In ieder geval het OV is sinds de liberalisering flink verbeterd. Juist voor de liberalisatie concentreerde NS zich bijvoorbeeld alleen op het economisch rendabele hoofdnet, en liet de nevenlijnen verpieteren. En sinds de liberalisatie is juist op die onrendabele nevenlijnen de dienstverlening enorm verbeterd, met moderne treinen met airconditioning en vaak een verdubbeling van het aantal treinen per uur.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:51 schreef 9x19 het volgende:
[..]
Liever niet, een hoop van de economische liberalisering die is ingezet onder Paars zorgt nog steeds voor een hoop ellende. Van OV tot zorg tot energie en ga zo maar door.
Markthoeren
Maak je nou een grapje? Ken je bijvoorbeeld de Maaslijn?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:04 schreef Igen het volgende:
[..]
In ieder geval het OV is sinds de liberalisering flink verbeterd. Juist voor de liberalisatie concentreerde NS zich bijvoorbeeld alleen op het economisch rendabele hoofdnet, en liet de nevenlijnen verpieteren. En sinds de liberalisatie is juist op die onrendabele nevenlijnen de dienstverlening enorm verbeterd, met moderne treinen met airconditioning en vaak een verdubbeling van het aantal treinen per uur.
Het heeft alles met liberalisering te maken, de bedrijven doen alles om kosten te besparen en mensen reizen toch wel. De lokale overheid heeft er niets mee te maken, die betalen zich al blauw aan die op winst beluste bedrijven.quote:Als de dienstverlening verslechterd is, komt dat meestal doordat de lokale overheid bezuinigt. Dat heeft verder weinig met de liberalisatie te maken.
Ik spreek uit eigen ervaring, niet uit een of andere politieke overtuiging, jij?quote:Nee, vroeger was ik helemaal tegen liberalisering en heb daarom ook SP gestemd, maar als je wat beter begrijpt hoe de vork in de steel zit dan zie je dat die hervormingen helemaal zo gek nog niet waren. In ieder geval op OV-gebied niet.
Zijn gezin belde net....dat Balkie het niet moet wagen om meer thuis te zijn.....quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:58 schreef sterretje38 het volgende:
Nu maar wachten op een volgende aankondiging van vertrek. Misschien toch Balkenende? Meer tijd voor zijn gezin ook misschien?
Ja, die ken ik toevallig. Voor de privatisering reden daar twee treinen per uur. Treinen zonder ramen die open kunnen én zonder airco, zodat je 's zomers bijna van je stokje ging van de hitte. Nu rijdt tussen Nijmegen en Venray om het kwartier een trein, mét airco. Een hele verbetering.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:13 schreef 9x19 het volgende:
[..]
Maak je nou een grapje? Ken je bijvoorbeeld de Maaslijn?
Nee, dat is de overheid die de buslijnen uit de aanbesteding schrapt om op de subsidies te kunnen bezuinigen.quote:En een hoop 'onrendabele' lijnen zijn gewoon geschrapt, vooral in het busvervoer. Dat is marktwerking.
Ik reis dagelijks met het OV. Met het GVB om precies te zijn, een van de laatste OV-bedrijven die nog niet aan de markt zijn blootgesteld, en waar als gevolg daarvan zowat elke bus, tram of metro al bij het beginpunt te laat vertrekt omdat de chauffeur nog niet klaar was met koffieleuten. Letterlijk, want overal bij de eindpunten staan knusse koffieleut-keten.quote:Misschien reis je gewoon niet veel met het OV en meen je dit serieus, maar het is niet de realiteit.
De lokale overheid moet natuurlijk wel goede concessie-eisen opstellen. Als zij dat verzaken, is dat hun schuld, en niet de schuld van het OV-bedrijf of van de privatisering op zich.quote:[..]
Het heeft alles met liberalisering te maken, de bedrijven doen alles om kosten te besparen en mensen reizen toch wel. De lokale overheid heeft er niets mee te maken, die betalen zich al blauw aan die op winst beluste bedrijven.
Vroeger werden de prijzen nooit verhoogd?quote:En voor de reiziger is het ook alleen maar duurder geworden.
Liever Pechthold als premier maar goed als dit gebeurd gaat de champagne ook open.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:02 schreef TNA het volgende:
Op naar PvdA-D66-VVD-GL met Cohen als premier.
Ehh, misschien de problemen aanpakken ipv ze te bagatelliseren?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:43 schreef Igen het volgende:
[..]
Wat is dan 'het heden'? Met one-liners moddergooiend van kabinetscrisis naar kabinetscrisis hobbelen?
Bos en Eurlings waren inderdaad erg goed. Zonde dat die weg zijn. Maar Cohen kan volgens mij ook best dingen aanpakken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:37 schreef Klummie het volgende:
[..]
Ehh, misschien de problemen aanpakken ipv ze te bagatelliseren?
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:21 schreef pavv het volgende:
[..]
Zijn gezin belde net....dat Balkie het niet moet wagen om meer thuis te zijn.....
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:01 schreef Antaresje het volgende:
is Bos dan toch de vriendin van Camiel Eurlings?
OMG.... waarom trouw je dan in godsnaam?? Zodat je sex met elkaar kunt hebben??quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:12 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Balkenende trouwde in 1996 , maar ze gingen pas in 1999 samenwonen omdat mevrouw Balkenende een baby kreeg. Dat geeft nu niet bepaald het idee dat meneer en mevrouw Balkenende onafscheidelijk zijn...
Dat dus.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zodat je sex met elkaar kunt hebben??
op 4 maart http://nos.nl/artikel/141(...)ier-van-de-pvda.htmlquote:Bos liet weten het besluit te stoppen al genomen te hebben in het weekend voor de gemeenteraadsverkiezingen van 3 maart. "Als ik nu zou doorgaan zie ik mijn eigen kinderen niet opgroeien, en dat is het me niet waard," verklaart Bos.
quote:Bos hoopt op een zo links mogelijk kabinet. De PVV is de enige partij waarmee hij op voorhand niet wil regeren.
Weinig verwonderlijk. Oorspronkelijk had hij dit besluit volgend jaar pas willen nemen, maar vanwege de vervroegde verkiezingen moest het eerder. Omdat een dag voor of na de gemeenteraadsverkiezingen opstappen tactloos is en de kandidaatstelling spoedig sloot, moest hij het nu wel doen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:32 schreef Robin__ het volgende:
vandaag
[..]
op 4 maart http://nos.nl/artikel/141(...)ier-van-de-pvda.html
[..]
Volkomen offtopic: maar waarom zou je uberhaupt trouwen? Het is volgens mij ook geen vereiste bij wet om te trouwen om toestemming voor samenwonen te verkrijgen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
OMG.... waarom trouw je dan in godsnaam?? Zodat je sex met elkaar kunt hebben??
Ik vond het anders een nietszeggend verhaal vol open deuren, vaagheid en punten waar geen mens het mee oneens is. Niks over belangrijke actuele politieke kwesties.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 15:16 schreef MrJones het volgende:
Wel een mooie gedreven speech moet ik zeggen. Daar krijgen de andere partijen het nog lastig mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |