Misschien moet je je pik eens wassen?quote:
is gewoon triest. Weg met die egoďstische, kortzichtige en xenofobische koe.quote:Ze vindt het vies en ze heeft het nooit gedaan en ze wilt het ook nooit doen.
Xenofobisch?quote:Op zaterdag 27 maart 2010 17:18 schreef RedDevil085 het volgende:
Dat ze niet pijpt is nog tot daar aan toe (of nou ja...) maar
[..]
is gewoon triest. Weg met die egoďstische, kortzichtige en xenofobische koe.
Bang voor het onbekende...quote:
quote:
Voor buitenlandse pikken dan?quote:Xenofobie (Oudgrieks: ksénos/ξένος=vreemdeling; phóbos/φόβος=angst, vrees) is een irrationele en/of obsessieve angst voor vreemdelingen en/of buitenlanders.
Ja, gewoon extra hard raggen.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 17:22 schreef Seam het volgende:
Wel erg vervelend dat ze niet wil pijpen, maar zonder pijpen kun je nog steeds goede sex hebben hoor
Het klinkt kinderachtig, maar wellicht moet je daar gewoon eens een tijdje mee stoppen.quote:
en hem wel. Ik zeg uitmaken, als jouw sexleven in het slop raakt door zoiets dan zit je daar nog heel lang aan vast. En als je al in bed het niet met elkaar eens kan zijn, hoe goed is dan de relatie in de omgang?quote:Op zaterdag 27 maart 2010 17:17 schreef Ascendancy het volgende:
Je moet het helemaal zelf weten.
Een relatie verbreken omdat zij niet pijpt, kan ik me niet voorstellen.
Als ik echt gek op een meisje ben, maakt pijpen me niet zoveel uit.
Stop daar maar eens mee, en zeg dat je hebt na gedacht over wat ze heeft gezegd en dat het inderdaad erg vies is om iemand zo te bevredigen.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 17:24 schreef Keep_Walking het volgende:
Ja, ik bef haar wel.
Heb je al eens gezegd dat het belangrijk voor je is? Op een moment dat je NIET in bed ligt, maar gewoon wandelend in het park ofzo.quote:
Als ik verliefd was, had ik wel bij haar gebleven want dan was ik verliefd. Ik heb wel een beetje gevoelens voor haar, maar nog niet verliefd. Dus ik denk dat ik beter kan stoppen voordat ik verliefd wordt en dat we jaren lang saaie seks blijven hebben.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 17:26 schreef Prenzlauer het volgende:
[..]
en hem wel. Ik zeg uitmaken, als jouw sexleven in het slop raakt door zoiets dan zit je daar nog heel lang aan vast. En als je al in bed het niet met elkaar eens kan zijn, hoe goed is dan de relatie in de omgang?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |