Ik ben toch niet helderziend ofzo?!quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:05 schreef Chowi het volgende:
Mijn billen staan al bijna een hele dag in S&G en niemand die er wat van zegt.
Ohja, anders staat je baas straks nog in je nek te hijgen en vraagt 'ie wat Sjoowie's billen in godsnaam te maken hebben met het te verrichten werk.quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:09 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
*zucht*, ik kijk thuis wel even, C.
Ze zijn okay Chowi !quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:05 schreef Chowi het volgende:
Mijn billen staan al bijna een hele dag in S&G en niemand die er wat van zegt.
Fenks Joene.quote:
He just vanished into a thick mist of change.quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:24 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Wat is er met hem gebeurd eigenlijk en waarom weet jij dat, C?
Waarom jij lijkt te weten wat er met het illustere boze engeltje is gebeurd.quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:26 schreef Chowi het volgende:
He just vanished into a thick mist of change.
En waarom weet ik wat precies?
Ik had een tijdlang veel contact met hem. In de tijd voor hij op mysterieuze wijze het toneel verliet, that is. Maar ik zou het niet weten waar hij nu zijn levensdagen doorbrengt, hoor.quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:27 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Waarom jij lijkt te weten wat er met het illustere boze engeltje is gebeurd.
Het laatste wat ik weet is dat-ie richting Japan vertrokken was.quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:29 schreef Chowi het volgende:
Ik had een tijdlang veel contact met hem. In de tijd voor hij op mysterieuze wijze het toneel verliet, that is. Maar ik zou het niet weten waar hij nu zijn levensdagen doorbrengt, hoor.
Hij zal wel iets met muziek doen.
In de mythe ging het over China, hoor. Dat is wat anders.quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:34 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Het laatste wat ik weet is dat-ie richting Japan vertrokken was.
Maar dat kan net zo goed een welbewust gesponnen mythe zijn geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |