Schandalig dat dat zolang duurdequote:Op donderdag 8 april 2010 23:45 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Palringo. Gebruik 't niet vaak, maar als ik 't een keer "nodig" heb werkt 't wel prima.
Edit: SMS character counter in iPhone OS 4.0 !!![]()
Ik heb een 3G met honderd Cydia apps.quote:Op vrijdag 9 april 2010 15:59 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Heb jij ook een 3G? Het verschil tussen de 3G en de 3GS is idd enorm. Alleen daarom al....
Niet (veel) beter dan Backgrounder op dit moment.quote:
Ik denk dat dat komt om enigzins voor de belangen van de providers tegemoed te komen, immers zo worden er wereldweid een stuk meer sms'jes verstuurd. Een andere reden weet ik niet te verzinnen.quote:Op vrijdag 9 april 2010 19:02 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
nou idd, telefoons van 15 jaar oud ondersteunden dat al, en waarom dan op de iphone niet
BiteSMS icm Lockinfoquote:Op vrijdag 9 april 2010 19:04 schreef Salt_Seafood het volgende:
[..]
Ik denk dat dat komt om enigzins voor de belangen van de providers tegemoed te komen, immers zo worden er wereldweid een stuk meer sms'jes verstuurd. Een andere reden weet ik niet te verzinnen.
Overigens is BiteSMS superieur ten opzichte van de standaard SMS app, zelfs als die ook een char calc gaat bevatten.
Hoe krijg je dat voor elkaar?quote:
Is dit een troll?quote:Op vrijdag 9 april 2010 19:42 schreef Herr_Uberfrutzel het volgende:
[..]
Hoe krijg je dat voor elkaar?
Wanneer ik in Itunes probeer te updaten wordt me verteld dat ik met 3.1.3 de laatste uipdate heb
3.1.3. is de laatste versie. De versie waar jij op doelt is alleen als beta-versie naar developers gestuurd. De definitieve update valt in de zomer te verwachten.quote:
quote:Op vrijdag 9 april 2010 20:17 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
3.1.3. is de laatste versie. De versie waar jij op doelt is alleen als beta-versie naar developers gestuurd. De definitieve update valt in de zomer te verwachten.
Dat is speculatief maar wel zeer aannemelijk aangezien 3.0 op dezelfde dag als de 3GS kwam en 2.0 ook op dezelfde dag als de 3G.quote:Op vrijdag 9 april 2010 23:43 schreef Herr_Uberfrutzel het volgende:
[..]
Tegelijkertijd met de 4GOf is dat nog speculatief...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |