Nee want hier komt ie!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 23:57 schreef petertzr het volgende:
was het naïef om te denken dat ik hier ook maar 1 serieuze reactie zou krijgen?
1. Lichte slaap: Je dommelt langzaam inquote:Op zondag 7 maart 2010 00:08 schreef Aithne het volgende:
Dat soort paniek aanvallen willen nog wel eens voorkomen als iemand in slaap begint te vallen (of tijdens het sluimeren). Er is ook een term voor, maar hier kan ik niet op komen. Het is in ieder geval niets ernstigs en het is veel mensen wel eens overkomen.
volgens mij word er slaapverlamming bedoeltquote:Op zondag 7 maart 2010 02:01 schreef i10TD het volgende:
[..]
1. Lichte slaap: Je dommelt langzaam in
2. Diepe slaap: Het gevoel dat de grond onder je verdwijnt en je als het ware valt, je lijkt wakker te schrikken, nu kom je in REM
3. REM : Rapid Eye Movement, je begint te dromen
Herhaal naar stap 1 tot je echt wakker wordt.denk dat jij stap 2 bedoeld
Komt vooral voor in je REM-slaap, dan heb je soms het gevoel dat je valt, en wanneer je dan ineens ergens wakker van wordt kun je je heel raar voelen..quote:Op zondag 7 maart 2010 00:08 schreef Aithne het volgende:
Dat soort paniek aanvallen willen nog wel eens voorkomen als iemand in slaap begint te vallen (of tijdens het sluimeren). Er is ook een term voor, maar hier kan ik niet op komen. Het is in ieder geval niets ernstigs en het is veel mensen wel eens overkomen.
REM komt na diepe (het val gevoel), REM maak je niet bewust mee, en diepe slaap maar 1 keer. Heb het zelf al een jaar niet meer meegemaakt maar slaap zelf al een jaar slechtquote:Op zondag 7 maart 2010 12:40 schreef eucalyptus het volgende:
[..]
Komt vooral voor in je REM-slaap, dan heb je soms het gevoel dat je valt, en wanneer je dan ineens ergens wakker van wordt kun je je heel raar voelen..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |