Waarom je schoenen buiten laten staanquote:Op donderdag 18 februari 2010 10:29 schreef willmuij het volgende:
Dude!
Wie doet zoiets?
Ik liet mijn schoenen buiten in het halletje van mijn flatje staan omdat ik anders de sneeuw naar binnen bracht.
Een uurtje later zijn ze gepikt! Gelukkig had ik mijn gymschoenen bij me anders had ik op mijn sokken naar een schoenen winkel kunnen lopen.
Achterlijke mensen!
Je hebt ook wel gelijk maar het is toch niet zo dat ik mijn quad-core apple buiten heb laten staan.quote:Waarom je schoenen buiten laten staan . Ik leg ze altijd binnen op een handdoek bij de verwarming.
Agreequote:Op donderdag 18 februari 2010 10:54 schreef 2NutZ het volgende:
Sommige mensen gaat het om het stelen volgens mij en niet om het object zelf.
Kansloos.
Verkapte "ik heb een quad-core Apple"quote:Op donderdag 18 februari 2010 10:37 schreef willmuij het volgende:
[..]
Je hebt ook wel gelijk maar het is toch niet zo dat ik mijn quad-core apple buiten heb laten staan.
Het waren f-ing gewone schoenen! Ik moest even mijn gal spugen hier!
is daar wat mis mee ?quote:Op donderdag 18 februari 2010 11:10 schreef banaantjeEE het volgende:
Je hebt maar één paar schoenen?
Ah...quote:Op donderdag 18 februari 2010 11:20 schreef willmuij het volgende:
haha ik heb niet eens een quad-core apple! :p
figure of speach
Ik ben aan het wachten op de i7 macbook pro! Dan post ik iets verkapts
Het gaat toch ook vooral om de OS.quote:Ah... Apple is bagger, kan beter een Acer kopen, heb je net zo goede specs voor minder geld!
Nee ik was bij mijn vriendin en daar heb ik geen aparte schoenen staanquote:Je hebt maar één paar schoenen?
Zo hoort het Stevenquote:Op donderdag 18 februari 2010 10:42 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik was een keer met koninginnendag zo dronken dat ik in een portiekje in Amsterdam in slaap ben gevallen.
Toen heeft 1 of andere zwerver m'n schoenen zo van me voeten af gestolen en moest ik op mijn sokken naar huis, dat is pas een verhaal!
Normale mensen hebben minstens twee tot drie paar, ja.quote:
Is dat echt gebeurdquote:Op donderdag 18 februari 2010 11:06 schreef Schatgraver het volgende:
Wakker worden met andere schoenen naast m'n bed
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |