En, bevalt de stream?quote:
Dat was een geintje volgens mijquote:Op maandag 1 februari 2010 12:36 schreef Marrije het volgende:
Ik lees net op de chat dat er loon wordt overgemaakt!?
Het moet dus niet allemaal helemaal voor niets.
Ze hebben toch beloofd dat Bommie deze week mocht komen praten bij die vetklep?quote:Op maandag 1 februari 2010 12:37 schreef Disana het volgende:
Marian noemt het mailtje van Bommie die langs wil komen bij Jaap. Heb je niets aan, zegt Liesbeth, die wil niet zeggen waarover hij wil praten.
Nou, ja op zich wel. Ik vind dit wel leuk hoor. Geen TopStreams, maar wel dat ik denk ik laat het aan staan. En als er nu niet binnen 5 min wordt overgeschakeld op muziek dan slinger ik de stream vast wel vaker aan.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:39 schreef beequeen het volgende:
[..]
En, bevalt de stream?
PM is onderweg.
Ja, daar heeft ze natuurlijk gelijk. Ze kunnen niet de retestrakke organisatie van de Jaap Show in het water laten vallen alleen maar omdat Bommie onduidelijk is in zijn communiceren.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:37 schreef Disana het volgende:
Marian noemt het mailtje van Bommie die langs wil komen bij Jaap. Heb je niets aan, zegt Liesbeth, die wil niet zeggen waarover hij wil praten.
Dat lijkt mij ook. Die sociale werkplaatslui zijn allang blij dat ze wat om handen hebben.quote:
Dat heb ik ze niet horen zeggen, wel was er iemand die die conclusie trok.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:40 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze hebben toch beloofd dat Bommie deze week mocht komen praten bij die vetklep?
Ik vind het geen verrassing dat de chat mensen zulke ingewikkelde grappen niet meteen begrijpen, het is ook best moeilijk somsquote:Op maandag 1 februari 2010 12:41 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ah ja ik hoorde het dus niet eens, maar las het alleen.
Dan ben je beter af op de sociale werkplaats, krijg je nog een uitkering.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook. Die sociale werkplaatslui zijn allang blij dat ze wat om handen hebben.
Het staat leuk op je CV denk ik.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:42 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dan ben je beter af op de sociale werkplaats, krijg je nog een uitkering.
Of hebben deze lui dat ook?
Ja? Je ziet toch hoe druk ze het hebbenquote:Op maandag 1 februari 2010 12:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat heb ik ze niet horen zeggen, wel was er iemand die die conclusie trok.
Raar overigens dat ze nu pas aan die mail beginnen.
quote:Op maandag 1 februari 2010 12:40 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze hebben toch beloofd dat Bommie deze week mocht komen praten bij die vetklep?
Waarschijnlijk zat de mail van Bommie gewoon een beetje onopvallend tussen al die duizenden andere aanmeldingen. Dat kan je ze niet kwalijk nemen.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:42 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ja? Je ziet toch hoe druk ze het hebben
Je moet toch ergens van leven, dus ik denk het wel. Alhoewel Alsido volgens mij enkel leeft van wat hij bij SV toegeworpen krijgt.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:42 schreef Marrije het volgende:
Dan ben je beter af op de sociale werkplaats, krijg je nog een uitkering.
Of hebben deze lui dat ook?
Zodra Johan het pand verlaat gaan de zenders uit en de muziek aan. Ik waarschuw maar vast.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:40 schreef Marrije het volgende:
Nou, ja op zich wel. Ik vind dit wel leuk hoor. Geen TopStreams, maar wel dat ik denk ik laat het aan staan. En als er nu niet binnen 5 min wordt overgeschakeld op muziek dan slinger ik de stream vast wel vaker aan.
Ik dacht ook eigenlijk dat mensen zoals Liesbeth gewoon overdag naar het werk gingen en 's avonds bij Vlemmix kwamen helpen. Maar zo werkt het dus blijkbaar nietquote:Op maandag 1 februari 2010 12:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je moet toch ergens van leven, dus ik denk het wel. Alhoewel Alsido volgens mij enkel leeft van wat hij bij SV toegeworpen krijgt.
Liesbeth : hij staat op de lijst van gastenaanmeldingen , maar er zijn meer aanmeldingen,quote:Op maandag 1 februari 2010 12:40 schreef beequeen het volgende:
Ze hebben toch beloofd dat Bommie deze week mocht komen praten bij die vetklep?
Liesbeth is daar zo goed als 24/7. Niet in touw, maar wel aanwezig.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:44 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik dacht ook eigenlijk dat mensen zoals Liesbeth gewoon overdag naar het werk gingen en 's avonds bij Vlemmix kwamen helpen. Maar zo werkt het dus blijkbaar niet
Ik kan me vergissen maar volgens mij stond hij op de lijst van deze week. Alleen wil hij inmiddels zelf niet meer.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:41 schreef Disana het volgende:
Dat heb ik ze niet horen zeggen, wel was er iemand die die conclusie trok.
Raar overigens dat ze nu pas aan die mail beginnen.
Nou, verwarring alom dan. Maar dat is inderdaad niets bijzondersquote:Op maandag 1 februari 2010 12:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik kan me vergissen maar volgens mij stond hij op de lijst van deze week. Alleen wil hij inmiddels zelf niet meer.![]()
Raar? Niks is daar raar toch?
Waar betaald zij de huur van? En haar voedsel!?quote:Op maandag 1 februari 2010 12:45 schreef Copycat het volgende:
[..]
Liesbeth is daar zo goed als 24/7. Niet in touw, maar wel aanwezig.
quote:Op maandag 1 februari 2010 12:32 schreef tuinfluiter het volgende:
Marian: Ik lees eens, ik heb met Jaap zitten chatten en misschien zal het leuk zijn om een transseksueel
langs te laten komen.
Alsido: Staat ook een telefoonnummer bij.
Geen huur, woont bij ouders en eet bij Vlemmix patat , soep , avondeten en pizza .quote:Op maandag 1 februari 2010 12:47 schreef Ian_Nick het volgende:
Waar betaald zij de huur van? En haar voedsel!?
Kost en inwoning in SV. Net als Alsido.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:47 schreef Ian_Nick het volgende:
Waar betaald zij de huur van? En haar voedsel!?
Echt niet, want in Vraag maar Raak met Liesbeth en Alsido zei ze dat ze bij haar ouders woontquote:Op maandag 1 februari 2010 12:49 schreef beequeen het volgende:
[..]
Kost en inwoning in SV. Net als Alsido.
Ja doei. Ik bedoel natuurlijk als zij in PS2 verblijft.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:50 schreef Ian_Nick het volgende:
Echt niet, want in Vraag maar Raak met Liesbeth en Alsido zei ze dat ze bij haar ouders woont
Ze woont bij haar ouders en voor het voedsel in SV betaalt ze een eigen bijdrage, zoals elke vrijwilliger daar. Dat zal ze wel van haar traktement doen.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:47 schreef Ian_Nick het volgende:
Waar betaald zij de huur van? En haar voedsel!?
Dat eten doen ze geloof ik wel weer verrekenen ook. Voor niks gaat de zon op!quote:Op maandag 1 februari 2010 12:48 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Geen huur, woont bij ouders en eet bij Vlemmix patat , soep , avondeten en pizza .
Dat verklaart dan wel een algeheel rookverbod in SV.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:36 schreef Marrije het volgende:
Ik lees net op de chat dat er loon wordt overgemaakt!?
Het moet dus niet allemaal helemaal voor niets.
Is maar voor 6 maanden , in juni gaat ze spookhuis Binnenveld runnen in Huissen.quote:Op maandag 1 februari 2010 12:52 schreef Ian_Nick het volgende:
Mehehe, daar ben je mooi klaar mee. Bij je ouders en Johan Vlemmix wonen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |