Ga ik later vanavond even doen!quote:Op donderdag 28 januari 2010 17:12 schreef Maes het volgende:
Greysie heb je vandaag al op de rekening gekeken? Ik wil weten of SNS zijn werk doet. Bij mij is het afgeschreven.
quote:Op donderdag 28 januari 2010 12:31 schreef Nestari het volgende:
Ik zal morgen mijn betaling in orde maken. Nog geen tijd voor gehad, sorry!!!
En???quote:
Bella heeft een donker vlekje aan de neus dus die eerste is het volgens mij niet en de tweede weet ik ook niet zeker. Maar wel kick dat jullie Teun hebben geadopteerd. Ik heb Simba en Nalaquote:Op vrijdag 29 januari 2010 09:03 schreef Xyno het volgende:
Laatst op bezoek bij Dierenthuis: is dit toevallig Bella?
[ afbeelding ]
Of loopt ze hier?
[ afbeelding ]
We gingen kijken naar Teun, ons adoptiekatertje
jah dat ben ikquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:55 schreef Greys het volgende:
Bedrag op de rekening is nu ¤ 103,--!
Ik heb ook een maandbijdrage van iemand uit Den Haag, maar ik weet niet wie het is
BrandX, ben jij dat?
quote:
Wat een fraai bedragquote:Op vrijdag 29 januari 2010 10:35 schreef Greys het volgende:
Betalingen bijgewerkt in de lijst hierboven! Dank allemaal weer!
¤ 136,50 staat er op!
Heb ook Xyno en Teun op de lijst gezet als adoptanten
Ja dat kan hoorquote:Op zaterdag 30 januari 2010 15:59 schreef Autidude het volgende:
Nog een vraagje eigenlijk, ik kan toch ook gewoon 1 x een bedrag over maken ipv elke maand een heel klein bedrag, want het is toch gewoon een pot? Gewoon mijn maandbedrag x 12 en dan over een jaar weer? Want dat is voor mij wat handiger.
quote:Beste adoptant,
Allereerst hartelijk dank dat u mij hebt geadopteerd.
De bedoeling is dat u twee keer per jaar een bericht met foto van mij krijgt en zo op de hoogte wordt gehouden hoe het met mij gaat.
Zoals u weet ben ik behoorlijk op leeftijd, ik ben al 20 jaar. Maar dat zou je niet zeggen want ik gedraag me nog steeds als een jonge blom.
Ik bemoei me graag overal mee, soms tot vervelends toe bij de verzorgers. Maar ze zijn blij dat ik nog steeds kerngezond ben. Ik loop elke dag wel enkele kilometers op mijn korte pootjes door het dierencafé en buiten.
Ik ben een kleine maar dappere hond en zelfs de beste waakhond die ze in huis hebben.
Nooit verveel ik me bij Dierenthuis, er is zoveel te beleven. Iedere dag is er volop bedrijvigheid. In de ochtend beginnen de verzorgers met ons te voeren. De dieren die dat nodig hebben krijgen medicatie, ik mijn pilletje tegen hartfalen want dat is wel nodig.
De kattenbakken worden verschoond en er staat een gigantische afwas in de keuken die gedaan moet worden. Daarna worden alle verblijven grondig schoongemaakt. Tussendoor krijgen wij natuurlijk ook aandacht. Ze hebben het er maar wat druk mee.
Op de foto hierbij lig ik even uit te rusten. Deze is gemaakt door fotografe Saskia.
Zij maakt altijd prachtige foto`s van ons.
Kom gerust eens bij me langs.
Tot de volgende keer,
een poot van Morrie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |