klopt. ik zie mijn schoonzusje als goed voorbeeld; buikpijn, echo, had een op zichzelfstaande cyste, verder was er niets te zien en nergens last van. letterlijk 1 week later lag ze in het ziekenhuis ... de rest ken jequote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:25 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
En niet alles is te zien op zo'n scan, natuurlijk
quote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:33 schreef golfer het volgende:
En ook dove mensen snappen een omhooggestoken middelvinger best hoor.
Wat maak je?quote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:36 schreef Sunnythesun het volgende:geloof dat mijn eten een beetje aan het mislukken is en daar kan ik zoooo niet tegen
Er viel weinig te mislukken voor mij aan het opwarmen van een tokomaaltijd van de lekkerste buurtToko uit Hoofddorp.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:36 schreef Sunnythesun het volgende:geloof dat mijn eten een beetje aan het mislukken is en daar kan ik zoooo niet tegen
MRIquote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:28 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Maar wat voor scan is het? Wordt je dan niet ieder jaar blootgesteld aan allerlei straling? Is het al bekend wat de gevolgen van die stralingen doen met je lijf op de lange termijn?
gevulde courgette zonder de champignons. Maar het is nog niet gaar en ik vind het veel te nat geworden.. Nu nog eens 10 minuten maar met magnetron er bij, hopen dat het dan beter gaat..quote:
en als ze dat nu elke keer aanpassen?quote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:39 schreef Stereotomy het volgende:
Full Body Scans zijn geldklopperij. MRI apparaten kunnen heel specifiek afgesteld worden als je naar iets speciaals op zoek bent, zoals vaak het geval is. Als je naar iets in de hersenen op zoek bent, moet dat ding heel anders afgesteld worden dan wanneer je in de botten naar iets zoekt, simpelweg omdat het ander materiaal is. Derhalve geeft een 'algemene' instelling voor zo'n Full Body Scan wel een leuk plaatje van je hele lichaam, maar is er een hele lage kans dat je er iets in vindt.
Hoeveel verschillende weefsels denk je dat je in je lichaam hebtquote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:42 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
en als ze dat nu elke keer aanpassen?
Hmmm weet je, het ziet er wel lekker uit, maar eigenlijk vind ik de recepten van Aschwin vaak wat tegenvallenquote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:39 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
gevulde courgette zonder de champignons. Maar het is nog niet gaar en ik vind het veel te nat geworden.. Nu nog eens 10 minuten maar met magnetron er bij, hopen dat het dan beter gaat..
hoeft niet perse. maar laat ook jaarlijks bloedonderzoek etc doen.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:43 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Hoeveel verschillende weefsels denk je dat je in je lichaam hebt
http://en.wikipedia.org/wiki/Full_body_scan
Waarom wil je een FBS? Om jezelf gerust te stellen?
Ook ja. Plus het is natuurlijk onbekend wat het met je lijf doet als je elk jaar een full body MRI scan laat doen. Ik meen een keer gehoord te hebben dat er een toename is in Amerika in het aantal mensen met aan straling gerelateerde kankers. Omdat er zoveel mensen regelmatig een full body scan laat doen. Maar pin me er niet op vast.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 18:39 schreef Stereotomy het volgende:
Full Body Scans zijn geldklopperij. MRI apparaten kunnen heel specifiek afgesteld worden als je naar iets speciaals op zoek bent, zoals vaak het geval is. Als je naar iets in de hersenen op zoek bent, moet dat ding heel anders afgesteld worden dan wanneer je in de botten naar iets zoekt, simpelweg omdat het ander materiaal is. Derhalve geeft een 'algemene' instelling voor zo'n Full Body Scan wel een leuk plaatje van je hele lichaam, maar is er een hele lage kans dat je er iets in vindt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |