Wil je ze hebben of niet? De (achter)banden hebben idd niet veel meer, maar je moet het dan ook vooral voor de velgen doen - echte speedlines. Bovendien zijn ze nog geen APK afkeur, je kunt er dus nog gewoon mee rijdenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 13:09 schreef iamredleader het volgende:
Mjah, met dat profiel... da's niet zo veel meer, zal 'k maar zeggen
Wel, ik ben er sinds eergisteren achter dat mijn wielkasten NIET te klein waren. Mijn achteras blijkt rot te zijnquote:Op vrijdag 19 maart 2010 18:37 schreef Herkauwer het volgende:
Moet er even over nadenken, heb zelf 205 ACE in het zwart
De vraag is of ik 100 euro wil investeren, mijn bandjes zijn nog prima. Ik denk er nog even over na, grote kans dat ik het niet doe.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 18:40 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Wel, ik ben er sinds eergisteren achter dat mijn wielkasten NIET te klein waren. Mijn achteras blijkt rot te zijndus vandaar dat hij aan de rechterzijde aanliep. Aangezien ik mijn as de komende tijd nog niet laat vervangen en ik de banden te groot vind (het staat nét iets té) en ik hem zoekerig vind, hoef ik ze niet meer.
Het zijn niet de mooiste meer dus je wilt ze misschien een keer laten poedercoaten, maar je doet er geen miskoop van voor dit geld.
Ik ook niet zo, maar ik ben er wel 99,9% zeker van dat jij grotere wielkasten hebt dan ikquote:Op maandag 22 maart 2010 14:59 schreef iamredleader het volgende:
Gratis duw
Mijn vrouw vond het geen gek idee, dus we zijn nog even in overleg. Passen deze velgen ook op mijn Renault? Het betreft een Scenic uit 2000, en ik ben niet zo superbekend met velgen-regeltjes
Geen probleem! Veel plezier op vakantie!quote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:49 schreef iamredleader het volgende:
* gratis duw *
Heb nog even overlegd, we gaan zondag op vakantie, en daarna beslissen we pas. Mocht je dus tussentijds een koper hebben: doen
Ja, straks, naar de schuur, maar die ligt ook al vol! Ik ga ze niet meer onder de auto steken dus heb ik er niks aan. Ik laat vanmiddag een nieuwe wiellager steken dus kan het geld nu goed gebruikenquote:Op woensdag 24 maart 2010 13:09 schreef iamredleader het volgende:
Dan rol je ze toch ergens anders naartoe?
Dan had je eerder moeten zijnquote:Op woensdag 31 maart 2010 22:58 schreef RD4 het volgende:
jammer, had ze onder de 306 van mijn vrouwtje willen schroeven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |