Ik ontken alles.quote:Op donderdag 11 maart 2010 13:44 schreef MeneerTim het volgende:
Dankzij mijn academisch vermogen tot verbanden leggen kwam ik zojuist tot de conclusie dat sommige mensen uit deze topicreeks weleens samen babies zouden kunnen hebben. Een openbaring.
Ik heb inmiddels 5 jaar 4chan op mijn CV, niemand vertellen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:45 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik ontken alles.
Penisbaard is een halve 4chan usert, en daarom soms best grappig.
RIPHAFMO.
Pin-kel-tje en Pin-ke-lo-tje wa-ren sa-men met Wol-ke-wie-tje op het Me-di-a-park. Het was een heer-lij-ke zon-ni-ge dag. Het drie-tal ge-noot van de wan-de-ling. Wol-ke-wie-tje had een moo-ie mand vol heer-lijk e-ten mee-ge-no-men om te pic-nic-ken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 09:17 schreef beeer het volgende:
Hans verlaat de politiek om met de daar opgedane ervaring kinderboekjes te gaan schrijven
Misschien is dat het wel inderdaad.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:04 schreef MeneerTim het volgende:
Mijn theorie over Eurlings is dat hij gewoon op mannen valt, zijn huwelijk daarom op springen staat en hij niet het risico kan nemen dat dat naar buiten komt in aanloop naar de verkiezingen.
Speelkwartierrijmpje: Camiel is een homofiel *giechel*quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:04 schreef MeneerTim het volgende:
Mijn theorie over Eurlings is dat hij gewoon op mannen valt, zijn huwelijk daarom op springen staat en hij niet het risico kan nemen dat dat naar buiten komt in aanloop naar de verkiezingen.
Het is wel een beetje een drag queen danquote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:16 schreef Frollo het volgende:
Eurlings is toch gewoon openlijk homo?
Misschien.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:18 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Het is wel een beetje een drag queen dan
[ afbeelding ]
Oxymoron.quote:
Integendeel, de chickies zijn er wild van, een homo of twee, drie in je kennissenbestand.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:41 schreef Gellius het volgende:
Waarom nu niet? Ze zullen niet snel je vriendinnetje inpikken.
Nee, maar ze zitten natuurlijk al jaren achter Frollo zelf aan.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:41 schreef Gellius het volgende:
Waarom nu niet? Ze zullen niet snel je vriendinnetje inpikken.
Hard geconfronteerd met de waarheid.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:51 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Nee, maar ze zitten natuurlijk al jaren achter Frollo zelf aan.
quote:
Zoeen?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:00 schreef Quir het volgende:
Nou, goed, erg flauw.
De Bol.com klantenservice heeft nog steeds niet het idee gehad toch maar even te reageren op mijn smeekbede. Wat een service. Bij dezen een veer in hun reet. Een goed scherpe.
Ik heb gisteren nog met een lesbische moeder gepraat, dus ik ben supertolerant!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:00 schreef Frollo het volgende:
Ja, bij jullie. Zo te merken is jullie fantasie aardig geprikkeld door een losse opmerking hier en daar.
Interessant, ik weet niets van filosofie en kende het begrip niet, maar dit geeft vrijwel exact weer hoe ik over de maatschappij denk. Epicurus heb ik inderdaad ook hoog zitten sinds ik er op de middelbare school over hoorde vertellen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |