Ik denk dat ze het gewoon hebben gedaan omdat het zo'n mooi stukje is. Volgens mij zag ik Sheldon aan het einde lachen, dus ik heb het idee dat het een mislukte opname is die ze erin gestopt hebben ofzo.quote:Op woensdag 3 februari 2010 15:28 schreef boegschroef het volgende:
Was inderdaad weer een goede aflevering alleen snapte ik het einde in de ballenbak niet helemaal....
Volgensmij was dat om de overige minuten nog op te vullen terwijl de serrie eigenlijk toch al elke keer te kort is ...
Dat meende ik ook gezien te hebben, dus ik denk het inderdaad!quote:Op woensdag 3 februari 2010 15:32 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik denk dat ze het gewoon hebben gedaan omdat het zo'n mooi stukje is. Volgens mij zag ik Sheldon aan het einde lachen, dus ik heb het idee dat het een mislukte opname is die ze erin gestopt hebben ofzo.
Ik moet zelf die neiging ook heel erg onderdrukkenquote:Op woensdag 3 februari 2010 23:57 schreef Witchfynder het volgende:
Ik kan me voorstellen als schoolkinderen in de VS nu de hele tijd "bazinga!" roepen.
FG?quote:Op donderdag 4 februari 2010 00:36 schreef Witchfynder het volgende:
Hoop van mijn vrienden en collega's kennen het gelukkig. Werkte ooit op een project waar na de uitzenddagen elke week uitgebreid de nieuwste TBBT, HIMYM en FG besproken werken.
Accidentally on Purpose is gewoon slecht en TAHM vind ik gewoon ... slecht eigenlijkquote:Op donderdag 4 februari 2010 09:49 schreef Rossdale het volgende:
Family Guy gok ik
Elke dinsdagavond is Big Bang Theory, How I met your mother en Two and a Half Men dag hier
Al blijft deze serie toch gewoon het leuksteVooral omdat ik alle nerd grapjes snap en leuk vindt naast alle normale grappen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |