Ik hoop toch niet voor de VVD (eigenlijk wel) dat dit ook hun titel is voor het campagnefilmpje. Krijgen ze hopelijk net zo veel problemen mee of meer als de PvdA met hun Turkse taal.quote:
Nee, dat is onmogelijk. Dan zou het filmpje op onwaarheden moeten berusten.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 01:02 schreef FunkyHomosapien het volgende:
is dit niet smaad?
belachelijk vind ik dit.
Dat is het wel, kijk maar op YouTube. Nota bene geüpload door VVD.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 01:02 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik hoop toch niet voor de VVD (eigenlijk wel) dat dit ook hun titel is voor het campagnefilmpje. Krijgen ze hopelijk net zo veel problemen mee of meer als de PvdA met hun Turkse taal.
bullshit.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 01:03 schreef KP het volgende:
[..]
Nee, dat is onmogelijk. Dan zou het filmpje op onwaarheden moeten berusten.
Ja, maar dit topic gaat meer in het bijzonder over de ziekte van Wouter Bos. Spijtig dat de medische wetenschap deze kwaal nog niet kan verhelpen.quote:
In alle redelijkheid kun je toch stellen dat dit filmpje een grap is met een onderliggende waarheid.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 01:02 schreef FunkyHomosapien het volgende:
is dit niet smaad?
belachelijk vind ik dit.
Dit postte je ook al in een ander topic. De VVD kan zich gewoon op vrijheid van meningsuiting beroepen, zeker in het politieke speelveld liggen de grenzen zeer ruim daarvoor. Ga nou niet de jurist proberen uit te hangen aan de hand van 1 artikeltje zonder enige achtergrondkennis.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 01:06 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
bullshit.
smaad is het al wanneer je de reputatie van een ander wilt bevlekken.
en met dat "gat in je hand" vind ik dat toch wel een poging tot.
in ieder geval geen smakelijk actie, ook met die bikini-chick in dat filmpje voor een of andere lokale pipo.
ik had eerst best wel een hoge hoed op van de vvd maar nu lijkt het gewoon een studentenclubje die kinderachtige humor naar de stemmer wilt brengen.
desalniettemin vind ik het kinderachtig.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 19:13 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dit postte je ook al in een ander topic. De VVD kan zich gewoon op vrijheid van meningsuiting beroepen, zeker in het politieke speelveld liggen de grenzen zeer ruim daarvoor. Ga nou niet de jurist proberen uit te hangen aan de hand van 1 artikeltje zonder enige achtergrondkennis.
Dat ben ik als VVD'er redelijk met je eens.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 20:04 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
desalniettemin vind ik het kinderachtig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |