Net zo goed als 'bijbal'.quote:Op maandag 15 februari 2010 18:05 schreef Quir het volgende:
Ben ik de enige die 'Bij-card' echt niet goed vind klinken?
Ik heb alleen een FAME-pasje (maar wel veel profijt daarvan).quote:Op maandag 15 februari 2010 19:39 schreef JAM het volgende:
Ben ik de enige die gedwongen winkelnering een stuk beter vind klinken dan bijbal? Overigens heb ik geen Bijcard, maar een FNAC-kaart.
En over een half uur niet meer...quote:Op maandag 15 februari 2010 19:45 schreef ShadyLane het volgende:
Ik heb over tien minuten een familiezak m&m's.
Ik kan me herinneren dat ik eens aan jullie gevraagd heb of ik dood zou gaan van een verrotte M&M die ik vlak daarvoor opgegeten had.quote:
Waarom zou dat zo zijn?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:41 schreef Frollo het volgende:
Mjin echtgenote heeft het kunstschaatsen opgenomen (ze is een enorme fan van Pluchenko), maar dat zal dus ook allemaal wel in het honderd gelopen zijn?
Geen idee, daar hou ik me niet mee bezig.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:48 schreef Gellius het volgende:
Je denkt dat ze op dezelfde baan schaatsen en/of dezelfde Zamboni "nothing else is even close" dweilmachines gebruiken?
[ afbeelding ]
Dat kwam door kapotte veegmachines.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:48 schreef Frollo het volgende:
[..]
Omdat ik uit IR's post opmaak dat de programmering van vannacht blijkbaar niet klopte.
Oh.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:50 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat kwam door kapotte veegmachines.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |