Nee ik denk dat hij vrij heeft vandaag!quote:Op donderdag 25 februari 2010 09:23 schreef Jarno het volgende:
Zou die JK ook nog komen denken jullie?
Nêh, die lutser laat vast weer verstek gaan.quote:Op donderdag 25 februari 2010 09:23 schreef Jarno het volgende:
Zou die JK ook nog komen denken jullie?
Zou die weer ontslagen zijn joh?quote:
Dat soort mensen wíllen gewoon niet functioneren T.quote:
Mja, op zich kan ik ook wel alles thuis maar wij zijn vaak met meerdere mensen aan meerdere dingen tegelijk bezig en dan is bij elkaar zitten toch wel praktisch. Plus dat je dan zo in de serverruimte staat mocht er toch iets gebeuren waardoor je op een knop moet drukken ofzo.quote:Op donderdag 25 februari 2010 09:29 schreef Joene het volgende:
Hmmm sinds wij dat virtuele park hier hebben kan ik alle overwerk dingen bijna thuis doen
Ik ook maar niet als het stroom er vanaf isquote:Op donderdag 25 februari 2010 09:29 schreef Joene het volgende:
Hmmm sinds wij dat virtuele park hier hebben kan ik alle overwerk dingen bijna thuis doen
Nee die vertikken het J.!quote:Op donderdag 25 februari 2010 09:30 schreef Jarno het volgende:
[..]
Dat soort mensen wíllen gewoon niet functioneren T.
Als de stroom eraf is begin je op je werk toch ook niks?quote:Op donderdag 25 februari 2010 09:32 schreef Tally het volgende:
Ik ook maar niet als het stroom er vanaf is
Inderdaad! Maar dan hoef ik ook niet aanwezig te zijnquote:Op donderdag 25 februari 2010 09:32 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Als de stroom eraf is begin je op je werk toch ook niks?
Mijn collegaquote:Op donderdag 25 februari 2010 09:37 schreef Jarno het volgende:
Moet je daarna er niet bij zijn dan om te kijken of "alles het nog doet" ?
quote:Op donderdag 25 februari 2010 09:38 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Jij gaat zeker weer liggen batsen in plaats van waakzaam op je werkstation te zijn?
Ja we zouden ook op afstand alles down kunnen brengen. Hier is alles nog een half uurtje en dan hebben we idd nog een aggregaat. Maar die ook maar voor een uur ofzoquote:Op donderdag 25 februari 2010 09:39 schreef Joene het volgende:
Als de stroom eraf is , hebben we upsen voor 40minuten en daarna nog de noodaggregaat , jeroen hoeft niet meer naar de arbeitsplatz daarvoor.
Mja anders kan je toch ook geen flikker doen JK!quote:Op donderdag 25 februari 2010 10:13 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Geen flauw idee hoe het hier geregeld is.
Als het internet het maar blijft doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |