SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:34 schreef dombo123 het volgende:
Een terechte klacht!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Falende emoticon in je tweede spoiler.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Geen idee, ik denk dat hij het een banzentopic vind.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:34 schreef zovty het volgende:
[..]
Leuk man, een stom plaatje.![]()
.
Had je nog wat toe te voegen aan het topic?
![]()
![]()
;')quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:35 schreef Lavrock het volgende:
[..]
Falende emoticon in je tweede spoiler.
![]()
ik stel voor dat we gewoon maandagmorgen om 09:00 de klok een uur vooruit zetten, is toch het minst productieve uur van de dag
`we're all mad here. I'm mad. You're mad.'
`How do you know I'm mad?' said Alice.
`You must be,' said the Cat, `or you wouldn't have come here.'![]()
Wat is jouw probleem?quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:34 schreef zovty het volgende:
[..]
Leuk man, een stom plaatje.![]()
.
Had je nog wat toe te voegen aan het topic?
![]()
Omdat anders iedereen een uur te laat op zijn werk komt. En dat mag natuurlijk nietquote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:33 schreef Marurk het volgende:
Waarom moet die vooruitschuiving van de tijd nou in het weekend plaatsvinden?
![]()
![]()
![]()
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Nee sukkel, dan kom je op je werk, kun je gelijk aan de slagquote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:36 schreef cheshircat het volgende:
ik stel voor dat we gewoon maandagmorgen om 09:00 de klok een uur vooruit zetten, is toch het minst productieve uur van de dag
![]()
.
Dan mis je een uurtje lamballen, koffieleuten, uit het raam staren en alle flauwe mopjes die je in het weekend heb gehoord delen met je collegas die er ook geen zin in hebben.![]()
Wees gerust, in oktober is je weekend 1 uur langer.Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.![]()
Dit is inderdaad een bazentopic.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:35 schreef dombo123 het volgende:
[..]
Geen idee, ik denk dat hij het een banzentopic vind.![]()
![]()
![]()
Mijn probleem zijn de users die posts plaatsen waar niemand wat mee kan.quote:
Het is gewoon niet leuk, en ik kom hier voor de lol.
Leuk doen of opflikkeren![]()
.
![]()
Welke tijd zie je als de oude tijd?quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:37 schreef Mr.Cooper het volgende:
Waarom op een zaterdag ja. Oplichters. Ik blijf gewoon leven zoals de oude tijd.
![]()
Maak je maar druk om een smiley.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:38 schreef Lavrock het volgende:
[..]
Leuk dat je je faal zo probeert goed te maken.
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: