Het was zijn idee! Van mij had Jimbo z'n mannelijkheid wel mogen behouden.quote:Op woensdag 31 maart 2010 17:55 schreef Gellius het volgende:
En zo zal ook Batuwu vanaf morgen het uur der wrake moeten vrezen. Ja, de dagen van het zorgeloos inzepen zijn wel voorbij.
Het zijn net jellybeans. Zouden ze ook zo smaken?quote:Op donderdag 1 april 2010 08:30 schreef Gellius het volgende:
Och ja, het is zover. Gedenken wij heden de ballen van Jimbo.
[ afbeelding ].
Er zijn implantaten op de markt, zie ik. Voor dat laatste restje waardigheid.
Mjaa... gevolg ervan is in elk geval dat ik me nu erger aan hoe andere mensen hun handen houden tijdens presentaties.quote:Op woensdag 31 maart 2010 17:53 schreef mane het volgende:
[..]
Ik moet dan altijd denken aan die rode kater van Jan, Jans & de kinderen. Jan altijd bang als ie de badkamerdeur op een kier had laten staan.
IR:
http://www.vkbanen.nl/car(...)entatietraining.html
.
Neenee, ook nu ben ik het eens met mijn soulmate Marble.quote:
Ik ook. Maar al-tijd weer naar een uitgangpositie daarna (de ergste presentatoren zijn de handenwringers. Dat deed Lubbers vast ook altijd).quote:Op donderdag 1 april 2010 10:06 schreef Gellius het volgende:
Ik ben wel een handenprater, zelf.
quote:Op donderdag 1 april 2010 10:09 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Neenee, ook nu ben ik het eens met mijn soulmate Marble.
Ik heb er verder geen studie van gemaakt. Mijn ettelijke trainers hebben allen vastgesteld dat ik een natural ben, en met wat meer inzet en motivatie, een levensgevaarlijke volksmenner. Gelukkig hou ik niet van van hard werken.quote:Op donderdag 1 april 2010 10:12 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik ook. Maar al-tijd weer naar een uitgangpositie daarna (de ergste presentatoren zijn de handenwringers. Dat deed Lubbers vast ook altijd).
Daar staat weer tegenover dat hij hele griezelige polsbandjes draagt. Of eigenlijk zijn alle polsbandjes voor mannen griezelig. Wat hem dus een griezel maakt, omdat hij polsbandjes draagt.quote:Op donderdag 1 april 2010 10:18 schreef Ringo het volgende:
Jeroen Pauw is de enige presentator die met schwung en allure een pen in zijn handen heen en weer wiebelt.
Ik kan het ook. Ik loop zelfs met pen door het gebouw en dan zie ik eruit alsof ik ernstig in gedachten verzonken ben.quote:Op donderdag 1 april 2010 10:18 schreef Ringo het volgende:
Jeroen Pauw is de enige presentator die met schwung en allure een pen in zijn handen heen en weer wiebelt.
Kunnen enkelbandjes voor mannen wel, Dyanne Beekman Gellius? Ik vind dat zelf ook discutabel, maar ik ben geen connoisseur.quote:Op donderdag 1 april 2010 10:21 schreef Gellius het volgende:
Daar staat weer tegenover dat hij hele griezelige polsbandjes draagt. Of eigenlijk zijn alle polsbandjes voor mannen griezelig. Wat hem dus een griezel maakt, omdat hij polsbandjes draagt.
*ril*quote:Tip: draag een stoere teenslipper met een enkelbandje. Voor vrouwen normaal, voor mannen absoluut supercool deze zomer. Kies wel een stoer enkelbandje, dus niet met bedeltjes of iets dergelijks.
is ook wel echt het oxymoron van het jaar.quote:stoer enkelbandje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |