Ik denk dat ze nu een heel nieuwe console moeten ontwikkelen vanwege een hardware fout, dus op zijn minst 3 jaar, daarna blijkt hij niet geschikt voor moderne linuxversies en moeten ze een hele nieuwe kernel ontwikkelen wat wederom een x aantal jaren zal duren...quote:Op vrijdag 11 juni 2010 17:48 schreef Cynic het volgende:
Oei, da's dan wel weer jammer. En dan krijg je over 2 jaar een nieuwe?
Dankjequote:
Dankjewelquote:Op zondag 13 juni 2010 14:55 schreef Cynic het volgende:
Iedereen gefeliciteerd!
Wat een ding. Lijkt een beetje op een laptop uit 1993.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 10:51 schreef Bosbeetle het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
nummer 62 gaat weer een reis maken
Hij is erg klein noukquote:Op woensdag 16 juni 2010 13:26 schreef Nouk het volgende:
[..]
Wat een ding. Lijkt een beetje op een laptop uit 1993.
Geniaal. Heb er nog nooit van gehoord.
tskquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop