Daar kan ik het ook niet op vinden.. Anders opende ik geen topicquote:Op vrijdag 2 april 2010 10:52 schreef c0nd0r het volgende:
Gewoon naar de site gaan van de supermarkt waar je heen wil?
Oh ok, da's wel duidelijk jaquote:Op vrijdag 2 april 2010 10:56 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
http://www.ah.nl/albertheijn/winkelinformatie
Die is zeker handig ja, meteen opgeslagenquote:Op vrijdag 2 april 2010 11:10 schreef BrandX het volgende:
http://www.openingstijden.nu/
Deze site is ook lekker handig
De tijden op die site komen niet overeen met die op de site van AH zelf. Ze houden geen rekening met `feestdagen`quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:10 schreef BrandX het volgende:
http://www.openingstijden.nu/
Deze site is ook lekker handig
Nouja, het is wel een feestdag.quote:Op vrijdag 2 april 2010 10:53 schreef Rekkie het volgende:
Het zou belachelijk zin als ze niet open zijn.
Geen officieele, maar het is wel degelijk een feestdag. Dat wij in dit land nou ongeveer de helft van de vrije dagen hebben als bijv de Italianenquote:
Het is een herdenkingsdag, geen feestdag.quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:45 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Geen officieele, maar het is wel degelijk een feestdag. Dat wij in dit land nou ongeveer de helft van de vrije dagen hebben als bijv de Italianen.
Daar heb je best kans op. Grote ketens zoals supermarkten blijven meestal wel open, maar kleinere winkels zijn wel vaak dicht op Goede Vrijdag.quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:59 schreef arnold-d het volgende:
Moet begin v/d avond nog naar een motorzaak, hoop dat we niet voor een dichte deur komen te staan...
Die kan je dan toch nu gewoon bellenquote:Op vrijdag 2 april 2010 11:59 schreef arnold-d het volgende:
Moet begin v/d avond nog naar een motorzaak, hoop dat we niet voor een dichte deur komen te staan...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |