quote:
Op zaterdag 27 maart 2010 21:30 schreef HunterSThompson het volgende:Ik denk dat het wel kan. Ik heb ook altijd zo'n zuigertje gebruikt voor mijn harde lenzen. Soms vergat ik dat ik een oog al had gedaan en plakte dan dat zuigertje recht op mijn oogbol. Ook dat bleef plakken dus een zachte lens ook wel.
Haha dat is vervelend.
Toen ik pas harde lenzen had ging het helemaal fout, ze vlogen mn ooghoeken in, ik kreeg er elk kwartier een vuiltje onder(nog steeds, maar ik draag je alleen in de hoogzomer, vanwege tranende ogen bij koud weer en hooikoorts in de lente. drama, echt) en ik heb dus ook vaker het zuignapje op mn oogbol gezet.
Het erge is, dat ik echt panisch ben voor dingen bij mn ogen, dus lenzen waren een grote stap. En dan zelf zo'n zuigding in je oogbol staan duwen! Hah!
Ik weet nu wel dat als je op je oog duwt, hij meeveert als een soort stressbal, hij blijft niet rond als een knikker.