Of dit inderdaad!quote:Op woensdag 10 februari 2010 15:33 schreef Kn0x het volgende:
[..]
Never! Gewoon anti-spel spelen dan. Campen, hen opwachten, C4-tjes overal toepassen
Jij hoeft er niet gebruik van te makenquote:
Ik wilde het al niet zeggen, ik was aan het hopen dat iemand anders het zou doen. Dus bij dezequote:
Offtopic, gister bij DWDD he, dat het genormaliseerd moet worden dat mensen hun zeggenquote:Op woensdag 10 februari 2010 16:04 schreef Kn0x het volgende:
[..]
Ik wilde het al niet zeggen, ik was aan het hopen dat iemand anders het zou doen. Dus bij deze
SOAB! Tis te treurig gesteld met de wereld.quote:Op woensdag 10 februari 2010 16:12 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Offtopic, gister bij DWDD he, dat het genormaliseerd moet worden dat mensen hun zeggen
quote:Volgens hen is het gebruik slim en efficiënt, omdat toehoorders meteen begrijpen dat het over mensen gaat, als 'hun' wordt gebruikt. 'Ze' of 'zij' kan ook naar voorwerpen verwijzen.
Campertquote:Op woensdag 10 februari 2010 16:20 schreef Tauchmeister het volgende:
Jeuj, bijna 2000 kills met de Intervention. Meer dan met welke Assault rifle dan ook
2500 met de Scar... kan dat wapen ook niet meer zienquote:Op woensdag 10 februari 2010 16:20 schreef Tauchmeister het volgende:
Jeuj, bijna 2000 kills met de Intervention. Meer dan met welke Assault rifle dan ook
Ik heb er inderdaad veel mee zitten campen, maar ik ben er nu zo behendig mee dat ik 'm zelfs op Rust gebruik. Alleen moet het altijd wel een One shot-kill zijn, anders ben je de zak als iemand dicht bij je staat.quote:
En je bent geaccepteerdquote:Op woensdag 10 februari 2010 16:36 schreef Pollewoppie het volgende:
heb ff de halve 360 lijst toegevoegd.... RoqueAnGeL19840 is the name...
Ik speel juist graag met een lage sensitivity, dan kan je beter aim. Mischien minder snel draaien, maar als ze toch in je rug komen ben je toch de zak.quote:Op woensdag 10 februari 2010 17:02 schreef Chokeme het volgende:
Hoezo zou je de sense hoger willen als 10Speel op 7 en dat is snel zat. Zo snel rond draaiend kun je toch niks zien
standaard! Zit nooit aan die instellingen, bij geen enkele FPS!quote:Op woensdag 10 februari 2010 16:30 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Ik heb er inderdaad veel mee zitten campen, maar ik ben er nu zo behendig mee dat ik 'm zelfs op Rust gebruik. Alleen moet het altijd wel een One shot-kill zijn, anders ben je de zak als iemand dicht bij je staat.
Zou trouwens wel willen dat de Sensitivity nog hoger kon. Heb 'm nu op Insane High (10) staan en dat is naar mijn mening nog te laagHoe hoog staat 'ie bij jullie?
De trick is om je controller los te laten (niet laten vallen ik bedoel de sticksquote:Op woensdag 10 februari 2010 17:54 schreef Doopy-X- het volgende:
Gisteravond in een private match geprobeerd om op het dak te komen in Highrise maar dat is verdomde listig. Van de 30 jumps 2x succesvol geweest. Dat ga ik dus maar niet proberen in een echte game
Die WA2000 is trouwens wel een lekkere sniper, die ga ik usen voor Highrise
waarschijnlijk niet, want ik denk (en ik zal niet de enige zijn) dat het opsporen via file complaints gaat. ik zorg dus ook altijd bij elke glitcher dat ik een file complaint invul.quote:Op woensdag 10 februari 2010 18:34 schreef Bonzoo het volgende:
Ging gisteren even met 2 vrienden in een private game de carepackage glitch testen, kijken hoe het werkt enzo gewoon beetje lol hebben.. kunnen we nu ook geband worden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |