Ik zeg doen, ik verveel me altijd dood met koninginnedag.quote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:25 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Ik heb zonet vernomen dat Rinus met koninginnedag in Heerenveen optreedt.Zullen we erheen?
Yup op een vrijdag(heb net even gespiektquote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:25 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Whut, dat kan niet. Vrijdag toch. Ik was vorig jaar op een donderdag jarig. Maar nu twijfel ik.
Ik kan daar toch niet in?quote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:25 schreef Trollface. het volgende:
[..]
Paul poste erover in FB en het werd meteen verwijderd:
http://forum.fok.nl/forum/186
Het is toch ook geheimquote:
Ik ben dan nog brak van koninginnenachtquote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:26 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik zeg doen, ik verveel me altijd dood met koninginnedag.
Ik ook niet..quote:
Oh zo, ik ben altijd boos op mensen die iets menen te doen op mijn verjaardag zoals afgelopen jaarquote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:26 schreef DeLuna het volgende:
[..]
De enige die op 1 oktober jarig is
Zie je welquote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:26 schreef Trevland het volgende:
[..]
Yup op een vrijdag(heb net even gespiekt) dus dan kan het mooi
Ik loop dan wat door Heerenveen heen, over de rommelmarkt en ik blijf dan toch uren bij de Fedde Bigband hangenquote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:27 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Ik ben dan nog brak van koninginnenacht
Vrijdag avond behoort hier tot weekendquote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:28 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Zie je welIk ben namelijk voorlopig niet op een zaterdag jarig. Dus ik ben niet meer tegelijk met de 1e zwemcompetitieronde jarig.
quote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:29 schreef Trevland het volgende:
[..]
Vrijdag avond behoort hier tot weekenddus en anders de dag er na als feestje
quote:Op woensdag 31 maart 2010 23:28 schreef Trollface. het volgende:
Dat je er niet in kunt betekent niet meteen dat het KPD is... denk ik
het is ook KEL niet, daarvan kan je 1 topic zien, over hoe je toegang kan krijgen.quote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:28 schreef Trollface. het volgende:
Dat je er niet in kunt betekent niet meteen dat het KPD is... denk ik
Ik was afgelopen jaar in Leeuwarden.quote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:29 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik loop dan wat door Heerenveen heen, over de rommelmarkt en ik blijf dan toch uren bij de Fedde Bigband hangen![]()
Daar staan altijd mensen die ik ken
Spannund.quote:Op woensdag 31 maart 2010 23:31 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
het is ook KEL niet, daarvan kan je 1 topic zien, over hoe je toegang kan krijgen.
Auquote:foto Op woensdag 31 maart 2010 23:31 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Ik was afgelopen jaar in Leeuwarden.Met mijn superbrakke hoofd en ontstoken amandelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop