Geef eens een voorbeeld dan voordat ik 200 euro verbras aan een nieuwsbrief.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:33 schreef CtheB het volgende:
er staat heel veel informatie in over financiën en beleggingen dat voor normale mensen niet toegankelijk is.
Je verbrast geen 200 euro aan een nieuwsbrief, je kan nu gratis heel veel nieuwsbrieven downloaden zonder er voor te hoeven betalen. Lees de nieuwsbrief maar dan kom je er wel achter waarom er wel heel veel mensen zijn die er voor betalen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:41 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Geef eens een voorbeeld dan voordat ik 200 euro verbras aan een nieuwsbrief.
Wat heeft zijn persoonlijkheid te maken met eventuele beleggingskennis? Of ben je een vrouw?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:02 schreef Stuart het volgende:
Die vent is wel zo ontzettend vol van zichzelf. Voor mij voldoende reden om geen enkele 'nieuwsbrief' van hem te lezen. Ik heb helemaal niets met deze man
Goed argument, maar nee, ik ben geen vrouw en verder vind ik dat deze man veel in herhaling valt. Ik kan niets met zijn 'adviezen'. En natuurlijk speelt persoonlijkheid mee. Als je iemand niet mag zal je daar minder snel iets van willen aannemen, hoe onprofessioneel dat ook moge zijnquote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:03 schreef Koewam het volgende:
[..]
Wat heeft zijn persoonlijkheid te maken met eventuele beleggingskennis? Of ben je een vrouw?
Oooh, ik ben destijds ongeveer 50% van de waarde van mijn portefeuille verloren hoor. Maar heb dit jaar gelukkig het grootste deel weer 'terugverdiend'quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:09 schreef CtheB het volgende:
Als je tijdens de kredietcrisis veel geld was kwijtgeraakt zou je wel anders reageren.
Op het moment dat het weer iets beter gaat met de beleggingen kijkt iedereen alleen maar vooruit en probeert met zoveel mogelijk winst te maken met te grote risico's.
Door goed naar het systeem te kijken kom je erachter dat er nog een hele grote zeepbel is en we het topje van de ijsberg nog lang niet hebben gezien.
Maar daar kom je waarschijnlijk pas te laat achter maar dan moet je dan ook niet zeuren dat je niet gewaarschuwd bent.
Je post de een na de andere tegenstrijdigheid. Als er inderdaad een dergelijke crisis gaat plaatsvinden zoals middelkoop voorspelt (ben het met hem eens, in minder extreme) dan gaat er een flinke deflatie plaatsvinden en zullen commodityprijzen(ook goud) meedalen. Dit scenario gaat zich alleen niet voltrekken indien centrale banken/overheden ondanks dat positieve effecten van het pimpen omslaan in negatieve effecten doorgaan met datzelfde gepimpt (leid tot hyperinflatie uiteindelijk). Tot nu toe is er nog geen enkele aanwijzing voor dat dit gaat plaatsvinden en is het beleggen in commodity's fundamenteel niet verantwoord.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:29 schreef CtheB het volgende:
Het is niet waar dat goud mee daalt als er een crisis is.
Terwijl de index daalt kan je toch nog winst maken met goud.
Goud verliest zijn waarde niet, in tegendeel, er zijn juist steeds meer
mensen die in de goud gaan waardoor de prijs juist alleen maar
aan het stijgen is.
Met goud worden op dit moment juist enorm hoge rendementen behaald
terwijl we nog in een crisis zitten en voorlopig ook wel blijven.
Als ik er geld voor had gehad had was ik wel ingestapt bij een goud fonds
maar ik heb toch wel behoorlijk wat rendement gehaald op mijn aandelen
in goud terwijl mijn normale aandelen toch weer een beetje in waarde zijn gedaald.
Het is trouwens niet alleen goud, ook andere grondstoffen zoals verschillende edelmetalen zijn erg in trek en kunnen heel veel rendement op leveren.
Ik verwacht niet dat de beurs dit jaar veel zal stijgen en er kan nog steeds een tweede correctie naar beneden toe komen halverwege het jaar.
Dokter Doom in Nl..maar ja, wat heb je er voor over?quote:
Misschien heeft hij bij de uitdeling meer dan één talent gekregen?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:47 schreef Koewam het volgende:
Wat ik mij wel afvraag: hoe kan iemand die zijn carrière als fotograaf is begonnen een economisch expert worden?
Exact. Die info weggeven kost natuurlijk niks extra als je hem toch al hebt. Bovendien is het ook nog eens het beïnvloedden van sentiment op bepaalde vlakken, in zijn eigen belang. Het is net zoiets als betalen voor reclame. Die informatie is net zo goed niet neutraal.quote:Op woensdag 3 februari 2010 12:24 schreef caroline88 het volgende:
[..]
Misschien heeft hij bij de uitdeling meer dan één talent gekregen?
Middelkoop is gek op goud dus wat deed ik? Volgde zijn advies, kocht het goudfonds duur en gelukkig ga ik diezelfde fout niet nog eens herhalen.
Wat hij hier doet is een standaard Amerikaanse marketing truc. Gratis weggeven. Ondertussen krijg je mail met diverse links waar hij zijn commissie over vangt. En/of hoopt hij dat je t.z.t. ingaat op zijn aanbod om abonnee te blijven maar nu tegen betaling. En/of hij verdient ondertussen geld aan het doorleveren van naam/email combinaties. Het loont om de kleine lettertjes te lezen voor aanmelding. (Ik heb dat nog niet gedaan, en beschuldig Middelkoop nergens van, wil alleen even waarschuwen omdat ook dit een heel gebruikelijke marketing tactiek is).
Nee, want mensen die hun geld moeten verdienen met beurstips wantrouw ik, net als Geert Schaaij en al die andere idioten.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:00 schreef CtheB het volgende:
[..]
Je verbrast geen 200 euro aan een nieuwsbrief, je kan nu gratis heel veel nieuwsbrieven downloaden zonder er voor te hoeven betalen. Lees de nieuwsbrief maar dan kom je er wel achter waarom er wel heel veel mensen zijn die er voor betalen.
Maar er zijn verder geen andere mensen die ervaringen hebben met dit soort nieuwsbrieven of nog tips voor mij hebben voor andere nieuwsbrieven op financieel gebied?
Volgens mij heb je wel heel veel aan deze informatie van deze experts en kan je hiermee je belegingsstrategie aanpassen en veel meer winst behalen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |