lolquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:14 schreef Brennel het volgende:
Ik denk van niet, maar ik heb het niet gehoord omdat ik bang was hem te snel van mute te halen
Daar wordt aangewerkt !quote:
ohjah...al die sneeuw.. die is hier nu wel weg gelukkigquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:16 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ah, mooi! Al helemaal over dus? 't gaat bij mij eindelijk de goede kant op, maar ik hoop wel dat er de komende dagen niet veel sneeuw valt want anders zal het wel weer een weinig productief weekend worden. Zit gelukkig niet met echte deadline dus dat scheelt weer.
Wow, goed bezig! Sneeuw is atm hier ook niet aanwezig, maar de verwachting is niet zo heel tof.. Schilderen? brrr niet mijn favo dingquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:18 schreef muisje-eliza het volgende:
ohjah...al die sneeuw.. die is hier nu wel weg gelukkig![]()
we zijn bijna helemaal klaar, volgende week tapijt in de gang, en dan zijn we klaar deel 1. Deel twee is klaar als mn vakantiegeld binnen is: schilderen
is het nog gelukt om je geld iets eerder te krijgen ?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:18 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
ohjah...al die sneeuw.. die is hier nu wel weg gelukkig![]()
we zijn bijna helemaal klaar, volgende week tapijt in de gang, en dan zijn we klaar deel 1. Deel twee is klaar als mn vakantiegeld binnen is: schilderen
Schilderen is juist het leukstequote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:21 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Wow, goed bezig! Sneeuw is atm hier ook niet aanwezig, maar de verwachting is niet zo heel tof.. Schilderen? brrr niet mijn favo ding.
Alicia Keys![]()
.
quote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:14 schreef -Hans- het volgende:
Alsof je in een freaking woestijn loopt met van die cowboylaarzen en zo'n rodeo stier. Wat een plaat
nee, belachelijk eigenlijk... anders had ik alles in 1 x kunnen doen, eerst schilderen, dan inrichten. Ja, geen geld voor het schilderen dan, dus dan maar als het binnenkomtquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:22 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
is het nog gelukt om je geld iets eerder te krijgen ?
Mag morgen beginnen met dat, De huiskamer en gang/hal +de schrootjes in de keuken gaan in de grondverfquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:22 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Schilderen is juist het leukste
Als het lukt wel !quote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:22 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Schilderen is juist het leukste
heb ik ookquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:25 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik hoor dus ook gewoon nummers die ik niet ken. En dan nog best hoog. En ik snap het niet want de zeroes is zegmaar wel het tijdperk dat ik bewust heb meegemaakt.
schrootjesquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:26 schreef themauster het volgende:
[..]
Mag morgen beginnen met dat, De huiskamer en gang/hal +de schrootjes in de keuken gaan in de grondverf
recente track héquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:32 schreef morpheus_at_work het volgende:
waarom staat bulletproof zo hoog
komen zo die gaten in CD's?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
Ging er maar een bullet door élke muziekdrager waar die plaat op staat.
Overigens weet natuurlijk iedereen dat het gat in de CD zo groot is omdat ze bij Philips een maat nodig hadden, en toen maar het dubbeltje hebben genomen als maatquote:
ik zie al een versie van Gerard aankomenquote:
Whehehequote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:59 schreef Cee het volgende:
SO HEISSE ICH NICHT ALSO ALSO
Maar zeker niet erg!quote:Op dinsdag 26 januari 2010 22:03 schreef -Hans- het volgende:
Ah, zometeen weer 3voor12. Toch wel wennen dat je nu weer de reguliere programmering krijgt te horen en morgenvroeg weer de lijst.
Mja, maar anders zouden ze in 3 dagen klaar zijn met de lijst. Da's ook zo snel.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 22:03 schreef -Hans- het volgende:
Ah, zometeen weer 3voor12. Toch wel wennen dat je nu weer de reguliere programmering krijgt te horen en morgenvroeg weer de lijst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |