abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_79225713
quote:
Mogelijk doorbraak vermissing Milly Boele


De politie heeft bij huiszoeking in een woning aan de Schuilenburg in Dordrecht belangrijke sporen gevonden. Welke dat zijn is nog niet bekend.
http://www.rtvdordrecht.nl/index.php?page=nieuwsitem&id=2010/03/16/mogelijk-doorbraak-vermissing-milly-boele/
quote:
Politie onderzoekt woning Milly Boele

DORDRECHT - De politie is dinsdagavond in verband met de verdwijning van de twaalfjarige Milly Boele een onderzoek begonnen in en rondom een woning in de buurt van haar ouderlijk huis in Dordrecht.

De plek waar de politie onderzoek doet, is bij Schuilenburg huisnummer 91. De politie liet weten dat ze over belangrijke informatie beschikt.
Het Dordtse meisje Milly verdween een week geleden spoorloos. Haar verdwijning kreeg landelijke bekendheid door een grootscheepse zoekactie.

Tot en met dinsdag kreeg de politie 250 tips over de vermissing van het meisje, maar eerder op de dag leek er nog geen spoor te zijn van Milly Boele.

Medewerking
De politie heeft maandag ook al gezocht in een woning aan de Schuilenburg in Dordrecht, maar uit dat onderzoek bleek toen geen betrokkenheid tussen de bewoner en de vermissing van Milly.
De man verleende volgens de politie volledige medewerking. Of het onderzoek dinsdag in hetzelfde huis plaatsvindt is nog niet duidelijk.
http://www.nu.nl/binnenla(...)ing-milly-boele.html
quote:
Politie doet opnieuw onderzoek in straat Milly
16 maart 2010

De politie doet opnieuw onderzoek naar het vermiste meisje Milly Boele. Sinds vanavond zijn rechercheurs bezig met het opzetten van tenten en lampen in een woning in de buurt van het huis van de 12-jarige Milly.
Volgens de Politie Zuid-Holland-Zuid heeft nieuwe informatie geleid tot het extra onderzoek. De woordvoerder wilde niet zeggen om wat voor informatie het gaat. De politie heeft een deel van de Schuilenburgstraat afgezet.

Milly verdween woensdag 10 maart tussen vijf uur 's middags en zeven uur 's avonds, nadat ze rond half zes voor het laatst telefonisch contact met haar moeder had gehad. De politie sloeg donderdagmiddag onder meer alarm via het landelijk waarschuwingssysteem Amber Alert.

Vanavond is er extra aandacht voor de Dordtse verdwijningszaak in Opsporing Verzocht. Gisteren deed SBS6 dat al. Die zijn ook een posteractie begonnen voor Milly Boele.
http://www.rijnmond.nl/Ho(...)rlijk%20huis%20Milly
quote:
OPNIEUW HUISZOEKING IN ZAAK-MILLY
De politie is vanwege de verdwijning van de twaalfjarige Milly Boele een onderzoek begonnen in en rondom een woning in de buurt van haar ouderlijk huis in Dordrecht.

De politie heeft het gebied rond De Schuilenburg nummer 91 afgezet met linten. Ook zouden er groene schermen zijn geplaatst. De politie zegt belangrijke informatie te hebben, die heeft geleid tot het grote onderzoek.
Gisteren werd ook al een huis doorzocht. De aanleiding daarvoor was een tip, maar die doorzoeking leverde eerder nog niets op.

De 12-jarige Milly verween vorige week woensdag uit het huis van haar ouders in Dordrecht. Een dag later werd een Amber Alert rondgestuurd en een grote zoekactie op touw gezet.
Tot en met vandaag kreeg de politie 250 tips over de vermissing van het meisje, maar eerder op de dag leek er nog geen spoor te zijn van Milly Boele.
http://www.rtl.nl/(/actue(...)matie-over-milly.xml
quote:
arnowalop RT @idordt: Ik hoop dat dit geen flauwe grap is. RT @CesarRazord: Milly Boele (vermist meisje uit dordt) is gevonden ! Volgens iemand uit haar straat.
Twitter.com
quote:
JoeriStub: Volgens buurtbewoner wordt nu het huis van alleenstaande buurman van Milly Boele doorzocht
Twitter.com
quote:
devalk Politie onderzoekt woning Milly Boele: http://bit.ly/cNEd3U stoffelijk overschot 2 huizen verder gevonden politie schimmig (familiedrama?)
1 minute ago from web
Twitter.com
pi_79225758
TVP!
pi_79225769
http://www.nummerzoeker.com/?color=white&lastname=&str=Schuilenburg&hnr=91&pc=3328+CL&pl=Dordrecht&phone=&maxrows=10&sort=1&search=Zoeken

Op nummer 91 is geen telefoonnummer bekend, dus we kunnen hem niet bellen om te vragen wat er nou allemaal aan de hand is
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_79225771
stoffelijk overschot volgens iemand op twitter?

Ik mag toch hopen van niet.
pi_79225776
quote:
koffiemuts RT @cappuccino010: RT: @JanineAbbring: Milly volgens Netwerk bron gevonden in een tuin in de buurt van woning die nu wordt onderzocht
quote:
devalk Politie onderzoekt woning Milly Boele: http://bit.ly/cNEd3U stoffelijk overschot 2 huizen verder gevonden politie schimmig (familiedrama?)
1 minute ago from web
Latest
pi_79225792
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 20:42 schreef vosss het volgende:
http://www.nummerzoeker.com/?color=white&lastname=&str=Schuilenburg&hnr=91&pc=3328+CL&pl=DORDRECHT&phone=&maxrows=10&sort=1&search=Zoeken

Op nummer 91 is geen telefoonnummer bekend, dus we kunnen hem niet bellen om te vragen wat er nou allemaal aan de hand is
Ik had ook al gezocht
pi_79225805
Was het een mysterious black man die het gedaan heeft?
  dinsdag 16 maart 2010 @ 20:43:03 #8
36796 Morpheus2002
Radio 49 | DJ.Morph
pi_79225821
Echt verschrikkelijk
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 16 maart 2010 @ 20:43:06 #9
862 Arcee
Look closer
pi_79225823
quote:
Huiszoeking Dordrecht in zaak-Milly

***************************************
` De politie in Dordrecht doorzoekt in
verband met de verdwijning van het
twaalfjarige meisje Milly een huis
vlakbij de ouderlijke woning.Gisteren
leverde een huiszoeking in dezelfde
straat in Dordrecht niets op.

Milly verdween vorige week woensdag.Tot
de huiszoeking van vanavond is besloten
naar aanleiding van nieuwe,belangrijke
informatie,laat de politie weten.Rondom
de doorzochte woning heeft de politie
schermen geplaatst.

De politie wil nog niet zeggen of er
arrestaties zijn verricht.Ook deed de
politiewoordvoerder geen mededeling
over de voortgang van het onderzoek.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  dinsdag 16 maart 2010 @ 20:43:13 #10
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_79225828
Jeetje. Opsporing verzocht zal een item minder hebben vandaag vrees ik
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_79225836
Dit klinkt allemaal niet best
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_79225841
Ik snap dit hele gedoe eigenlijk niet. Waarom hebben ze dat kind ontvoerd?
pi_79225874
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 20:41 schreef pussydeluxe het volgende:
TVP!
Bizarre wending... stoffelijk overschot 2 huizen verderop...
No. I'm not part of the show.
  dinsdag 16 maart 2010 @ 20:44:17 #14
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_79225882
=edit=

[ Bericht 98% gewijzigd door paddy op 16-03-2010 20:58:13 ]
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_79225895
Gaat om deze straat.

Naar het nu lijkt is dus het lichaam een paar huizen verder dan hetgeen ze nu onderzoeken gevonden?
pi_79225907
Arm meiske
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  dinsdag 16 maart 2010 @ 20:45:12 #17
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_79225923
Wel gevonden:

Opmaat

--------------------------------------------------------------------------------

Schuilenburg 91, Dordrecht
0900-8664
Opmaat is een thuiszorgorganisatie met spreekuren dieetadvisering in Dordrecht, Zwijndrecht, H.I. Ambacht, Ridderkerk, Barendrecht, Rhoon en Hoogvliet


http://www.dietist-info.nl/dordrecht-zwijndrecht
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_79225929
tvp
  dinsdag 16 maart 2010 @ 20:45:28 #19
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_79225935
Het zal toch niet.
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_79225945
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 20:43 schreef Chadi het volgende:
Ik snap dit hele gedoe eigenlijk niet. Waarom hebben ze dat kind ontvoerd?
-edit- erg ongepast

[ Bericht 16% gewijzigd door Morpheus2002 op 16-03-2010 20:46:57 ]
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_79225962
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 20:45 schreef Takkembah het volgende:
Wel gevonden:

Opmaat

--------------------------------------------------------------------------------

Schuilenburg 91, Dordrecht
0900-8664
Opmaat is een thuiszorgorganisatie met spreekuren dieetadvisering in Dordrecht, Zwijndrecht, H.I. Ambacht, Ridderkerk, Barendrecht, Rhoon en Hoogvliet


http://www.dietist-info.nl/dordrecht-zwijndrecht
Zou het dan die fysiotherapie-praktijk zijn die je op StreetView ziet?
pi_79225975
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 20:44 schreef Loveless85 het volgende:
Gaat om deze straat.

Naar het nu lijkt is dus het lichaam een paar huizen verder dan hetgeen ze nu onderzoeken gevonden?
Je spreekt wel gauw van 'het lichaam' terwijl er heel weinig informatie is momenteel. Behalve die tweets dan.
pi_79225988
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 20:45 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Zeg, klapmongool.

Kan je nou eens even ophouden met dat offtopic geneuzel over hoe geweldig of hoe fout die wijk wel niet is
hij heeft wel gelijk! ik kom uit de omgeving
pi_79225994
Vanavond Peter R de Vries in ieder geval bij P&W.
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 16 maart 2010 @ 20:46:37 #25
54593 crew  Olga
Cheese
pi_79226005
Nog steeds hoopt op een goede afloop
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')