2 van de 3 zijn mogelijk, maar ehm tja. Ga ik niet doen omdat ik te moe(steep door)/ lui ben.quote:Op donderdag 28 januari 2010 09:02 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Mijn essay maken en dan ook goed? En mij de nacht opnieuw laten beleven zodat ik kan slapen in plaats van wakker zijn. En iets te drinken voor me halen.
om 17.00 moet het ingeleverd zijnquote:Op donderdag 28 januari 2010 09:12 schreef Joy_Division het volgende:
Ah zo, moet dan ook vandaag af zijn ofzo? Zoja voor welke tijd?
Ah, dat wordt inderdaad erg krap aan.quote:Op donderdag 28 januari 2010 09:13 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
om 17.00 moet het ingeleverd zijn.
"De hond heeft mijn essay opgegeten!!"quote:Op donderdag 28 januari 2010 09:26 schreef Joy_Division het volgende:
[..]
Ah, dat wordt inderdaad erg krap aan.Ziek melden is geen optie?
Hey Joy!quote:Op donderdag 28 januari 2010 08:31 schreef Joy_Division het volgende:
[..]
Hoi! Ben wel nieuw in dit topic, ben niet homo (alleen met drank op) . Als dat een probleem is mag dat gerust gemeld worden
. Een kloon ben ik niet, daar mag je ook gerust mijn account(datum) op naslaan.
nee, ik kan Phantom-iphonieren!quote:
Wat doe jij dat snel altijd.quote:Op donderdag 28 januari 2010 13:09 schreef Tha_Erik het volgende:
1000 woorden nog. En nog 3 uur op de klok.
De kwaliteit is ook ver te zoekenquote:Op donderdag 28 januari 2010 13:15 schreef Steve het volgende:
[..]
Wat doe jij dat snel altijd.![]()
Ik vind het elke keer weer een hel om aan het verplicht aantal woorden te komen... En het duurt een stuk langer.
Ja maar jij bent ook gewoon een stomme uitslovende nerdquote:Op donderdag 28 januari 2010 13:26 schreef Ang3l het volgende:
Ik vind het altijd moeilijk ONDER de woordenlimiet te blijven
Of gewoon te lang van stofquote:Op donderdag 28 januari 2010 13:29 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja maar jij bent ook gewoon een stomme uitslovende nerd.
Ok... ik had id een extra vak op het VWO, heb de HEAO propadeuse in een verkorte tijd gehaald en de uni ook gehaald op mijn slofjes.... en in al die jaren 2x een herkansing gehad maarquote:
Vind je me niet gewoon NOG leuker nu blijkt dat ik me slechts profileer als leeghoofdig oppervlakkig blond ding maar in werkelijkheid toch wel een beetje IQ heeb?quote:Op donderdag 28 januari 2010 15:01 schreef Tha_Erik het volgende:
Jaja, mijn mensenkennis is onfeilbaar.
Ik vind je nog steeds wel tof hoor.
Ik vond helemaal niet dat je je als leeghoofdig oppervlakkig ding (wel blond) profileerde!quote:Op donderdag 28 januari 2010 15:06 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Vind je me niet gewoon NOG leuker nu blijkt dat ik me slechts profileer als leeghoofdig oppervlakkig blond ding maar in werkelijkheid toch wel een beetje IQ heeb?
But I have a cute small ass as well!quote:
maar jij ging niet facedown dus daar heb je ook niet zoveel aanquote:Op donderdag 28 januari 2010 15:49 schreef Ang3l het volgende:
[..]
But I have a cute small ass as well!
mond spoelen jijquote:
Je hebt het hele vorige topic gemistquote:
nee heb al weekendquote:Op donderdag 28 januari 2010 16:14 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
mond spoelen jij![]()
![]()
que tal? zit je weer stiekem te Fokken op school?
Kun je toch ook andere dingen mee doen?quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:02 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
maar jij ging niet facedown dus daar heb je ook niet zoveel aan
geen 'SSDD? vooruit ga ik zo doen.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:15 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Je hebt het hele vorige topic gemist
Dat is nou echt iets om terug te lezen voor je!
nu al? lekkah!quote:
kan ja maar das ook niet iedereens, cup of teaquote:Op donderdag 28 januari 2010 16:15 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Kun je toch ook andere dingen mee doen?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Godsklerequote:
Heb geen serie die ik in moet halen ben overal bij.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:17 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
nu al? lekkah!
Kan je dagen je series kijken.Met welke ben je nu bezig?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |