So true!quote:Op zaterdag 27 februari 2010 21:24 schreef elvhenk het volgende:
Eg wel, het is een geweldig huis.Je moet door het bruin kijken en lange termijn denken. Alles kan veranderd worden maar je kunt van een 500 m2 kavel geen 2300 m2 meer maken.
Dat lijkt wel een witte tuintafel!quote:Op zaterdag 27 februari 2010 21:27 schreef elvhenk het volgende:
Volgens mij zaten ze alleen maar aan dat ronde tafeltje in de keuken. De tv staat daar ook op de hoge plank.
Dat is een beeldje.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 21:32 schreef Hiya het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe de fuck komt jullie kat op de kast?!
Is een theemuts. Letterlijlk.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 21:32 schreef Hiya het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe de fuck komt jullie kat op de kast?!
Kijk de volgende keer in de supermarkt eens wat een krat halve liters Warsteiner kost, als je wil.quote:
Zal ik voor het raam gaan staan voor wanneer je langs komt?quote:Op zaterdag 27 februari 2010 21:38 schreef qltel het volgende:
Ik ga het huis morgen eens rustig bekijken..
Hoeveel heeft dit huis jullie eigenlijk gekost?quote:Op zaterdag 27 februari 2010 21:41 schreef elvhenk het volgende:
[..]
Zal ik voor het raam gaan staan voor wanneer je langs komt?
Kijk, dat zijn geen halve maatregelen. Ondanks de onvermijdelijke schlagermuziek, lijkt het me stukken chiller dan de meeste buurtfeesten in Nederland.quote:
We hebben er 2: Tinka (op de bank) en Akkie. Die zit je voor de eettafel liggen. We hebben ook 3 poezen.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 21:58 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Leuke hond heb je
Hoe heet ie? Mijne heet John![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |