abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_78148390
Geen Wâldrock festival in 2010

De organisatie van het Waldrock festival heeft helaas moeten besluiten dat dit jaarlijks terugkerende evenement in Burgum (Friesland) in 2010 niet door zal gaan.

De oplopende kosten van artiesten, faciliteiten, veiligheidsmaatregelen, het wegvallen van garantstellingen en een aantal edities met minder toeschouwers hebben geleid tot deze keuze. Daarnaast is de concurrentiepositie van het festival onder druk komen te staan door onder andere de driedaagse metalfestivals in België en Duitsland en het grote aanbod in stadions en popzalen. In de komende maanden zal de organisatie zich erover beraden of een doorstart in 2011 tot de mogelijkheden behoort.

Los van de vraag of er tijdelijk wordt gestopt of dat er definitief een punt achter het festival gezet gaat worden kan de organisatie terugkijken op 22 mooie jaren en trots zijn op de ontwikkeling die het festival heeft doorgemaakt gedurende deze tijd. Wat begon als een uit de hand gelopen idee van een paar eigenzinnige vrijwilligers in Jongerencentrum Kiehool te Burgum, groeide uit tot een evenement met veel allure. Samen met honderden vrijwilligers is er in Burgum één van de gezelligste en grootste metalfestivals van Nederland neergezet. Daarbij had Wâldrock als enige festival in Friesland landelijke uitstraling en een zeer internationaal karakter. Jaarlijks kwamen er tussen de 5.000 en 12.000 muziekliefhebbers naar het festival om te genieten van de hardere muziekstijlen op de diverse podia. In totaal hebben ruim 400 bands opgetreden op Wâldrock, waaronder Iron Maiden, Rammstein, Slayer, Heaven & Hell en Motörhead.

De organisatie bedankt de vrijwilligers, leveranciers, partners, sponsoren en de vaste groep bezoekers die zich jarenlang voor 200% hebben ingezet om het festival tot een succes te maken.

Bron: www.waldrock.nl


Sometimes the journey is the goal
I don't care about my soul
Sometimes life is just pure rock 'n roll!!
pi_78148731
Jamaar Mijn festival-om-de-hoek, wat doe je
I'm sorry, you must be confusing me with someone who gives a shit.
pi_78149463
Kut... da's het enige festival waar ik nog wel naar toe zou willen...
pi_78153145
Geen Waldrock en het is ook zeer de vraag of Fields of Rock en Arrow dit jaar wel doorgaan. De spoeling kan wel eens dun gaan worden. Wel zonde van een mooi festival, al denk ik dat Waldrock eens verder had moeten kijken dan metalbands alleen. Lekkere Classic (power) rock zou ook niet hebben misstaan.
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 18 februari 2010 @ 21:11:43 #5
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_78157044
quote:
Op donderdag 18 februari 2010 19:49 schreef Big-Ern het volgende:
Geen Waldrock en het is ook zeer de vraag of Fields of Rock en Arrow dit jaar wel doorgaan.
dat is niet eens een vraag, want die gaan ook niet door.
Nothing lasts forever but the certainty of change
  donderdag 18 februari 2010 @ 21:46:27 #6
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_78158704
Thanks voor de update maar hij was ook al gemeld in Wâldrock 2010!!!

dicht.
Wat je vindt, ...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')