quote:
Op woensdag 17 maart 2010 08:24 schreef Beregd het volgende:[..]
Tweedy is wel weer eens toe aan een kleine depressie of zo, dat zou de albums enkel ten goede komen.
Hihi, eigenlijk wel he?
Maarja, dat wens je mensen niet toe. En als ik zijn zoon Spencer moet geloven gaat alles er voorbeeldig aan toe in huize Tweedy, dus
No Depression
Het wordt wel tijd voor wat beroering. Het volgende album moet een urgentie hebben, want dat mis ik totaal bij die laatste plaat, en ook deels bij SBS. Maar voor een band die 'aan de top' staat, is zoiets vaak geen prioriteit meer.
Een interne ruzie zie ik ook niet gebeuren. Wat indertijd met Jay Bennett gebeurde, was het probleem van 2 kapiteins op één schip. Dat is nu totaal niet meer het geval. Tweedy heeft duidelijk de leiding en niemand in de band zal daar iets tegenin brengen. Wat dat betreft denk ik dat dit toch wel de definitieve Wilco line-up is voor zolang het nog duurt.
Ergens vermoed ik dat het Skip Spence project met Beck uitloopt op een nieuw zijproject. Kan leuk zijn. Maar ook daar schuilt het gevaar dat het ouwejongens-krentenbrood wordt, zoals het geval was bij Loose Fur (3 van mijn lievelingsmuzikanten in 1 band... En dan toch slechts 'aardige' muziek maken).