Boehoehoe je clubje heeft weer eens verloren en opeens moet iedereen normaal gaan doen, zullen we die honderden beledigende berichten erbij pakken die jij altijd post over andere clubsquote:Op zondag 28 februari 2010 15:16 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Bedankt voor je nuttige bijdrage. Heb je niet iets beter te doen? Zoals gras zaaien oid?
quote:Op zondag 28 februari 2010 16:39 schreef Yankee het volgende:
Wanneer scoort Twente eens een keertje niet in de laatste paar minuten
Misschien ligt het aan de manier waarop je het brengt?quote:Op zondag 28 februari 2010 16:41 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Dus als Tha_Duck Ajax belachelijk maakt, kan dat gewoon, en als iemand er wat van zegt, moet diegene normaal doen?
Gast, jij bent serieus grappig
Iemand heeft de wedstrijd niet gezienquote:Op zondag 28 februari 2010 15:11 schreef Tha_Duck het volgende:
Gelukkig voor 020 hadden ze een 12e man op het veld die ze met alles hielp. Nu wil ik niet het resultaat bagatelliseren want 4-0 is natuurlijk een duidelijke zeperd voor ons, maar ik durf wel te zeggen dat als die onterechte rode kaart in de zak was gebleven het er heel anders uit had gezien. Eerste 10 minuten waren voor 020 maar daarna was het 30 minuten in evenwicht en had bij vlagen Utreg het betere van het spel (door meer snelheid en inzet denk ik). Toen viel die onterechte rode kaart en was het eigenlijk duidelijk. Met 11 man hebben we al meer dan genoeg moeite met 020, met 10 man waarin ook nog eens een hoop wijzigingen waren is het geen doen.
Want dat was wereldschokkend ten opzichte van wat Tha_Duck allemaal uitkraamt en wat rustig blijft staan?quote:Op zondag 28 februari 2010 16:43 schreef Happel het volgende:
[..]
Misschien ligt het aan de manier waarop je het brengt?
Honderdenquote:Op zondag 28 februari 2010 16:41 schreef VatosLoco het volgende:
[..]
Boehoehoe je clubje heeft weer eens verloren en opeens moet iedereen normaal gaan doen, zullen we die honderden beledigende berichten erbij pakken die jij altijd post over andere clubsik heb een hekel aan Ajax, Utrecht vind ik een leuke club maar alleen al voor jou gun ik Utrecht deze nederlaag
Helaas wel.. Maar jij wilt met droge ogen beweren dat jullie van de 10e minuut tot de rode kaart een serieuze indruk maakten? Nee sorry, zo best werd er niet gespeeld. Dat gaf ons de ruimte om wel wat te proberen, en van de 10e tot de rode kaart (40e minuut) waren ze absoluut niet minder, en in mijn ogen bij vlagen zelfs beter.quote:Op zondag 28 februari 2010 16:45 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Iemand heeft de wedstrijd niet gezien
Wat kraam ik dan uit? Ben wel benieuwd welke post van mij jouw wereld geschokt heeft.quote:Op zondag 28 februari 2010 16:46 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Want dat was wereldschokkend ten opzichte van wat Tha_Duck allemaal uitkraamt en wat rustig blijft staan?
Hou alsjeblieft op man.
quote:Op zondag 28 februari 2010 16:50 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Helaas wel.. Maar jij wilt met droge ogen beweren dat jullie van de 10e minuut tot de rode kaart een serieuze indruk maakten? Nee sorry, zo best werd er niet gespeeld. Dat gaf ons de ruimte om wel wat te proberen, en van de 10e tot de rode kaart (40e minuut) waren ze absoluut niet minder, en in mijn ogen bij vlagen zelfs beter.
Nee, houd jij maar op. Ik snap je probleem niet. En nogmaals. Als je iets te klagen hebt, ga naar feedback of maak een topicreport aan. Verder doen we gewoon normaal tegen elkaar hier.quote:Op zondag 28 februari 2010 16:46 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Want dat was wereldschokkend ten opzichte van wat Tha_Duck allemaal uitkraamt en wat rustig blijft staan?
Hou alsjeblieft op man.
Waar zeg ik dat jij wereldschokkende dingen zegt? Leer eens zinnen begrijpenquote:Op zondag 28 februari 2010 16:50 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Wat kraam ik dan uit? Ben wel benieuwd welke post van mij jouw wereld geschokt heeft.
Erhm.. Hij raakt zijn voet (als dat al gebeurde, maar ik denk van wel) omdat hij zijn been, wat niet gestrekt was, naar beneden deed. Hij ging duidelijk niet voor de man, en deed ook alles om te voorkomen dat hij de man zodanig zou raken dat er een blessure ontstond. Dus ja, dan is het een onterechte rode kaart. Over geel wil ik niet discussiėren, want dat zou terecht zijn geweest denk ik.quote:Op zondag 28 februari 2010 16:52 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Die rode kaart doe je toch zelf? Lekker met gestrekte poot op kniehoogte inkomen
Zo zijn er al heel wat verschrikkelijke blessures ontstaan.
Ja, zeg maar iets doms.. Dan lijkt het net of je slim bent. Prima, mij maakt het niet uit. Ik vind dat ik me zeer netjes gedraag in dit topic (en dat is wel eens anders geweest) en dus snap ik jouw hele probleem niet zo.quote:Op zondag 28 februari 2010 16:52 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat jij wereldschokkende dingen zegt? Leer eens zinnen begrijpen
Hiermee geef je dus gewoon aan dat het terecht rood is. Of hij nou wel of niet de man/bal raakte, doet er helemaal niet toe. Met gestrekte poot inkomen = inrukken, klaar.quote:Op zondag 28 februari 2010 16:53 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Erhm.. Hij raakt zijn voet (als dat al gebeurde, maar ik denk val wel) omdat hij zijn been, wat niet gestrekt was, naar beneden deed. Hij ging duidelijk niet voor de man, en deed ook alles om te voorkomen dat hij de man zodanig zou raken dat er een blessure ontstond. Dus ja, dan is het een onterechte rode kaart. Over geel wil ik niet discussiėren, want dat zou terecht zijn geweest denk ik.
Nederlands, moeilijk!quote:Op zondag 28 februari 2010 16:57 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik zeg toch dat het niet gestrekt was of vervormd mijn browser nu?
Typische utrechtse kleuter reactie.quote:Op zondag 28 februari 2010 15:11 schreef Tha_Duck het volgende:
Gelukkig voor 020 hadden ze een 12e man op het veld die ze met alles hielp. Nu wil ik niet het resultaat bagatelliseren want 4-0 is natuurlijk een duidelijke zeperd voor ons, maar ik durf wel te zeggen dat als die onterechte rode kaart in de zak was gebleven het er heel anders uit had gezien. Eerste 10 minuten waren voor 020 maar daarna was het 30 minuten in evenwicht en had bij vlagen Utreg het betere van het spel (door meer snelheid en inzet denk ik). Toen viel die onterechte rode kaart en was het eigenlijk duidelijk. Met 11 man hebben we al meer dan genoeg moeite met 020, met 10 man waarin ook nog eens een hoop wijzigingen waren is het geen doen.
Dank u.quote:Op zondag 28 februari 2010 17:03 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Typische utrechtse kleuter reactie.
Lees de spelregels even. Met gestrekt been inkomen IS gewoon direct rood. Kijk studio sport vanavond maar of de samenvatting op Eredivisie.
Ga maar verder huilie huilie doen
Ooeehhh een spelfout! Bel de politie!quote:Op zondag 28 februari 2010 16:58 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Nederlands, moeilijk!
Heb jij de beelden gezien? Of ben je werkelijk zo arrogant om zelfs dan nog te zeggen dat het niet gestrekt is?
Dus is het rood.quote:Op zondag 28 februari 2010 21:47 schreef Tha_Duck het volgende:
Overigens na de samenvatting gezien te hebben, hij kwam inderdaad met gestrekt been in. Maar trok wel op tijd terug en raakte hem amper (als het al raak was).
Ik moet bekennen dat rood wel erg zwaar was bij het terugzien van de beelden. Hij trok wel degelijk zijn been in en het was niet zo gevaarlijk dat het rood rechtvaardigde. Iedereen in het stadion was ook verrast door de rode kaart trouwens.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |