Klasse, alsmede zeer terechte klacht.quote:Op woensdag 24 maart 2010 16:28 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Picca, op verzoek:
[ afbeelding ]
mij nietquote:Op woensdag 24 maart 2010 16:36 schreef Niss het volgende:
[ afbeelding ]
Als iedereen nou zoiets koopt, dan doen we TS ook een plezier!
Ik ook! Echt een gast met korte broek en shirtje. Ik dacht echt, die denkt zeker dat het 30 graden is. :|quote:
En toen stak je een peuk in je ogen om dat beeld van je netvlies af te branden.quote:Op woensdag 24 maart 2010 16:44 schreef JackHerrer het volgende:
Ik zag een gast in korte broek EN teenslippers EN een roze overhemd.
Zijn het niet de gereformeerde vrouwen, dan zijn het wel de mocrovrouwenquote:Op woensdag 24 maart 2010 16:45 schreef dribbel79 het volgende:
kom even in veenendaal kijken, rokken zat
ik geloof echt niet dat dat zonder panty is daarquote:Op woensdag 24 maart 2010 16:45 schreef dribbel79 het volgende:
kom even in veenendaal kijken, rokken zat
Ik liep gewoon zonder broek.quote:Op woensdag 24 maart 2010 16:30 schreef L0t.. het volgende:
Meisjes die nu met een kort rokje en blote benen lopen zijn echt zielig aandachtsgeilMet een panty mag het. Maar niet zo'n gruwelijke huidskleurige
Ja, ik zag ook al zo'n mafkees fietsenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |