Neehoor, ik was eerderquote:Op zondag 28 maart 2010 11:42 schreef Lavrock het volgende:
Dit is pas het eerste topique over wielrenners.
Sarcasme van mij, bitch.quote:Op zondag 28 maart 2010 11:45 schreef Acyrus het volgende:
[..]
Neehoor, ik was eerder
Tis lente..........
Ik heb een simpele fiets! Maar ik wielren alleen of met maximaal 3 a 4 man. Maar gewoon relaxt heh! Wat boeit mij het als ik even niet langs kan! Dan ga ik wel een zij wegje in! Waar ik wel een hekel aan heb zijn fietsende groepjes die naar hun school gaan! Met uhm 9-13 km per uur! Die mensen vragen erom om ingehaald te worden!quote:Op zondag 28 maart 2010 12:18 schreef Klonk het volgende:
ah, stukje meer naar het midden gaan, zodat ze er helemaal niet langs kunnen, worden ze reteboos van en gaan ze vloekend met hun carbonfietsjes door de berm
jij bent echt het levende bewijs dat strakke wielerbroekjes je denkvermogen aantastenquote:Op zondag 28 maart 2010 13:56 schreef Argo het volgende:
[..]
Ik heb een simpele fiets! Maar ik wielren alleen of met maximaal 3 a 4 man. Maar gewoon relaxt heh! Wat boeit mij het als ik even niet langs kan! Dan ga ik wel een zij wegje in! Waar ik wel een hekel aan heb zijn fietsende groepjes die naar hun school gaan! Met uhm 9-13 km per uur! Die mensen vragen erom om ingehaald te worden!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |