meer, maar als ik er doorheen lees vraag ik me elke keer af hoe je het vol kan houden. Rot gewoon op.
"kanker" zelf eens een keer op,stel je niet aan
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 20:34
Telefoon kan geen youtube openen. Herinner mij er even aan.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 20:35
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:34 schreef Edwinuss het volgende:
Telefoon kan geen youtube openen. Herinner mij er even aan.
notittie voor edwinnus:Telefoon is een stuk steen met een display van vulkanisch glas
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 20:35
Flodder gaat vanzelf wel weg zal ik dan maar hopen.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 20:36
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:35 schreef Edwinuss het volgende:
Flodder gaat vanzelf wel weg zal ik dan maar hopen.
als pasen en pinksteren op 1 dag vallen
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:37
Heeft iemand van jullie de Q-koorts gehad?
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 20:38
Je bent echt dom. Je kan niet eens het woordje 'Edwinuss' overtypen.

Je bent ermee bekend dat je ook tekst kan kopieeren wat op internet staat?
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:39
Kopieeren mag toch niet !!
PaRoDiUzZdinsdag 6 april 2010 @ 20:39
Dit gaat de verkeerde kant op.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:45
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:39 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Dit gaat de verkeerde kant op.
Eens

Flodder en Ed terug naar jullie eigen hoek!
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 20:45
Chill de neuk uit mensen. Bouw gewoon een auto-ignore knop in je hoofd die Flodder-posts gewoon negeert. Hoe meer aandacht je aan die puber met het gedrag van een 4 jarige geeft, hoe leuker en grappiger dat ie het allemaal vindt. We zijn allemaal pubers geweest, maar hij zal wel puber blijven tot zijn 50e. Daarna verandert ie in een kasplantje en horen we hem nooit meer.
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 20:46
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:39 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Dit gaat de verkeerde kant op.
Waar wacht je dan nog op, push the button .
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:48
Badboy er was net bij Hart van Nederland een Zwerver aan het woord die zijn houten been kwijt was.......

Weet jij daar iets van
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:49
Flodder ging net de goeie kant uit! Maar jullie moeten hem wel de kans geven anders valt hij zoals nu weer terug in zijn spam onzin stand
PaRoDiUzZdinsdag 6 april 2010 @ 20:51
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:49 schreef AQuila360 het volgende:
Flodder ging net de goeie kant uit! Maar jullie moeten hem wel de kans geven anders valt hij zoals nu weer terug in zijn spam onzin stand
Jij en Edje moeten ook ophouden met uitdagen, je kunt die paar posts ook negeren.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 20:52
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:38 schreef Edwinuss het volgende:
Je bent echt dom. Je kan niet eens het woordje 'Edwinuss' overtypen.

Je bent ermee bekend dat je ook tekst kan kopieeren wat op internet staat?
disjfadinsdag 6 april 2010 @ 20:53
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:51 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Jij en Edje moeten ook ophouden met uitdagen, je kunt die paar posts ook negeren.
Je denkt dat je er ook maar iets mee uithaalt Ben je net 2 weken mod ofzo
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 20:54
Die irritaties blijven gewoon van mensen. Kan het ergens wel begrijpen, maar negeer zijn posts gewoon. Het is echt zo'n puber die zich 1000 keer rond de klok lacht bij het horen van woorden als 'poep' en 'pies', zoals je ook van die 13-jarige Penny lezende meisjes hebt die knalrood gaan lopen giechelen als je 'piemel' roept.
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 20:54
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:48 schreef AQuila360 het volgende:
Badboy er was net bij Hart van Nederland een Zwerver aan het woord die zijn houten been kwijt was.......

Weet jij daar iets van
ik weet van niks.
Badboy is running like Forrest, run badboy run
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:54
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:51 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Jij en Edje moeten ook ophouden met uitdagen, je kunt die paar posts ook negeren.
Je hebt gelijk mijn excuses daarvoor.

Gewoon iedereen normaal doen het is het Interwebs maar
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 20:54
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:54 schreef badboynova het volgende:

[..]

ik weet van niks.
Badboy is running like Forrest, run badboy run
Forrest had polio.
PaRoDiUzZdinsdag 6 april 2010 @ 20:55
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:53 schreef disjfa het volgende:

[..]

Je denkt dat je er ook maar iets mee uithaalt Ben je net 2 weken mod ofzo
Ik heb hier geen ban knop he?
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 20:55
ik hou op met spammen richting iedereen behalve edwinnus
disjfadinsdag 6 april 2010 @ 20:57
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:55 schreef Flodder450 het volgende:
ik hou op met spammen richting iedereen behalve edwinnus
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 20:57
mijn excuses richting iedereen
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 20:57
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:55 schreef Flodder450 het volgende:
ik hou op met spammen richting iedereen behalve edwinnus
Nou zit je het ook zelf gewoon uit te dagen kerel.
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 20:57
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:55 schreef Flodder450 het volgende:
ik hou op met spammen richting iedereen behalve edwinnus
Durf je wel tegen iemand die geen internet op het moment thuis heeft
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 20:58
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:57 schreef badboynova het volgende:

[..]

Durf je wel tegen iemand die geen internet op het moment thuis heeft
hoe kan ie dan op FOK!?
internet aftappen van de buren?
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:58
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:54 schreef Sigmund666 het volgende:
Die irritaties blijven gewoon van mensen. Kan het ergens wel begrijpen, maar negeer zijn posts gewoon. Het is echt zo'n puber die zich 1000 keer rond de klok lacht bij het horen van woorden als 'poep' en 'pies', zoals je ook van die 13-jarige Penny lezende meisjes hebt die knalrood gaan lopen giechelen als je 'piemel' roept.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 20:59
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:57 schreef disjfa het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 20:59
ik heb mijzelf in een lastig parket gezet
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:00
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:59 schreef AQuila360 het volgende:

[..]


het boeit koei wel?
disjfadinsdag 6 april 2010 @ 21:01
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:00 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

het boeit koei wel?
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 21:01
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:58 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

hoe kan ie dan op FOK!?
internet aftappen van de buren?
Als ik jouw was dan zou ik dit ff een edit geven, en ergens in een hoek gaan zitten en er goed over gaan nadenken.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 21:02
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 20:59 schreef Flodder450 het volgende:
ik heb mijzelf in een lastig parket gezet
Die zin is krakkemikkig maar wel leuk
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:02
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 18:12 schreef Nick-GizMo het volgende:
Flodder! Het was geen dood wens of wat dan ook!

Maar je kent pas een jaar fok? Dat zegt ook genoeg eigenlijk!

Halloooo btw, nu ff van de zon genieten !
sorry
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 21:03
Flodder bied gewoon je excuses aan Ed aan en dan komt het goed!
disjfadinsdag 6 april 2010 @ 21:04
quote:
Op woensdag 21 oktober 2009 11:16 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

waar slaat dat op?

maak gewoon epische fotos
Nou lekker episch
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:05
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:03 schreef AQuila360 het volgende:
Flodder bied gewoon je excuses aan Ed aan en dan komt het goed!
hmm.....sorry ed
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:06
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:04 schreef disjfa het volgende:

[..]

Nou lekker episch
toen was ik net nieuw ok?
disjfadinsdag 6 april 2010 @ 21:08
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:06 schreef Flodder450 het volgende:
[..]
toen was ik net nieuw ok?
Ik ga er niet eens op in

Hier heb je een koekje
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 21:09
Disjfa en Flodder kunnen goed met elkaar opschieten
disjfadinsdag 6 april 2010 @ 21:10
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:09 schreef AQuila360 het volgende:
Disjfa en Flodder kunnen goed met elkaar opschieten
Je kan ook gewoon vragen hoor Dan voel je je niet achtergesteld

Hier
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:11
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:08 schreef disjfa het volgende:

[..]

Ik ga er niet eens op in

Hier heb je een koekje
[ afbeelding ]
je hebt er al van gegeten
Nick-GizModinsdag 6 april 2010 @ 21:11
Iemand meer problemen met telfort?!
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 21:11
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:10 schreef disjfa het volgende:

[..]

Je kan ook gewoon vragen hoor Dan voel je je niet achtergesteld

Hier
[ afbeelding ]
Dankjewel meneer Disjfa
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:12
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:11 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Dankjewel meneer Disjfa
Het is een jongen?
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 21:13
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:12 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

Het is een jongen?
Nee een meneer !
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 21:15
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:12 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

Het is een jongen?
Je puber hormonen waar zeker helemaal van slag zeker in één keer
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:16
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:15 schreef badboynova het volgende:

[..]

Je puber hormonen waar zeker helemaal van slag zeker in één keer
nee

die naam klinkt meisjes achtig

Aquila:
disjfadinsdag 6 april 2010 @ 21:17
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:16 schreef Flodder450 het volgende:
[..]
die naam klinkt meisjes achtig
je moeder ook.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:18
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:17 schreef disjfa het volgende:

[..]

je moeder ook.
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 21:21
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:16 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

nee

die naam klinkt meisjes achtig

Aquila:
Vaag
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 21:28
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
Iemand meer problemen met telfort?!
Zie je vraag nu pas maar ik heb ook problemen met Telfort ja
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 21:28
Wat een vent die Messi.
RitseBdinsdag 6 april 2010 @ 21:29
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:17 schreef disjfa het volgende:

[..]

je moeder ook.
Hoi disjfa, waarom heb jij je tagje eigenlijk nog
AQuila360dinsdag 6 april 2010 @ 21:29
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:28 schreef badboynova het volgende:
Wat een vent die Messi.
???
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 21:29
De Messi Show. WAT een doelpunten, wat een klasse.
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 21:30
Als Ronaldo 92 miljoen waard is, dan is Messi 500 miljoen waard. Ongelovelijk.
SoldMayordinsdag 6 april 2010 @ 21:30
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:29 schreef Edwinuss het volgende:
De Messi Show. WAT een doelpunten, wat een klasse.
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:31
voetbal
SoldMayordinsdag 6 april 2010 @ 21:33
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:31 schreef Flodder450 het volgende:
voetbal
Toch wel grappig dat je dan meteen weet waar het over gaat he
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 21:33
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:28 schreef badboynova het volgende:
Wat een vent die Messi.
Keer iemand gezien die was neergestoken met een messi.
SPOILER
Tot voor zover mijn überslechte flauwe kutgrap voor vandaag
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 21:34
Mensen die geen voetbal kijken zijn vaak te vinden bij het schaatsen of tenissen.

En dan zeggen ze altijd dat voetbal saai is, maar ze gaan wel zien hoe iemand rondjes aan het rijden is.
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 21:34
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:33 schreef SoldMayor het volgende:

[..]

Toch wel grappig dat je dan meteen weet waar het over gaat he
En dat terwijl hij een korfbal hooligan is
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 21:35
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:33 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Keer iemand gezien die was neergestoken met een messi.
SPOILER
Tot voor zover mijn überslechte flauwe kutgrap voor vandaag
Ed ze knife actie is nu al een legende
SoldMayordinsdag 6 april 2010 @ 21:36
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:34 schreef badboynova het volgende:

[..]

En dat terwijl hij een korfbal hooligan is
Neeeeeee korfbal?

OMG dan moeten we oppassen
Taindinsdag 6 april 2010 @ 21:39
*burp* zo net mijn buikje volgegeten bij de indo
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 21:41
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:39 schreef Tain het volgende:
*burp* zo net mijn buikje volgegeten bij de indo
Nasi of bami rames?
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 21:42
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:39 schreef Tain het volgende:
*burp* zo net mijn buikje volgegeten bij de indo
laat me raden, je heb een hele pinda op
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 21:42
Bami heb ik gister gegeten! Lekker!
Taindinsdag 6 april 2010 @ 21:42
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:41 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Nasi of bami rames?
Lijsttafel
Taindinsdag 6 april 2010 @ 21:43
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 21:42 schreef badboynova het volgende:

[..]

laat me raden, je heb een hele pinda op
Flodder450dinsdag 6 april 2010 @ 21:48
Terug vind doorloper
koeidinsdag 6 april 2010 @ 21:56
Edje, ik mis je filmstripdingetjes wel trouwens! Nu moet ik zelf op 4chan gaan kijken...
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 22:01
Sorry! Ik ga jullie allemaal verwennen het weekend na 15 april!
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 22:02
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 22:01 schreef Edwinuss het volgende:
Sorry! Ik ga jullie allemaal verwennen het weekend na 15 april!
Bespaar ons de details van je dubbelzinnige opmerking
RitseBdinsdag 6 april 2010 @ 22:02
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 22:01 schreef Edwinuss het volgende:
Sorry! Ik ga jullie allemaal verwennen het weekend na 15 april!
koeidinsdag 6 april 2010 @ 22:06
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 22:01 schreef Edwinuss het volgende:
Sorry! Ik ga jullie allemaal verwennen het weekend na 15 april!
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 22:13
Zo. Lekker in bedje gaan liggen. Beetje Twilight Zone kijken, strak lekker slapen, morgen weer trainen.
Nick-GizModinsdag 6 april 2010 @ 22:27
oeii dubbele 24
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 22:30
en de Messi show gaat gewoon door.
Nick-GizModinsdag 6 april 2010 @ 22:34
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 22:30 schreef badboynova het volgende:
en de Messi show gaat gewoon door.
Kijk het ondertussen ook ja Blijft mooi om te zien!
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 22:38
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 22:37 schreef remlof het volgende:
Flodder450 blijft zieken in de GAM SC na al verschillende keren gewaarschuwd te zijn, 48 uur.
Nick-GizModinsdag 6 april 2010 @ 22:39
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 22:38 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]




voor de volgende is er nu al een leuke TT
Taindinsdag 6 april 2010 @ 22:40
Remlof
badboynovadinsdag 6 april 2010 @ 22:41
Zo dat werd tijd, hopelijk leert hy zij het nu gelijk af dat vervelend gedrag.
RitseBdinsdag 6 april 2010 @ 22:41
hy
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 22:44
Ritse!!!!!
Nick-GizModinsdag 6 april 2010 @ 22:48
Zo en nu is het tijd voor 24
RitseBdinsdag 6 april 2010 @ 23:00
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 22:44 schreef Sigmund666 het volgende:
Ritse!!!!!
Hoi siggie
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 23:13
Toffe Twilight Zone epischodes
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 23:20
En vanaf donderdag Dead Space
Edwinussdinsdag 6 april 2010 @ 23:26
Messi. Wat een koning.
Rossdaledinsdag 6 april 2010 @ 23:26
ZO! Terug van de sauna. Rossdale heeft weer heerlijk alle loungeplekken bezwaffeld.
Sigmund666dinsdag 6 april 2010 @ 23:34
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 23:26 schreef Rossdale het volgende:
ZO! Terug van de sauna. Rossdale heeft weer heerlijk alle loungeplekken bezwaffeld.
Sauna
Daar moet ik ook weer eens heen een keer
Nick-GizModinsdag 6 april 2010 @ 23:36
Eerste aflevering was weer tof! Nu meteen de 2de er achteraan
PaRoDiUzZdinsdag 6 april 2010 @ 23:37
Ben trouwens net ff bezig geweest met just cause 2, best wel geinig
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 23:44
Forum-Banmeldtopic

Hell yeah! eindefuckinglijk!
Thnx.O+
Poitdinsdag 6 april 2010 @ 23:57
Wat een heerlijke avond heb ik gehad. Heerlijk gegeten, gewandeld, Echo Mountan luisteren van K`s Choice. Lekker album. Ik ga lekker slapen. Trusten allen!
koeiwoensdag 7 april 2010 @ 00:06
Trusten Poit!
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 00:08
Slaap lekker boy
koeiwoensdag 7 april 2010 @ 00:12
Ritse ik heb een submit gedaan voor games!
Nick-GizMowoensdag 7 april 2010 @ 00:43
Oke dan! 24 was deze keer echt zwaar tof en dan ook nog eens 2x een vette aflevering! Morgen ook nog Lost wat ook een zwaar toffe aflevering gaat worden !!

De_Kokwoensdag 7 april 2010 @ 01:35
Leuke videoclip en geen onaardige muziek

AQuila360woensdag 7 april 2010 @ 07:25
quote:
Op woensdag 7 april 2010 00:43 schreef Nick-GizMo het volgende:
Oke dan! 24 was deze keer echt zwaar tof en dan ook nog eens 2x een vette aflevering! Morgen ook nog Lost wat ook een zwaar toffe aflevering gaat worden !!

[ afbeelding ]
Ik heb er nog nix van gezien wacht even op die Box

Is seizoen 6 zeker het laatste seizoen?
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 07:47
Mogguh
Nick-GizMowoensdag 7 april 2010 @ 07:51
quote:
Op woensdag 7 april 2010 07:25 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Ik heb er nog nix van gezien wacht even op die Box

Is seizoen 6 zeker het laatste seizoen?
6 is idd het laatste seizoen! 23 mei is de finale! En dat is op een zondag!
Nick-GizMowoensdag 7 april 2010 @ 07:54
Ohh en morguhh !
Rossdalewoensdag 7 april 2010 @ 08:21
Vanavond lost
Morpheus2002woensdag 7 april 2010 @ 08:23
Goedemorgen.

Morgen of overmorgen weer 2 afleveringen 24, ze schijnen geniaal te zijn
Rossdalewoensdag 7 april 2010 @ 08:27
Omdat ik gister in de Sauna was stond mijn GSM de gehele avond uit, dus ik luister zo rond 23 uur mijn voicemail af. Voicemail van mijn pa: "9 mei wat te doen? Bel even terug"

Dus ik bel terug, uhm nee volgens mij heb ik die dag niets te doen. "Gelukkig maar want ik heb al geboekt" Huh voor wat dan? "Formule 1-race in Barcelona natuurlijk!"

Ik: !
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 08:51
Dat is me een partij koning kerel!
Phenowoensdag 7 april 2010 @ 09:00
quote:
Op woensdag 7 april 2010 08:27 schreef Rossdale het volgende:
Omdat ik gister in de Sauna was stond mijn GSM de gehele avond uit, dus ik luister zo rond 23 uur mijn voicemail af. Voicemail van mijn pa: "9 mei wat te doen? Bel even terug"

Dus ik bel terug, uhm nee volgens mij heb ik die dag niets te doen. "Gelukkig maar want ik heb al geboekt" Huh voor wat dan? "Formule 1-race in Barcelona natuurlijk!"

Ik: !
Volgens mij zijn er veul leukerdere dingen te doen in Barcelona

Phenowoensdag 7 april 2010 @ 09:10
quote:
Op woensdag 7 april 2010 00:12 schreef koei het volgende:
Ritse ik heb een submit gedaan voor games!
Ik ga er na kijken. Het ziet er iig tof uit!
Nick-GizMowoensdag 7 april 2010 @ 09:15
quote:
Op woensdag 7 april 2010 08:23 schreef Morpheus2002 het volgende:
Goedemorgen.

Morgen of overmorgen weer 2 afleveringen 24, ze schijnen geniaal te zijn
Heb ze gister om half 11 aangezet! En ze zijn idd zwaar tof !!
quote:
Op woensdag 7 april 2010 08:27 schreef Rossdale het volgende:
Omdat ik gister in de Sauna was stond mijn GSM de gehele avond uit, dus ik luister zo rond 23 uur mijn voicemail af. Voicemail van mijn pa: "9 mei wat te doen? Bel even terug"

Dus ik bel terug, uhm nee volgens mij heb ik die dag niets te doen. "Gelukkig maar want ik heb al geboekt" Huh voor wat dan? "Formule 1-race in Barcelona natuurlijk!"

Ik: !
dat is wel fucking vet !!
Nick-GizMowoensdag 7 april 2010 @ 09:17
quote:
Op woensdag 7 april 2010 08:21 schreef Rossdale het volgende:
Vanavond lost
ik had de foto's al gezien van deze aflevering en ja het word tof !

Dat plaatje van locke gezien?
SpankmasterCwoensdag 7 april 2010 @ 09:21
quote:
Op woensdag 7 april 2010 01:35 schreef De_Kok het volgende:
Leuke videoclip en geen onaardige muziek

Yeah is lekker! Zijn dezelfde dudes van De Huilende Rappers, ook echt te cool

En disjfa, ik zag dat je weer leeft! Ik heb je gemist!
En Rossdale, jij denkt dus op MIJN VERJAARDAG zomaar ff een toffere dag te kunnen beleven dan ik?! HA! Wacht maar af, ik ga iets NOG veel toferts doen!
Fallenwoensdag 7 april 2010 @ 09:22
quote:
Op woensdag 7 april 2010 08:21 schreef Rossdale het volgende:
Vanavond lost
op tv? of internet/usenet?

Ik ben net begonnen aan seizoen 6, tegen me principes in...
AQuila360woensdag 7 april 2010 @ 09:22
quote:
Op woensdag 7 april 2010 08:27 schreef Rossdale het volgende:
Omdat ik gister in de Sauna was stond mijn GSM de gehele avond uit, dus ik luister zo rond 23 uur mijn voicemail af. Voicemail van mijn pa: "9 mei wat te doen? Bel even terug"

Dus ik bel terug, uhm nee volgens mij heb ik die dag niets te doen. "Gelukkig maar want ik heb al geboekt" Huh voor wat dan? "Formule 1-race in Barcelona natuurlijk!"

Ik: !
Vet dude!

Toen ik nog ''fan'' was ging ik ook elk jaar naar een GP das toch wel gaaf. Alleen toch M. Schumacher stopte stopte ik ook Maar nu die weer terug is volg ik het ook niet echt meer
SocialDisorderwoensdag 7 april 2010 @ 09:23
mogge.

Messi
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 09:31
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:21 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Yeah is lekker! Zijn dezelfde dudes van De Huilende Rappers, ook echt te cool

En disjfa, ik zag dat je weer leeft! Ik heb je gemist!
En Rossdale, jij denkt dus op MIJN VERJAARDAG zomaar ff een toffere dag te kunnen beleven dan ik?! HA! Wacht maar af, ik ga iets NOG veel toferts doen!
Je gaat mij uitnodigen op je party?
AQuila360woensdag 7 april 2010 @ 09:33
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:23 schreef SocialDisorder het volgende:
mogge.

Messi
Vorkiee was ook sterk
Phenowoensdag 7 april 2010 @ 09:35
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:33 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Vorkiee was ook sterk
Met de soep was het een stuk minder.
Rossdalewoensdag 7 april 2010 @ 09:36
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:00 schreef Pheno het volgende:

[..]

Volgens mij zijn er veul leukerdere dingen te doen in Barcelona

Ben al vaker in Barcelona geweest dus daar hoef ik het niet voor te doen.
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:21 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Yeah is lekker! Zijn dezelfde dudes van De Huilende Rappers, ook echt te cool

En disjfa, ik zag dat je weer leeft! Ik heb je gemist!
En Rossdale, jij denkt dus op MIJN VERJAARDAG zomaar ff een toffere dag te kunnen beleven dan ik?! HA! Wacht maar af, ik ga iets NOG veel toferts doen!
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:22 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Vet dude!

Toen ik nog ''fan'' was ging ik ook elk jaar naar een GP das toch wel gaaf. Alleen toch M. Schumacher stopte stopte ik ook Maar nu die weer terug is volg ik het ook niet echt meer
Ik ga eigenlijk om het jaar. Elk jaar is me te duur, maar dit jaar sloeg ik af omdat een huis kopen al duur genoeg is. Nu neemt me pa me dus gewoon mee
AQuila360woensdag 7 april 2010 @ 09:41
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:36 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Ben al vaker in Barcelona geweest dus daar hoef ik het niet voor te doen.
[..]


[..]

Ik ga eigenlijk om het jaar. Elk jaar is me te duur, maar dit jaar sloeg ik af omdat een huis kopen al duur genoeg is. Nu neemt me pa me dus gewoon mee
Het is ook wel duur id maar wel heel gaaf en je kunt er ook wel een dag doorbrengen dus dan valt het kwa prijs ook wel weer mee.

Doe je je Schumi shirt aan
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 09:50
Heerlijk, op je werk knoeperhard Ramstein aan
Morthillwoensdag 7 april 2010 @ 09:52
SocialDisorderwoensdag 7 april 2010 @ 09:52
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:50 schreef Poit het volgende:
Heerlijk, op je werk knoeperhard Ramstein aan
ik wil m'n eigen kantoor, dan kan ik dat ook doen. Je hebt toch wel pussy aangezet toch? De videoclip...
Sigmund666woensdag 7 april 2010 @ 09:53
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:50 schreef Poit het volgende:
Heerlijk, op je werk knoeperhard Ramstein aan
Heerlijk!
Of Nile

Poitwoensdag 7 april 2010 @ 09:55
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:52 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

ik wil m'n eigen kantoor, dan kan ik dat ook doen. Je hebt toch wel pussy aangezet toch? De videoclip...
Hoezo eigen kantoor? Ik zit hier ook met z'n drietjes
badboynovawoensdag 7 april 2010 @ 10:01
het kan geen toeval zijn, flodder krijgt een ban en de zon gaat schijnen
SocialDisorderwoensdag 7 april 2010 @ 10:02
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:55 schreef Poit het volgende:

[..]

Hoezo eigen kantoor? Ik zit hier ook met z'n drietjes
hier houden ze niet van Rammstein, laatste keer dat ik dat probeerde en weigerde het uit te zetten, gingen ze met allerlei dingen gooien. Nu deert me dat niet zo heel veel, maar toen ze door de elastiekjes, stressballen, pennen, pennenbakjes, whiteboards, computermonitoren, computers, laptops en bureaustoelen heen waren, besloten ze met de tafels te smijten... dat is mijn zwakke punt, mijn kryptoniet zeg maar. Ik moest toen wel toegeven. Nu weten ze m'n geheim en ze misbruiken het flink
Sigmund666woensdag 7 april 2010 @ 10:02
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:01 schreef badboynova het volgende:
het kan geen toeval zijn, flodder krijgt een ban en de zon gaat schijnen
Ik had gisteren 8 cijfers goed in de lotto. Ik heb 100 miljoen! DIT IS GEEN TOEVAL!!!
Rossdalewoensdag 7 april 2010 @ 10:03
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:41 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Het is ook wel duur id maar wel heel gaaf en je kunt er ook wel een dag doorbrengen dus dan valt het kwa prijs ook wel weer mee.

Doe je je Schumi shirt aan
Schumacher

Ik zit hier nu met 1 collega en een flexplek (waar alleen dinsdags iemand zit). Alleen die kamergenoot van me kan slecht tegen muziek of radio aan tijdens het werk dus ik zit hier met oordopjes

Maargoed deze zomer wordt er een heel stuk bijgebouwd voor extra kantoorruimte en dan worden alle werkplekken geshuffeld! Krijg ik iig een andere collega op kantoor, of misschien wel een kantoor voor mezelf alleen
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 10:19
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:02 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

hier houden ze niet van Rammstein, laatste keer dat ik dat probeerde en weigerde het uit te zetten, gingen ze met allerlei dingen gooien. Nu deert me dat niet zo heel veel, maar toen ze door de elastiekjes, stressballen, pennen, pennenbakjes, whiteboards, computermonitoren, computers, laptops en bureaustoelen heen waren, besloten ze met de tafels te smijten... dat is mijn zwakke punt, mijn kryptoniet zeg maar. Ik moest toen wel toegeven. Nu weten ze m'n geheim en ze misbruiken het flink
Terwijl ik dit lees hoor ik vrolijk op de achtergrond BANG BANG! Feuer frei!!!
Maar tafels zijn jou kryptoniet? Ik dacht dat dat glazen eenhoorn beeldjes waren
Fallenwoensdag 7 april 2010 @ 10:20
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:19 schreef Poit het volgende:

[..]

Terwijl ik dit lees hoor ik vrolijk op de achtergrond BANG BANG! Feuer frei!!!
Maar tafels zijn jou kryptoniet? Ik dacht dat dat glazen eenhoorn beeldjes waren
Dat waren toch z'n guilty little pleasures?
SocialDisorderwoensdag 7 april 2010 @ 10:27
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:20 schreef Fallen het volgende:

[..]

Dat waren toch z'n guilty little pleasures?
Reintjiwoensdag 7 april 2010 @ 10:28
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:52 schreef Morthill het volgende:

Ohja, gisteren als 'nieuws' bij RTL nieuws. Geinige site trouwens, staan leuke dingetjes op. iSmoke!
Morthillwoensdag 7 april 2010 @ 10:29
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:28 schreef Reintji het volgende:

[..]

Ohja, gisteren als 'nieuws' bij RTL nieuws. Geinige site trouwens, staan leuke dingetjes op. iSmoke!
Ja, kende de site al langer natuurlijk, maar heerlijk dat even de iPad verwoest wordt
SocialDisorderwoensdag 7 april 2010 @ 10:35
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:29 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ja, kende de site al langer natuurlijk, maar heerlijk dat even de iPad verwoest wordt
Enige nut dat dat ding heeft IMHO
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 10:36
Reintjiwoensdag 7 april 2010 @ 10:39
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:29 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ja, kende de site al langer natuurlijk, maar heerlijk dat even de iPad verwoest wordt
Ging wel gemakkelijk dubbel trouwens
Fallenwoensdag 7 april 2010 @ 10:42
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:36 schreef Poit het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ] [ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
De eerste en de laatste snap ik, maar wat heb jij in godsnaam met de Plus Supermarkt?
Edwinusswoensdag 7 april 2010 @ 10:44
Hoooiii!
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 10:46
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:42 schreef Fallen het volgende:

[..]

De eerste en de laatste snap ik, maar wat heb jij in godsnaam met de Plus Supermarkt?
Summerbreeze + Zweep = Kryptonite
Speciaal voor SD
SocialDisorderwoensdag 7 april 2010 @ 10:51
quote:
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 10:53
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:51 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Gelukkig snap jij hem wel
SpankmasterCwoensdag 7 april 2010 @ 10:53
Damn, kon ik maar muziek draaien op mn werk
Zit hier met 4 man op de kamer, maar we zitten naast de stilteruimte van het studentencomplex dus dr mag geen muziek oordopjes kan ik eigenlijk ook niet, want ik ben helpdesk en moet vriendelijk overkomen...
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 10:59
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:53 schreef SpankmasterC het volgende:
Damn, kon ik maar muziek draaien op mn werk
Zit hier met 4 man op de kamer, maar we zitten naast de stilteruimte van het studentencomplex dus dr mag geen muziek oordopjes kan ik eigenlijk ook niet, want ik ben helpdesk en moet vriendelijk overkomen...
Er wordt hier regelmatig HOERUUH uit het raam geroepen door m'n collega's en mijzelf.. Ik zit hier wel op m'n plek
Sigmund666woensdag 7 april 2010 @ 11:02
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:59 schreef Poit het volgende:

[..]

Er wordt hier regelmatig HOERUUH uit het raam geroepen door m'n collega's en mijzelf.. Ik zit hier wel op m'n plek
Adres? De Wallen 220 in Amsterdam?
Fallenwoensdag 7 april 2010 @ 11:02
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:53 schreef Poit het volgende:

[..]

Gelukkig snap jij hem wel
was natuurlijk niet een kwestie van niet snappen
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:03
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:02 schreef Fallen het volgende:

[..]

was natuurlijk niet een kwestie van niet snappen
JAHOOOR!!!
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:03
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:02 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Adres? De Wallen 220 in Amsterdam?

Dat zou te makkelijk zijn
Reintjiwoensdag 7 april 2010 @ 11:06
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:59 schreef Poit het volgende:

[..]

Er wordt hier regelmatig HOERUUH uit het raam geroepen door m'n collega's en mijzelf.. Ik zit hier wel op m'n plek
Herkenbaar
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:07
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:06 schreef Reintji het volgende:

[..]

Herkenbaar
Baas
SpankmasterCwoensdag 7 april 2010 @ 11:08
ik wil ook een toffe werkplek vol testosteron...
Morpheus2002woensdag 7 april 2010 @ 11:09
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:53 schreef SpankmasterC het volgende:
Damn, kon ik maar muziek draaien op mn werk
Zit hier met 4 man op de kamer, maar we zitten naast de stilteruimte van het studentencomplex dus dr mag geen muziek oordopjes kan ik eigenlijk ook niet, want ik ben helpdesk en moet vriendelijk overkomen...
Vreselijk lijkt me dat. Zo stil zonder muziek. Hier staat heel de dag Radio Veronica aan
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:11
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:09 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Vreselijk lijkt me dat. Zo stil zonder muziek. Hier staat heel de dag Radio Veronica aan
Ik heb m'n wekker op Veronica staan.. Weet ik tenminste zeker dat ik hem uit zet
Trouwens niet voor de muziek hoor, maar die verschrikkelijke lambal van een DJ in de ochtend..
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:12
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:08 schreef SpankmasterC het volgende:
ik wil ook een toffe werkplek vol testosteron...
Elke plek waar jij bent zit toch vol testosteron? Of moet je tegenwoordig je ballen thuis laten van je vriendin? Daar ging het bij SD ook fout namelijk, die kan "opeens" geen tafels meer hebben
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 11:15
Nieuwe boxen thuis http://www.yaradesign.nl/tethys.htm
Morthillwoensdag 7 april 2010 @ 11:17
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:15 schreef RitseB het volgende:
Nieuwe boxen thuis http://www.yaradesign.nl/tethys.htm
Die krengen kosten samen wat ik in een jaar verdien
Reintjiwoensdag 7 april 2010 @ 11:17
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:08 schreef SpankmasterC het volgende:
ik wil ook een toffe werkplek vol testosteron...
Kom in het ziekenhuis werken
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 11:17
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:17 schreef Morthill het volgende:

[..]

Die krengen kosten samen wat ik in een jaar verdien
, en dat heb je er eentje
Morthillwoensdag 7 april 2010 @ 11:19
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:17 schreef RitseB het volgende:

[..]

, en dat heb je er eentje
Nee, samen, 4600 bedoel ik
Rossdalewoensdag 7 april 2010 @ 11:19
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:15 schreef RitseB het volgende:
Nieuwe boxen thuis http://www.yaradesign.nl/tethys.htm
Jezus, bijna een maandloon per box

En ik vind ze eigenlijk nog niet echt mooi ook...
Morpheus2002woensdag 7 april 2010 @ 11:20
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:15 schreef RitseB het volgende:
Nieuwe boxen thuis http://www.yaradesign.nl/tethys.htm
Mooi design maar hoe is de geluidskwaliteit? Ik zie maar 2 speakeraansluitingen achterop dus dat betekent geen bi-amp mogelijkheid
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 11:20
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:19 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Jezus, bijna een maandloon per box

En ik vind ze eigenlijk nog niet echt mooi ook...
Maar het geluid dat er uit komt
SPOILER
en ik hoef ze zelf niet te kopen natuurlijk
Phenowoensdag 7 april 2010 @ 11:21
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:11 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik heb m'n wekker op Veronica staan.. Weet ik tenminste zeker dat ik hem uit zet
Trouwens niet voor de muziek hoor, maar die verschrikkelijke lambal van een DJ in de ochtend..
He, herkenbaar. Maar dat heb ik met alle DJ's in de ochtend. En middag
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:21
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:19 schreef Morthill het volgende:

[..]

Nee, samen, 4600 bedoel ik
Jezus, wordt je ook gepijpt als je die dingen aanzet ofzo
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:22
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:21 schreef Pheno het volgende:

[..]

He, herkenbaar. Maar dat heb ik met alle DJ's in de ochtend. En middag
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 11:23
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:21 schreef Poit het volgende:

[..]

Jezus, wordt je ook gepijpt als je die dingen aanzet ofzo
Morpheus2002woensdag 7 april 2010 @ 11:23
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:21 schreef Pheno het volgende:

[..]

He, herkenbaar. Maar dat heb ik met alle DJ's in de ochtend. En middag
Mja die kerel 's-ochtends bij Veronica is wel irritant, Rob van Someren bij Somertijd 's-middags vanaf 16:00 uur vind ik dan weer geweldig
Tainwoensdag 7 april 2010 @ 11:23
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:20 schreef RitseB het volgende:

[..]

Maar het geluid dat er uit komt
SPOILER
en ik hoef ze zelf niet te kopen natuurlijk
Mag ook wel voor dat geld... de tering zeg
Nick-GizMowoensdag 7 april 2010 @ 11:23
quote:
Op woensdag 7 april 2010 10:59 schreef Poit het volgende:

[..]

Er wordt hier regelmatig HOERUUH uit het raam geroepen door m'n collega's en mijzelf.. Ik zit hier wel op m'n plek
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:24
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:23 schreef RitseB het volgende:

[..]

Niet? Dan vind ik het zonde van m'n centen
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 11:24
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:23 schreef Tain het volgende:

[..]

Mag ook wel voor dat geld... de tering zeg
Het was het laaste setje, dus ze waren máár ¤1000 per stuk
Phenowoensdag 7 april 2010 @ 11:27
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:24 schreef RitseB het volgende:

[..]

Het was het laaste setje, dus ze waren máár ¤1000 per stuk
Voor goede boxxen ben je dat toch minimaal kwijt?
Ik heb er het geld niet voor over, maar ik vrees dat ik weer andere dure hobbies heb
Tainwoensdag 7 april 2010 @ 11:28
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:24 schreef RitseB het volgende:

[..]

Het was het laaste setje, dus ze waren máár ¤1000 per stuk
Kom ik aan met een headsetje van 60 euro
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:28
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:27 schreef Pheno het volgende:

[..]

Voor goede boxxen ben je dat toch minimaal kwijt?
Ik heb er het geld niet voor over, maar ik vrees dat ik weer andere dure hobbies heb
Je Hentai collectie?
M'n oren zijn toch al sinds m'n 12e naar de kloten dus absoluut zonde van m'n centen..
Wil wel weer aan de LP trouwens! Heb echt zin om old school plaatjes te draaien.
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 11:29
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:27 schreef Pheno het volgende:

[..]

Voor goede boxxen ben je dat toch minimaal kwijt?
Ik heb er het geld niet voor over, maar ik vrees dat ik weer andere dure hobbies heb
Ik heb echt geen verstand van boxen, mijn vader heeft ze gekocht. Maar het ligt er maar net aan wat je hoort in je boxen. Als je het verschil niet hoort is het zonde om er zo veel geld aan uit te geven.
Phenowoensdag 7 april 2010 @ 11:31
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:28 schreef Poit het volgende:

[..]

Je Hentai collectie?
M'n oren zijn toch al sinds m'n 12e naar de kloten dus absoluut zonde van m'n centen..
Wil wel weer aan de LP trouwens! Heb echt zin om old school plaatjes te draaien.
nah, eerder Japanse modeltreinen. Natuurlijk wil ik weer net dingen die niet meer gemaakt worden, dus hang ik rond op Japanse online veilingen en zo
Morthillwoensdag 7 april 2010 @ 11:31
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:28 schreef Tain het volgende:

[..]

Kom ik aan met een headsetje van 60 euro
agh, wilde koptelefoon kopen van 300 euro
Phenowoensdag 7 april 2010 @ 11:33
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:31 schreef Morthill het volgende:

[..]

agh, wilde koptelefoon kopen van 300 euro
Dat wil ik nog steeds Zo'n isolerend ding.
Poitwoensdag 7 april 2010 @ 11:33
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:31 schreef Pheno het volgende:

[..]

nah, eerder Japanse modeltreinen. Natuurlijk wil ik weer net dingen die niet meer gemaakt worden, dus hang ik rond op Japanse online veilingen en zo
Foto's!!
Heb je thuis zo'n rails die met van die magneten werk liggen??
Rossdalewoensdag 7 april 2010 @ 11:33
Logitech Z5500 digital. Kost geen drol meer tegenwoordig (250 euro ofzo) en echt schitterend geluid

Het is geen B&O maar echt een geweldig ding!
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 11:34
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:33 schreef Pheno het volgende:

[..]

Dat wil ik nog steeds Zo'n isolerend ding.
Die van Bose?
Edwinusswoensdag 7 april 2010 @ 11:34
Shit kan duur zijn ja. Mijn had een Kenwood versterker met 2 JBL boxen die ik nu heb gekregen.
Weet nog goed toen hij het kocht het een hele inverstering was. Nu heeft ie alles van Bose.
RitseBwoensdag 7 april 2010 @ 11:35
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:34 schreef Edwinuss het volgende:
Shit kan duur zijn ja. Mijn had een Kenwood versterker met 2 JBL boxen die ik nu heb gekregen.
Weet nog goed toen hij het kocht het een hele inverstering was. Nu heeft ie alles van Bose.
Eeuwig zonde
Fallenwoensdag 7 april 2010 @ 11:36
Speakers, slechts ¤ 160.000,- per paar

Link

En daarom zijn we failliet....
Morthillwoensdag 7 april 2010 @ 11:37
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:33 schreef Pheno het volgende:

[..]

Dat wil ik nog steeds Zo'n isolerend ding.
het gaat niet alleen om de isolatie, maar vooral om de kwaliteit van het geluid. Isolatie alleen is bij lange na niet genoeg
badboynovawoensdag 7 april 2010 @ 11:37
Kom ik aan zetten met me 3-weg Magnat speakers en surround speakers van Solid, ik mis enkel nog een losse subwoofer met tulp stekker.
Voor me bass ben ik aangewezen op de Magnat's, ze staan nu nog op een paar lege dvd doosjes (pootjes komen nog) anders trillen ze me onder buren gek .
SpankmasterCwoensdag 7 april 2010 @ 11:37
Heb net als Rosseflos zo'n logitech setje (wel de 5400, maar hij was gratis dus ik doe niet moeilijk) en ben daar nog steeds echt eeuwig blij mee Ik hoor het verschil gewoon niet en deze zijn gewoon toffig
Phenowoensdag 7 april 2010 @ 11:38
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:33 schreef Poit het volgende:

[..]

Foto's!!
Heb je thuis zo'n rails die met van die magneten werk liggen??
Maglev? Nee, die niet. Een zooi Shinkansen waarvan 1 van 3 meter Nu nog de ruimte om een baanplan te maken waar die in zijn volledigheid op past Daarnaast wat vreemde uitgaves van treintjes. Volgens mij liep er ergens op fok een modelspoortopic, daar staat mijn laatste veilingwinst nog wel. Ik zal even moeten graven, momentje
Sigmund666woensdag 7 april 2010 @ 11:39
Zo. Tijd voor muziek Maestro!

Phenowoensdag 7 april 2010 @ 11:39
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:37 schreef Morthill het volgende:

[..]

het gaat niet alleen om de isolatie, maar vooral om de kwaliteit van het geluid. Isolatie alleen is bij lange na niet genoeg
Snap ik, maar in een vliegtuig wil ik wel de kwaliteit kunnen horen

Opent iemand anders even?